Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Монтаж припливних камер

Типові припливні камери (ТПК) серії 2ПК (рис. 13.23) складаються з окремих секцій, які постачаються на об'єкт в зборі або у вигляді окремих блоків і секцій. До початку монтажу ТПК готують горизонтальний майданчик у вигляді бетонної плити, товщина якої 100 мм. Для вентагрегатів камер 2ПК-70, 2ПК-100 і 2ПК-150 роблять бетонний фундамент. Для піднімання і горизонтального переміщення секцій ТПК в будівельних конструкціях передбачають монтажні прорізи і отвори.

Монтують ТПК у такій послідовності: 1) в отворі стінки форкамери -монтують контрфланець (рис. 13.24) приймального утепленого клапана; 2) з'єднують його з контрфланцем отвору стінки форкамери і з приймального секцією; 3) якщо передбачена рециркуляція повітря, з'єднують рециркуляційний повітропровід з клапаном, що розташований зверху приймальної секції; 4) до приймальної секції послідовно приєднують на болтах з прокладками секції нагрівання, зрошення і з'єднувальну, які розташовують безпосередньо на бетонній плиті; 5) встановлюють на віброізоляторах вентиляторнуеі секцію і з'єднують її за допомогою гнучких (еластичних) вставок із з'єднувальною секцією і припливним повітропроводом.

Рис.13.24. Приєднання контрфланців до закладної рами стінового отвору для: а) - панелі з герметичними дверима; б) - герметичних дверей; в) - робочих секцій; 1 -рама; 2 - контрфланець

Нетипові припливні камери (НПК) індивідуального виконання монтують із стандартного вентиляційного обладнання. У повітровсмоктувальному отворі зовнішнього захищення (стіни, вікна, шахти) монтують нерухому жалюзійну гратку, що набирається з типових металевих секцій розміром 150 х 490 і 150 х 580 мм. З'єднуючи ґратки болтами у загальній рамі, можна отримати повітровсмоктувальну панель потрібних розмірів. Утеплений приймальний клапан встановлюють з внутрішнього боку повітровсмоктувального отвору, використовуючи короткий патрубок і контрфланець, і обладнують ручним або механічним приводом, що зблокований з увімкненням вентилятора. Для очищення припливного повітря використовують фільтри різних типів. Якщо встановлюють коміркові фільтри, в отворі стінки вентиляційної камери кріпиться рама-касета, що виготовляється з кутника.

Калорифери з'єднують між собою, з контрфланцями отвору перегородки венткамери і дифузором перед вентилятором болтами з азбестовими прокладками. Встановлюючи калорифери, передбачають обвідний клапан.

Вентилятор з електродвигуном монтують на спільній рамі на віброізоляторах і приєднують за допомогою гнучких (еластичних) вставок до дифузора і припливного повітропроводу. Для обслуговування клапана, фільтрів і калориферів окремі секції припливної камери обладнуються герметичними дверима.

Температура повітря, що надходить в припливну камеру без рециркуляції, до потрапляння в калорифер дорівнює температурі зовнішнього повітря, тому всі будівельні огорожі НПК в цій зоні повинні бути теплоізольовані.


Читайте також:

  1. Cпособы монтажа стальных пролётных строений.
  2. Cпособы монтажа стальных пролётных строений.
  3. DVD камери
  4. WEB-камера
  5. Будівельний генеральний план на стадії виконання окремих видів будівельно-монтажних робіт.
  6. В якій камері утворюється малюнок у сирі швейцарському?
  7. Вибір будівельних машин, механізмів і технологічного транспорту для комплексної механізації монтажних робіт
  8. Визначення вартості камеральних і видавничих робіт
  9. ВИКОНАННЯ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ
  10. Вимоги до монтажу систем газопостачання
  11. Випарний апарат з виносною нагрівальною камерою
  12. Випарний апарат із внутрішньою нагрівальною камерою й центральною циркуляційною трубою




Переглядів: 734

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Монтаж повітропроводів і вентиляційних труб | Монтаж кондиціонерів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.008 сек.