Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Шаблон на веб-сервері-сервері. Створення презентації за допомогою шаблону, що знаходиться на веб-вузлі.

Шаблони з пропонованим вмістом. Для застосування шаблону оформлення, що включає пропонований текст для слайдів, використовується майстер автовмісту. Потім до запропонованого тексту вносяться необхідні зміни.

Створити з наявної презентації. Презентація створюється на основі вже наявної презентації із заданим оформленням. Створюється копія наявної презентації, що дозволяє створити нову презентацію, внісши зміни до оформлення і вмісту початкової презентації.

Створити. Слайди мають мінімум елементів оформлення і кольору до них не застосовані.

Створення презентацій

Процес створення презентації в Microsoft PowerPoint складається з таких дій, як вибір загального оформлення, додавання нових слайдів і їх вмісту, вибір розмітки (Макет. Оформлення елементів, таких як заголовоки, підзаголовки, списки, малюнки, таблиці, діаграми, автофігури і відеофрагменти на слайді.) слайдів, зміна при необхідності оформлення слайдів, зміна колірної схеми (Колірна схема. Набор з восьми гармонійно підібраних квітів, вживаних до слайдів, сторінок заміток або роздаточних матеріалів. Колірна схема включає колір фону, колір ліній і тексту, а також шість інших квітів, сприяючих підвищенню легкості для читання слайду.), застосування різних шаблонів оформлення (Шаблон оформлення. Файл, що містить стилі презентації, включаючи типи і розміри маркерів і шрифтів, розміри і положення рамок, параметри оформлення фону, колірні схеми, зразок слайдів і додатковий зразок заголовків.) і створення таких ефектів, як ефекти анімації при демонстрації слайдів. Приведені нижче відомості стосуються засобів, доступних на початковому етапі цього процесу.

Область завдань (Область завдань. Область у вікні застосуванні Microsoft Office, що містить часто використовувані команди. Її розташування і невеликі розміри дозволяють використовувати ці команди, не припиняючи роботу над файлами.) Створення презентації в Microsoft PowerPoint надає ряд наступних варіантів для створення нової презентації.

Створити за допомогою шаблону. Презентація створюється на основі наявного шаблону Microsoft PowerPoint, що містить основні елементи оформлення, шрифти і колірну схему. Окрім стандартних шаблонів Microsoft PowerPoint можна використовувати самостійно створені шаблони.

Шаблони на Microsoft.com. Створення презентації на основі додаткових шаблонів Microsoft PowerPoint з бібліотеки шаблонів Microsoft Office. Ці шаблони впорядковані по типах презентацій.


Читайте також:

 1. ACCESS. СТВОРЕННЯ ЗВІТІВ
 2. ACCESS. СТВОРЕННЯ ФОРМ
 3. А. Створення власної папки.
 4. Автоматичне і ручне створення об’єктів.
 5. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
 6. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
 7. АЛГОРИТМ СТВОРЕННЯ БРЕНДУ
 8. Алгоритм створення тренінгової програми
 9. Аналіз економічноїї політики за допомогою моделі Мандела-Флемінга. Випадки вільного та фіксованого валютного курсів.
 10. Аналіз цін конкурентів проводиться за допомогою
 11. Безкласова адресація та створення підмереж.
 12. Болонська конвенція як засіб створення зони європейської вищої освіти.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Жанри мультимедіа продукту | Створення презентації за допомогою порожніх слайдів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.