Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


Вплив нашого підприємства на навколишнє середовище.

Наше підприємство - Вузол зв’язку Центра технічної експлуатації первинних мереж № 11. як і всі інші підприємства знаходиться в тісній взаємодії з навколишнім середовищем. Транспорт, який експлуатується підприємством, споживає пальне, і як слідство - забруднює повітря вихлопними газами. Але автотранспорт щороку проходить технічний огляд і перевірку рівня СО та допускається до експлуатації Державною автоінспекцією. На території Вузла зв’язку розташована котельня, водогрійні котли якої живляться твердим паливом - вугіллям, продукти горіння якого також забруднюють атмосферу. В 2010 році кваліфікованою атестаційною комісією Одеської області була проведена атестація котельної. Вплив її на навколишнє середовище та персонал підприємства визнаний незначним, а котельня відповідає санітарно - гігієнічним нормам.

В приміщеннях ЛАЦ, як і на багатьох інших підприємствах нашої галузі, функціонування обладнання супроводжується виділенням у виробничі приміщення певної кількості теплової енергії. Але в технічному приміщенні ЛАЦ безперебійно працюють системи витяжної та приточної вентиляції, які дозволяють працювати персоналу станції у нормальному температурному режимі.

На території Вузла зв’язку ретельно підтримується чистота та лад. Регулярно проводиться прибирання території підприємства, а все сміття збирається і вивозиться в установлене місце.

Роботи з токсичними речовинами на підприємстві не проводиться. Проте на території є чудовий сад і багато зелених насаджень. Постійно вживаються заходи що до утримання рослин в належному стані: своєчасно підрізуються дерева, викошується трава, збирається врожай і прибираються падалишні плоди.

На території підприємства відсутні високовольтні установки або потужні радіопередавачі, які могли б випромінювати в навколишнє середовище електромагнітні хвилі або будь - яке випромінювання хвильової енергії. Тому можна з впевненістю затверджувати, що не навколишнє середовище, ні тим більш працівники підприємства, не знаходяться під впливом потужних статичних електромагнітних полів та джерел радіоактивного випромінювання.

Вплив на рельєф місцевості, пов’язаний із ґрунтовими роботами при обслуговуванні кабельних мереж зв’язку також можна вважати незначним, бо основні роботи були проведені при прокладанні мереж зв’язку.

Але є ще одна сторона взаємовідносин між екосистемою та підприємствами зв’язку взагалі. Через те, що кабельні магістралі прокладаються під землею, а інколи і в повітрі (повітряні мережі) подекуди погодні умови або стихійні лиха наносять значні збитки зв’язківцям.

Є ще один аспект цих непростих взаємовідносин - це коли шкоду підприємствам завдає навколишнє середовище через безвідповідальну, злочинну діяльність інших підприємств та землекористувачів: повені, обвали, зсуви ґрунту.

Отож ми бачимо, що все в екосистемі тісно пов’язано, і шкода, заподіяна природі невдовзі обернеться неприємностями самому шкідникові. І одразу спадає на гадку народна мудрість: не плюй у криницю - прийдеться води напитися.


Читайте також:

 1. I визначення впливу окремих факторів
 2. IV група- показники надійності підприємства
 3. L2.T4/1.Переміщення твердих речовин по території хімічного підприємства.
 4. WEB - сайт підприємства в Інтернет
 5. Абсолютні та відності показники результатів діяльності підприємства.
 6. Аварії з викидом радіоактивних речовин у навколишнє середовище
 7. Аварії з викидом радіоактивних речовин у навколишнє середовище
 8. Автопідприємства вантажних автомобілів
 9. Аденогіпофіз, його гормони, механізм впливу
 10. Аденогіпофіз, його гормони, механізм впливу, прояви гіпер- та гіпофункцій.
 11. Адміністративні методи - це сукупність прийомів, впливів, заснованих на використанні об'єктивних організаційних відносин між людьми та загальноорганізаційних принципів управління.
 12. Адміністративно-правовий статус торговельного підприємства
Переглядів: 410

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Природоохоронні заходи на підприємствах зв’язку | В. В. Жук

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.