Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Помилка № 6: відсутність відчутних швидких успіхів

Помилка № 5: дозволити перешкодам блокувати нове бачення

Будь-яка велика зміна вимагає участі великого числа людей. Нові почини набагато рідше вдаються, якщо службовці, навіть розуміючи необхідність реформ, почувають себе безсилими перед величезними перешкодами на цьому шляху. В окремих випадках такі «дорожні затори» існують лише в їх уяві, і завдання полягає в тому, щоб переконати цих людей у відсутності реальних перешкод руху. Знаходяться, проте, і ті, хто ці затори влаштовує, і такі люди цілком реальні.

Іноді перешкодою для перебудови є організаційна структура. Наявність працівників тільки з вузькою спеціалізацією може підірвати зусилля із підвищення продуктивності або поліпшення обслуговування клієнтів. Компенсаційна система або норми оцінки продуктивності можуть поставити працівника перед вибором між реорганізацією фірми і власними інтересами. Ймовірно, найбільшу шкоду приносять ті керівники, які відмовляються пристосовуватися до нових умов і висувають претензії, несумісні із завданням глибоких змін.

Навіть один високопоставлений саботажник здатний заблокувати зусилля із трансформації в цілій фірмі. Поступав так тому, що не вірив в необхідність корінних перетворень і побоювався, що не зможе добитися успіху ні в проведенні реформи, ні в досягненні хороших поточних показників. Всякий раз, коли енергійні і наповнені самими кращими намірами керівники ухиляються від боротьби з перешкодами, це позначається на готовності службовців працювати заради змін.

Реальна трансформація вимагає часу. При проведенні складної роботи по зміні стратегії або по структурній перебудові фірми існує ризик втратити темпи перетворень, якщо одночасно не ставляться короткострокові завдання, що дають відчутний результат. Більшість людей не схильна надовго урізувати свої потреби, їм вже через шість-вісімнадцять місяців потрібні явні свідчення успіхів реформи, що проводиться. Не отримуючи від неї зримої користі, багато службовців починають відходити від руху, а то і активно чинити опір змінам.

У тих фірмах, де перебудова «захлиналася», набагато рідше робилися систематичні зусилля для отримання істотного прибутку вже в найближчий період(від шести до вісімнадцяти місяців з моменту початку перетворень). Там організатори змін, очевидно, вважали, що успіхи прийдуть самі собою, або настільки занурилися в стратегічні завдання, що найближча перспектива випала з їх поля зору.


Читайте також:

  1. Відсутність впорядкованості кортежів
  2. Відсутність достовірної інформації
  3. Джерела швидких нейтронів
  4. Джерела швидких нейтронів та вплив різних факторів на покази нейтронних методів
  5. Помилка щодо предмета правочину
  6. Помилка № 2: невміння створити досить впливову коаліцію реформаторів
  7. Помилка № 4: відставання пропаганди бачення майбутнього в 10, 100 і більше разів
  8. Помилка № 8: зміни не укорінюються в корпоративній культурі
  9. Посилення опозиції гетьманському режиму з боку різних політичних сил України свідчило про відсутність у нього широкої соціальної опори.
  10. Способи стимулювання учбових і виховних успіхів дітей.
  11. Спроможна здатнiсть та помилка вiзування




Переглядів: 588

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Помилка № 4: відставання пропаганди бачення майбутнього в 10, 100 і більше разів | Помилка № 8: зміни не укорінюються в корпоративній культурі

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.013 сек.