Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Визначення полів

При створенні таблиць у режимі Конструктора доводиться задавати імена таблиць і полів у таблицях. При цьому необхідно дотримуватися ряду правил:

  • Імена полів у таблиці не повинні повторюватися, тобто повинні бути унікальними.
  • Імена полів можуть містити не більше 64 символів, включаючи пробіли.
  • Бажано уникати вживання імен полів, що збігаються з іменами убудованих функцій або властивостей Microsoft Access (наприклад, Name - ім'я).
  • Ім'я поля не повинне починатися із пробілу або керуючого символу (коди ASCII 00-31).
  • Імена полів можуть містити будь-які символи, включаючи букви, цифри, пробіли, спеціальні символи, за винятком крапки (.), знак оклику (!), апострофа (') і квадратних дужок ([), (]).

Цього ж правила дійсні й для імен таблиць, а також інших об'єктів Microsoft Access.

Після уведення імені поля необхідно задати тип даних, які будуть перебувати в цьому полі. В Microsoft Access є наступні типи даних:

  • Текстовий – символьних або числових дані, не потребуючих обчислень. Поле даного типу може містити до 255 символів. Розмір текстового поля задається за допомогою властивості Розмір поля.

· Поле MEMO – призначено для уведення текстової інформації, по обсязі перевищуючих 255 символів. Таке поле може містити до 65 535 символів. Поле типу MEMO не може бути ключовим або проіндексованим.

· Числовий – числовий тип застосовується для зберігання числових даних, використовуваних у математичних розрахунках. Підтипи числових даних (властивість Розмір поля): Довге ціле – 4 байти і являє собою число в межах від -2 147 483 648 до +2 147 483 647, Байт – 1 байт, Ціле – 2 байти, Одинарне із плаваючою крапкою – 4 байти, Подвійне із плаваючою крапкою – 8 байтів, Десяткове – 12 байтів, Код реплікації – 16 байтів.

  • Дата/Час – тип для подання дати й часу. Дозволяє вводити дати з 100 по 9999 рік. Розмір поля - 8 байтів.
  • Грошовий – тип даних, призначений для зберігання даних, точність подання яких коливається від 1 до 4 десяткових знаків. Ціла частина даного типу може містити до 15 десяткових знаків.
  • Лічильник – поле містить 4-байтный унікальний номер, обумовлений Microsoft Access автоматично для кожного нового запису або випадковим образом, або шляхом збільшення попереднього значення на 1.

· Логічний – логічне поле, що може містити тільки два значення, интерпретируемых як Так/Ні, Істина/Неправда, Включене/Виключене. Поля логічного типу не можуть бути ключовими, але їх можна індексувати (ccess використає величину -1 для подання значення Істинай величину 0 — для значення Неправда);

· Поле об'єкта OLE -містить посилання на OLE-об'єкт (аркуш Microsoft Excel, документ Microsoft Word, звук, малюнок і т.п.);

  • Гіперпосилання – дає можливість зберігати в поле посилання, за допомогою якої можна посилатися на довільний фрагмент даних усередині файлу або Web-сторінки на тім же комп'ютері, в інтранет або в Інтернет. Поле типу Гіперпосиланняне може бути ключовим або індексованим.

У поле типу можна також вибрати значення Майстер підстановок, що запускає Майстра підстановок, що створює поле підстановок. Поле підстановок дозволяє вибирати значення поля зі списку, що містить набір постійних значень або значень із іншої таблиці.

Властивості полів таблиці

Підпис – за допомогою цієї властивості можна задати назви полів таблиці, які виводяться в різних режимах.

Обов'язкове поле – визначає необхідність уведення даних у це поле (значення Так/Немає) і забезпечує автоматичний контроль уведення даних у такі поля, тобто ні за яких умов користувач не зможе створити запис, у якій дане поле залишиться порожнім.

Формат поля – указує формат відображення даних з поля в режимі Таблиці.

Маска уведення – указується маска, що дозволяє автоматизувати перевірку уведення символів у поле. Вона застосовується до таких полів, як номер телефону, дата й т.д. Задавати маску уведення можна вручну або за допомогою Майстра.

Індексоване поле визначає, чи є дане поле індексованим, і якщо є, то в якому режимі. Існують два режими індексування: Збіги допускаютьсяй Збіги не допускаються. У першому випадку поле може містити повторювані значення, у другому - немає.

Значення за замовчуванням – указується значення, додає автоматично в поле для кожного нового запису, якщо це значення не уведене користувачем.


Читайте також:

  1. I визначення впливу окремих факторів
  2. II. Визначення мети запровадження конкретної ВЕЗ з ураху­ванням її виду.
  3. II. Мотивація навчальної діяльності. Визначення теми і мети уроку
  4. Ocнoвнi визначення здоров'я
  5. Алгебраїчний спосіб визначення точки беззбитковості
  6. Аналіз службового призначення деталей та конструктивних елементів обладнання харчових виробництві, визначення технічних вимог і норм точності при їх виготовленні
  7. Аналіз стратегічних альтернатив та визначення оптимальної стратегії формування фінансових ресурсів
  8. Аналіз ступеня вільності механізму. Наведемо визначення механізму, враховуючи нові поняття.
  9. Балансова теорія визначення статі. Диференціація статі і роль гормонів у цьому процесі.
  10. Безстатеве розмноження, його визначення та загальна характеристика. Спори — клітини безстатевого розмноження, способи утворення і типи спор.
  11. Біостратиграфічні методи визначення віку порід
  12. Біуретовий метод визначення білків




Переглядів: 1036

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Створення й використання індексів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.