Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Поняття запиту, типи запитів

Створення запиту за допомогою Конструктора запитів

Спектры периодических сигналов.

Структура спектра непериодического сигнала полностью определяется спектром амплитуд S(ω) (амплитудно-частотной характеристикой - АЧХ), и спектром фаз θ(ω) (фазочастотной характеристикой - ФЧХ).

 

3. Властивості запитів

 

 

Головне призначення будь-якої бази даних полягає в зберіганні та наданні інформації, яка може знадобиться користувачу або відразу після введення даних, або через роки. Для отримання інформації з бази даних потрібні хоч би поверхневі знання про структуру інформації в базі.

Наприклад, звіти в шафі можуть бути вручну відсортовані по роках і порядкових номерах.Щоб знайти конкретний звіт, потрібно знати рік його складання і номер. У добре організованій картотеці завжди ведеться каталог звітів. У ньому всі звіти згруповані по типу (а не по темі) в алфавітному порядку. Такий каталог, звичайно, дуже корисний, але якщо відома лише тема звіту і приблизна дата його складання, доведеться проглянути всі розділи каталога, щоб знайти потрібний звіт.

В порівнянні з картотеками, комп’ютерні бази даних володіють явною перевагою. За допомогою спеціальних інструментів можна легко одержати інформацію, що задовольняє практично будь-якому заданому критерію. У можливості переглядання інформації будь-яким зручним користувачу способом і полягає реальна потужність бази даних. Дані, одержані у відповідь на підготовлений користувачем запит можна використовувати для створення звітів, форм і діаграм.

Слово запит (query), яке походить від латинського quoerere, спочатку означало питати або дізнаватися. Потім воно стало синонімом слів опит, пізнання, отримання відомостей. Тому запит можна представити як питання, що має відношення до інформації, яка міститься в таблицях бази даних.

Запит в Microsoft Access – це вимога надати інформацію, накопичену в таблицях Access. Інформацію можна одержати за допомогою інструментівзапиту. Запит може обробляти інформацію одну або декілька зв’язаних таблиць. При цьому Microsoft Access видає тільки ту інформацію, яку запрошував користувач. Після створення та запуску запиту Microsoft Access відображає дані у вигляді записів, які запрошував користувач. Ці записи називаються динамічним набором записів.

Access підтримує різні типи запитів, які можна поділити на сім основних категорій.

Запити на вибірку (простий запит). Найпоширеніший тип запиту. При його виконанні створюється безліч записів, в яких містяться вказані дані з однієї або декількох таблиць. Інформацію, що при цьому відображається в запиті, можна змінювати також, як і при роботі із звичайною таблицею. Крім того запит використовується для угрупування записів, а також для обчислення сум, середніх значень тощо.

Груповий запит. Є спеціальною версією запиту на вибірку. Дозволяє обчислювати суми, підраховувати кількість записів і виконувати розрахунки підсумкових значень. При виборі цього типу запиту Access додає в бланк запиту рядок “Групова операція”.

Запит на зміну. Дозволяє створювати нові таблиці (команда Створення таблиці) або змінювати дані в існуючих таблицях (команди Видалення, Оновлення і Додавання). Якщо в наборі результатів запиту на вибірку можна вносити зміни тільки в один запис за раз, то запит на зміну дозволяє вносити зміни в декілька записів відразу при виконанні однієї операції.

Перехресний запит. Відображає результати статистичних розрахунків (такі як суми, кількість записів і середні значення). Ці результати групуються по двох наборах даних у форматі перехресної таблиці. Перший набір виводиться в стовпці зліва та утворює заголовки рядків, а другий виводиться у верхньому рядку і утворює заголовки стовпців.

Запит SQL. Існують три типу запитів SQL (Structured Query Language): запит на об’єднання, запит до сервера та керуючий запит, які використовуються для маніпуляцій з базами даних SQL архітектури клієнт/сервер. Створюють ці запити за допомогою написання спеціальних інструкцій SQL.

Запит з обмеженням. Цей обмежувач запиту можна використовувати тільки в кон'юнкції з іншими п'ятьма типами запитів. Він дозволяє задавати число перших записів або частину загальної кількості записів у відсотках, яку ви хотіли б одержати у будь-якому вигляді запиту.

 


Читайте також:

  1. II. Поняття соціального процесу.
  2. V. Поняття та ознаки (характеристики) злочинності
  3. А/. Поняття про судовий процес.
  4. Адміністративний проступок: поняття, ознаки, види.
  5. Адміністративні провадження: поняття, класифікація, стадії
  6. Акти застосування юридичних норм: поняття, ознаки, види.
  7. Аналіз ступеня вільності механізму. Наведемо визначення механізму, враховуючи нові поняття.
  8. АРХІВНЕ ОПИСУВАННЯ: ПОНЯТТЯ, ВИДИ, ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ
  9. Аудиторські докази: поняття та процедури отримання
  10. Базове поняття земле оціночної діяльності.
  11. Базові поняття
  12. Базові поняття про класифікацію медичної техніки




Переглядів: 1998

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Основні поняття | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.