Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник






Обмеження мереж Fast Ethernet, побудованих на повторителях

Обмеження довжин сегментів DTE-DTE

Правила побудови сегментів Fast Ethernet при використанні повторювачей класу I і класу II

Технологія Fast Ethernet, як і всі некоаксіальні варіанти Ethernet розрахована на підключення кінцевих вузлів - комп'ютерів з відповідними мережевими адаптерами - до багатопортових концентраторів-повторителям або комутаторів.

Правила коректної побудови сегментів мереж Fast Ethernet включають:

- обмеження на максимальні довжини сегментів, сполучаючих DTE з DTE;

- обмеження на максимальні довжини сегментів, сполучаючих DTE з портом повторителя;

- обмеження на максимальний діаметр мережі;

- обмеження на максимальне число повторителей і максимальну довжину сегменту, що сполучає повторители.

Як DTE (Data Terminal Equipment) може виступати будь-яке джерело кадрів даних для мережі: мережевий адаптер, порт моста, порт маршрутизатора, модуль управління мережею і інші подібні пристрої. Порт повторителя немає DTE, оскільки він побитно повторює кадр, що вже з'явився в сегменті. У типовій конфігурації мережі Fast Ethernet декілька DTE підключається до портів повторителя, утворюючи мережу зіркоподібної топології.

 

Специфікація IEEE 802.3u визначає наступні максимальні значення сегментів DTE-DTE:

 

Стандарт Тип кабелю Максимальна довжина сегменту
100Base-TX Category 5 UTP 100 м
100Base-FX багатомодове оптоволокно 62.5/125 мкм 412 м (напівдуплекс) 2 км. (повний дуплекс)
100Base-T4 Category 3,4 або 5 UTP 100 м

Повторітелі Fast Ethernet діляться на два класи.

Повторітелі класу I підтримують всі типи систем кодування фізичного рівня: 100Base-TX/FX (4B/5B) і 100Base-T4 (8B/6T). Повторітелі класу II підтримують тільки один тип системи кодування фізичного рівня - 100Base-TX/FX або 100Base-T4. Тобто повторители класу I дозволяють виконувати трансляцію логічних код з бітовою швидкістю 100 Мбіт/с, а повторителям класу II ця операція недоступна.

У одному домені колізій допускається наявність тільки одного повторителя класу I. Це пов'язано з тим, що такий повторитель вносить велику затримку при розповсюдженні сигналів із-за необхідності трансляції різних систем сигналізації – 70bt.

Максимальне число повторителей класу II в домені колізій - 2, причому вони повинні бути сполучені між собою кабелем не довше 5 метрів.

Невелика кількість повторителей Fast Ethernet не є серйозною перешкодою при побудові мереж. По-перше, наявність стекових повторителей знімає проблеми обмеженого числа портів - всі повторители, що каскадують, є одним повторитель з достатнім числом портів - до декількох сотень. По-друге, застосування комутаторів і маршрутизаторів ділить мережа на декілька доменів колізій, в кожному з яких зазвичай є не дуже велике число станцій.

У наступній таблиці зведені правила побудови мережі на основі повторителе класу I.

 

Тип кабелів Максимальний діаметр мережі Максимальна довжина сегменту
Тільки витаючи пара (TX) 200 м 100 м
Тільки оптоволокно (FX) 272 м 136 м
Декілька сегментів на витій парі і один на оптоволокне 260 м 100 м (TX) 160 м (FX)
Декілька сегментів на витій парі і декілька сегментів на оптоволокне 272 м 100 м (TX) 136 м (FX)

 

Ці обмеження проілюстровані типовими конфігураціями мереж, показаними на рис. 5.

 

 

Рис. 5 - Приклади побудови мережі за допомогою повторювачей класу I

 

Таким чином, правило 4-х хабов перетворилося для технології Fast Ethernet в правило одного або двох хабов, залежно від класу хаба.

При визначенні коректності конфігурації мережі можна не керуватися правилами одного або двох хабов, а розраховувати час подвійного обороту мережі, як це було показано раніше для мережі Ethernet 10 Мбіт/с.

 



Читайте також:

  1. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
  2. Абонентський стик ISDN мережі
  3. Авоматизація водорозподілу регулювання за нижнім б'єфом з обмеженням рівнів верхнього б'єфі
  4. Адресація в IP-мережах
  5. Аналіз вузьких місць у мережі
  6. Аналіз при двох обмеженнях
  7. Аналіз при наявності одного обмеження
  8. Апаратне забезпечення мереж
  9. Архітектура систем управління мережами
  10. Архітектури систем управління мережами
  11. Багатокрокове прогнозування з перенавчанням нейромережі на кожному кроці прогнозу
  12. Базові топології мережі




Переглядів: 1007

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Фізичний рівень 100Base-T4 - вита пара UTP Cat 3, чотири пари | Gigabit Ethernet на витій парі категорії 5

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.