Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Сучасні архітектури файлових систем

Розроблювачі нових ОС прагнуть забезпечити користувача можливістю працювати відразу з декількома файловими системами. У сучасному розумінні файлова система складається з багатьох складових, у число яких входять і файлові системи в традиційному розумінні.

 

Сучасна файлова система має багаторівневу структуру на верхньому рівні якої розташовується перемикач файлових систем, він забезпечує інтерфейс між запитами додатка і конкретною файловою системою, до якої звертається цей додаток. Перемикач файлових систем перетворить запити у формат, сприйманий наступним рівнем файлових систем. Кожний компонент рівня файлових систем виконаний у вигляді драйвера відповідної файлової системи, і підтримує певну організацію файлової системи. Перемикач є єдиним модулем, що може звертатися до драйвера файлової системи. Додаток не може звертатися до нього прямо. Драйвер файлової системи може бути написаний у вигляді реентерабельного коду, що дозволяє відразу декільком додаткам виконувати операції файлами. Кожний драйвер файлової системи в процесі ініціалізації реєструється в перемикача. передаючи йому таблицю точок входу, які будуть використовуватися при наступних звертаннях до файлової системи. Для виконання совїх функцій. драйвери файлових систем звертаються до підсистеми введення \ виведення, яка утворює наступний шар файлової системи нової архітектури. Підсистема введення \ виведення – це складова частина файлової системи, що відповідає за завантаження, ініціалізацію і керування всіма модулями нижчих рівнів файлової системи. Ці модулі являють собою драйвери портів, які безпосередньо займаються роботою з апаратними засобами. Крім цього, підсистема введення \ виведення забезпечує деякий сервіс драйверам файлової системи, що дозволяє їм здійснювати запити до конкретних пристроїв. Підсистема введення \ виведення повинна постійно знаходитись у пам’яті і організовувати спільну роботу ієрархії драйверів пристроїв. У цю ієрархію можуть входити драйвери пристроїв певного типу: драйвери жорстких дисків, драйвери підтримувані постачальниками, драйвери портів, які керують конкретними адаптерами.

Велика кількість рівнів архітектури файлової системи забезпечує авторам драйверів пристроїв велику гнучкість - драйвер може одержати керування на будь-якому етапі виконання запиту – від виклику додатком функції, що займається роботою з файлами, до того моменту, коли драйвер пристрою, який працює на найнижчому, починає переглядати регістри контролера. Багаторівневий механізм роботи файлової системи реалізований за допомогою ланцюжка виклику. У ході ініціалізації драйвер пристрою може додати себе до ланцюжка виклику деякого пристрою, визначивши при цьому рівень наступного звертання. Підсистема введення \ виведення поміщує адрес цільової функції в ланцюжок вив клику пристрою, використовуючи заданий рівень для того, щоб належним чином впорядкувати ланцюжок. В міру виконання запиту, підсистема введення \ виведення послідовно викликає всі функції раніше поміщені в ланцюжок виклику. Внесена в ланцюжок виклику процедура драйвера може вирішити, передати запит далі у зміненому або у незміненому виді на наступний рівень, або, якщо це можливо. процедура може задовольнити запит, не передаючи його далі по ланцюжку, тобто виконує сама.

 


Читайте також:

  1. Active-HDL як сучасна система автоматизованого проектування ВІС.
  2. I. Органи і системи, що забезпечують функцію виділення
  3. I. Особливості аферентних і еферентних шляхів вегетативного і соматичного відділів нервової системи
  4. II. Анатомічний склад лімфатичної системи
  5. II. Бреттон-Вудська система (створена в 1944 р.)
  6. III етап. Системний підхід
  7. IV. Розподіл нервової системи
  8. IV. Система зв’язків всередині центральної нервової системи
  9. IV. УЗАГАЛЬНЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ВИВЧЕНОГО
  10. IV. Філогенез кровоносної системи
  11. OSI - Базова Еталонна модель взаємодії відкритих систем
  12. POS-системи




Переглядів: 747

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Загальна модель файлової системи | Загальні положення.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.