Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Структура Асоціації

Членство в асоціації кулінарів України

Завдання асоціації

§ всебічно сприяти розвиткові національної української кухні, майстерності фахівців ресторанного господарства, підвищення рівня професійної їх підготовки, активному обміну досвідом щодо впровадження вітчизняних і світових новітніх технологій продукції ресторанного господарства, зростанню престижу масових професій;

§ сприяти активному провадженню раціонального, дієтичного, профілактичного, дитячого і функціонального харчування, нових продуктів, нових технологій, нових видів обладнання;

§ сприяти активному впровадженню та розповсюдженню новітніх тенденцій ресторанного сервісу, сучасних вимог до здійснення процесів обслуговування споживачів.

§ членами Асоціації можуть бути індивідуальні та колективні (з питань вступу до Асоціації звертатись до відповідального секретаря Магалецької Ірини Анатоліївни за тел. (097)75-75-562.

§ індивідуальними членами Асоціації можуть бути громадяни України, які визнають Статут, платять членські внески і беруть активну участь у роботі Асоціації.

§ колективним членом можуть стати колективи підприємств, установ, організацій, закладів, які визнають Статут, розділяють мету та завдання асоціації, беруть активну участь в її діяльності і платять членські внески.

До структури Асоціації кулінарів України входить 25 місцевих осередків, які охоплюють усі регіони країни. Асоціація об'єднує 99 колективних членів – підприємств ресторанного бізнесу України, у тому числі відомі мережі ресторанного бізнесу, а саме: "Козирна карта", "Світова карта", "ХХІ століття", великі готельні комплекси – ЗАТ «Готель Дніпро», ТОВ “Русь Інтернешнл”, ЗАТ «Президент-готель» та всі навчальні заклади України, що випускають фахівців такого профілю, серед них Київський національний торговельно-економічний університет, Харківський державний університет харчування і торгівлі, Донецький державний університет економіки і торгівлі, Одеська національна академія харчових технологій, Полтавський університет споживчої кооперації України тощо. Кількість членів асоціації майже 8,5 тисяч осіб

Робота офіціанта - це мистецтво. І як будь-який вид мистецтва , вона вимагає навчання , тренувань , розвитку і досягнення майстерності. Володіючи цією майстерністю , персонал ресторану здатний значно підвищити привабливість закладу для гостей , а також його рентабельність для власників.

Асоціація офіціантів - це єдина організація , яка проводить професійне навчання мистецтву обслуговування в ресторанному бізнесі. Наш досвід заснований на практиці і обширних знаннях етики та етикету. Ми знаємо , як усунути неполадки в зв'язці «гість - офіціант » і оволодіти інструментом щодо збільшення прибутку власників ресторанного та готельного бізнесу.

 

 

Мета курсу:

- підвищення рівня майстерності та професіоналізму співробітників ресторанного та готельного господарства;

- підготовка обслуговуючого персоналу до продуктивної роботи;

- навчання основним стандартам сервісу;

- надання необхідних знань і відпрацювання на практиці основних методик ефективних продажів,

- відпрацювання навичок успішної роботи в команді, підвищення стресостійкості;

- орієнтація в класифікації психологічних типів гостей.

Цільова аудиторія: співробітники ресторанного бізнесу, офіціанти

Сомельє - не має односкладового перекладу слова , майже всі експерти погоджуються тому, що воно має французьке коріння . Найпоширеніша версія така.

У середні століття візок, у якому перевозили продукти харчування , називалася Somma. Людина який закуповував продукти , стежив за їх збереженням , та повинен був спробувати першим не зіпсована або отруєна чи їжа. У різній літературі ви можете зустріти переклад « виночерпій » , оскільки в ті часи люди не знали , що кип'ятінням можна знезаразити воду , і вино було практично єдиним напоєм для втамування спраги , і ліками в тому числі , оскільки термічні способи приготування їжі удосконалювалися з розвитком прогресу . В даний час сомельє

( sommelier ) називають різних фахівців з продажу, купівлі та просування різних напоїв ,і не тільки вин. Практично в усьому світі , для визначення сфери діяльності людини , його посаду називають відповідно.Сомельє - ресторан , Кавист - бутік , спеціалізований магазин . Експерт - все інше посади пов'язані з напоями. Звичайно Асоціація сомельє України обьединяет всіх фахівців і любителів напоїв.

Сомельє (Sommelier)(згідно Міжнародної Асоціації Сомельє, ASI.

Доповнено Асоціацією сомельє Ураїни.)

Професіонал еногастрономії працює в ресторані , робота якого базується на знанні і розумінні основних правил роботи ресторану високого рівня (обслуговування , кухня , і т.д.). Сомельє підбирає , купує і стежить за зберіганням напоїв для ресторану. Напої підбираються таким чином , що б вони найкращим чином відповідали гастрономічною спрямованості ресторану, і задовольняли всі побажання гостей ресторану .

Сомел'є - фахівець , який дає рекомендації гостю щодо вибору вина або інших напоїв як для обраного страви , або самостійного вживання з урахуванням смакових та інших побажань і гарантує їх правильну подачу та обслуговування.

Залежно від професійного досвіду та посадових обов'язків він повинен займатися закупівлями напоїв та інших аксесуарів для їх подачі , правильно зберігати і керувати продажем напоїв.

Сомел'є повинен брати участь в організації обслуговування та навчанні персоналу .

Глибокі професійні знання сомельє мають бути спрямовані на підвищення престижу професії, задоволення різноманітних смаків споживачів і підвищенню іміджу закладу , в якому він працює.

 

Література:

1. Архіпов В.В. - Організація ресторанного господарства: Електроний посібник.


Читайте також:

  1. III. Географічна структура світового ринку позичкового капіталу
  2. VІ. План та організаційна структура заняття
  3. Адміністративно – територіальний устрій і соціальна структура Слобожанщини у половині XVII – кінці XVIII століття
  4. Акти з охорони праці, що діють в організації, їх склад і структура.
  5. АРХІВНІ ДОВІДНИКИ В СИСТЕМІ НДА: ФУНКЦІЇ ТА СТРУКТУРА
  6. Атомно-кристалічна структура металів
  7. Базова алгоритмічна структура
  8. Банківська система та її структура. Функції Центрального банку.
  9. Безцехова виробнича структура.
  10. Будова систем: підсистема, елемент, структура, зв'язок.
  11. Бухгалтерська оцінка капіталу банку. Структура капіталу
  12. Бюджетна структура




Переглядів: 835

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Громадські організації – асоціації кулінарів, офіціантів, барменів, сомельє – завдання, вплив на розвиток галузі, проведення виставок та конкурсів. | ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАНЯТТЯ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.013 сек.