Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция


Лекція 1.

Задача №21.

Задача №20.

Задача №19.

Задача №18.

Задача №17.

Задача №16.

Задача №15.

Задача №14.

Задача №13.

Задача №12.

Задача №11.

Задача №10.

Задача №9.

Задача №8.

Задача №7.

Задача №6.

Задача №5.

Задача №4.

Задача №3.

Задача №2.

Задача №1.

Задачі

Зміст і обсяг контрольної роботи

Контрольної роботи

Загальні положення до виконання

Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи № 2

Варіанти контрольної роботи

Варіант Пит 1 Пит 2 Пит 3 Варіант Пит 1 Пит 2 Пит 3

Контрольна робота виконується в учнівському зошиті. Написання контрольної роботи вимагається одним кольором (чорним, фіолетовим або синім) контрастного відтінку з дотриманням інтервалу між рядками. Кожне питання починається з нової сторінки. При написанні обов'язково залишати поля для зауважень. Контрольна робота виконується власноручно (друкування не допускається). В разі виявлення розбіжностей в почерку особи, яка захищає контрольну роботу, і почерку яким вона виконана, така робота вилучається і анулюється, а студент отримує нове завдання. Номер варіанту контрольної роботи вибирається за порядковим номером в списку групи.

Контрольна робота містить три задачі.

На першій сторінці вказується варіант і всі його три задачі. На передостанній сторінці зазначається список використаної літератури. Обов'язкова наявність посилань на літературні джерела. Остання сторінка залишається для рецензії викладача.

Невиконання вимог пунктів 2 та 3 означає повернення контрольної роботи без рецензії і без допуску до захисту.

Визначити кількість грошей, необхідних в якості засобу обігу. Сума цін за реалізовані товари (послуги, роботи) – 4700 млрд.грн. Сума цін товарів (послуг, робіт), які продані з відтермінуванням платежу, термін оплати яких не настав – 120 млрд.грн. Сума платежів по довгострокових зобов’язаннях, терміни яких наступили – 155 млрд.грн. Сума взаємно погашуваних платежів – 460 млрд.грн. Середнє число оборотів грошей за рік – 10.

 

Визначити індекси інфляції, при умові, що вартість споживчого кошика на 01.01.– 250 грн., на 01.04. – 310 грн., на 01.07 – 275 грн.

 

Визначити середньозважений рівень цін, якщо відомо, що необхідний обсяг грошової маси для обслуговування грошового обігу становить 250 млрд.грн., швидкість обігу грошей становить 6 оборотів, сума коштів, що знаходяться на чекових рахунках 75 млрд. грн., а швидкість обігу даних коштів вдвічі вища. Товарна маса складає 9,24 млрд.умовних одиниць.

 

 

Обсяг продукту, вироблений протягом минулого року складає 750 тис. одиниць, ціна одиниці продукту складає 120 грн., фізичні та юридичні особи постійно зберігають у формі грошових залишків 70% свого номінального доходу. Визначити додатковий попит на грошову масу.

 

Визначити величину окремих грошових агрегатів, при умові, що: готівка на руках у населення 250 млрд.грн, строкові депозити 175 млрд.грн., безготівковий оборот 50 млрд.грн., залишки на р/р та поточних рахунках 130 млрд.грн., готівковий оборот 60 млрд.грн., кошти за трастовими операціями – 55 млрд.грн., готівка в оборотних касах банків – 138 млрд.грн. Розрахувати питому вагу функціональних форм грошей в М3.

 

Визначити середній показник обіговості грошей у платіжному обороті за період 1999-2001 років, якщо розмір коштів переведених на банківські рахунки становить 75 млрд.грн., із них подано платіжні документи на перерахунок 85% коштів. Грошова маса (в млрд.грн.) за даний період становить:

 

1999 р. 2000 р. 2001 р.

 

 

Визначити розмір грошової маси по агрегату М3, якщо розмір строкових внесків становить 15 млрд.грн., М0 – 25 млрд.грн., сума на поточних рахунках – 25% від М0. У поточному році випущено ОВДП на суму 8 млрд.грн., з відсотком погашення 5% річних. Розрахувати питому вагу функціональних форм грошей відносно М1.

 

У комерційному банку розміщено депозит на суму 7500 грн. Норма обов’язкового резервування складає 15%. Знайти розмір депозитів, обов’язкових резервів, нових кредитних ресурсів для перших 4-х банків, що користуються коштами даного депозиту, максимальну суму нових грошей що можуть бути утворені банківською системою, а також загальний обсяг операцій банківської системи.

 

Надлишкові резерви комерційного банку становлять 150 000 грн. Новий перспективний клієнт цього банку отримує позику в максимально можливому розмірі. Перша половина даної позики надається у формі відкриття поточного рахунку, а друга половина – готівкою. Норма резервування складає 40%. Яким буде максимально можливе збільшення пропозиції грошей за грошовим мультиплікатором м1?

 

 

Сума надходжень грошових коштів в НБУ у готівковій формі складає 860 млрд.грн., у безготівковій – 740 млрд.грн. Сума видачі грошових коштів у готівковій формі – 87% від суми надходжень у готівковій формі. Сума видачі в безготівковій формі – 78% від суми відповідних надходжень. Грошова маса становить:

1 кв. – 1250 млрд.грн.

2 кв. – 2020 млрд.грн.

3 кв. – 2120 млрд.грн.

4 кв. – 1828 млрд.грн.

Знайти швидкість обіговості різних форм грошей у наявному грошовому обороті.

 

Визначити величину окремих грошових агрегатів, при умові, що: готівка на руках у населення 250 млрд.грн, строкові депозити 175 млрд.грн., безготівковий оборот 50 млрд.грн., залишки на р/р та поточних рахунках 130 млрд.грн., готівковий оборот 60 млрд.грн., кошти за трастовими операціями – 55 млрд.грн., готівка в оборотних касах банків – 138 млрд.грн. Розрахувати питому вагу функціональних форм грошей в М3.

Визначити суму відсотків та кінцевого платежу, що має сплатити позичальник, якщо позику 350 тис.грн. надали під 25% річних простих на шість місяців.

 

Кредит 2,75 млн.грн. банк надав під 15% річних за плаваючою процентною ставкою. Після 3 місяців процентна ставка становила 45%, а після 11 місяців від надання кредиту – збільшилась до 70%. Обчислити, яку суму повинен повернути позичальник через рік після надання йому кредиту.

ТзОВ користувалось кредитом 2 роки 235 днів. Величина кредиту становить 1,75 млн.грн., банк нараховує 10% річних складних. Розрахувати остаточну суму, яку ТзОВ повинно сплатити банку по закінченні терміну користування кредитом (база року – 360 днів).

 

Вкладник вніс 4 430 грн. у комерційний банк під 55% річних на 3 роки. Розрахувати суму вкладу через 3 роки та процентний дохід вкладника, якщо по вкладу нараховуються:

а) прості відсотки

б) складні відсотки

Яку суму потрібно покласти на строковий депозит терміном 7 місяців, щоб отримати процентний дохід в розмірі 600 грн., при річній процентній ставці 25%?

 

На який термін потрібно покласти депозит 2 450 грн., щоб отримати процентний дохід 450 грн. при ставці 15% річних.

 

Банк нараховує щоквартально проценти по вкладах за номінальною ставкою 66% річних. Визначити суму процентів, нарахованих за 3 роки на суму 375 тис.грн.

 

НБУ оголосив наступне котирування валют: $/UAH – 5,43-5,44; DM/UAH – 2,4-2,5; визначити крос-курс $ до DM.

 

Швейцарський банк оголосив наступне котирування валют: $/DM – 1,83-1,85; $/SFR – 1,54-1,55; визначити крос-курс DM до SFR.

 

 

Скільки польських злотих дадуть за 77 грн., якщо по курсу 100 польських злотих – 953 словацьких крон, а 100 словацьких крон – 5,16 грн.

 

 


Читайте також:

 1. Вид заняття: лекція
 2. Вид заняття: лекція
 3. Вид заняття: лекція
 4. Вид заняття: лекція
 5. Вид заняття: лекція
 6. Вступна лекція
 7. Вступна лекція 1. Методологічні аспекти технічного регулювання у
 8. Клітинна селекція рослин.
 9. Колекція фонограм з голосами осіб, які анонімно повідомляли про загрозу вибуху
 10. ЛЕКЦІЯ (4): Мануфактурний період світової економіки
 11. Лекція - Геополітика держави на міжнародній арені
 12. Лекція 02.04.2013
Переглядів: 1967

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
І. Теоретичні питання контрольної роботи | Фінанси, як економічна категорія, їх суть та функції.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.006 сек.