Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Системи планування ресурсів, синхронізованого з покупцем CSRP

Системи планування ресурсів, синхронізованого з покупцем СSRP (Customer Synchronized Resource Planning), доповнюють функ­ції систем ERP можливостями оперативного врахування вимог1 по­купця під час управління виробництвом у реальному часі. Ідеологія СSRP надає методики і програмні продукти, що їх реалізують, для виробництва товарів, які модифікуються під конкретного покупця.

Системи СSRP для досягнення виробничої ефективності впро­ваджують технологію виготовлення на замовлення, прийняту в ERP. Але СSRP замінює планування від потреб виробництва на планування від замовлень покупців. В основу процесу керування покладено інформацію про покупців і послуги. Виробниче пла­нування не просто розширюється, а віддаляється і замінюється запитами покупців, переданими з підрозділів організації, орієн­тованих на роботу з покупцями. Створення систем CSRP перед­бачає інтеграцію підрозділів організації, пов'язаних з продажем та обслуговуванням покупців, з основними планувальними і ви­робничими підрозділами. Крім того, вони потребують упрова­дження відкритих комп'ютерних технологій для створення ін­фраструктури, що може підтримувати інтеграцію запитів покуп­ців і постачальників з виробничими прикладними програмами. Опрацювання замовлень па купівлю-продаж передбачає динаміч­не перетворення потреб покупця на вимоги до продуктів та їх виробництва. Можливість виконання замовлення у системах СSRP може бути перевірена до його прийняття до виконання.

 

6.1.2.7. Системи інтеграції ланцюжківпоставок SCI

Системи інтеграції ланцюжків поставок SCІ (Supply Chain Integration) об'єднують покупців і постачальників у межах єдиної структури оброблення даних. Поява цих систем припадає на дру­гу половину 90-х.

Планування виробничого ланцюжка належить до вищого рівня системи планування. Цей підхід до планування передбачає враху­вання необхідних чинників як всередині, так і за межами підпри­ємства. При цьому можуть ураховуватися такі зовнішні чинники, як потужності суміжників і постачальників, рівень попиту з боку покупців продукції, варіанти організації транспортування.

В умовах SCІ спочатку виробляються допустимі плани з ура­хуванням обмежень на виробничі потужності та матеріальні ресурси виробництва. Потім ці плани поліпшуються з урахуванням інших обмежень і цілей підприємства. Як обмеження звичайно розглядаються місткість каналів збуту, ресурсні можливості постачальників, а як цілі — ступінь задоволення попиту замовників, прибуток, рівень запасів і т. ін. Оптимізації можуть підля­гати як плани бізнесу, так і виробничі потужності та матеріальні ресурси підприємства.

Програмний пакет туSАР SиррІу Сhаіп Мапаgетent автома­тизує розрахунки з проектування мереж логістичних ланцюжків на базі витрат і прибутків, прогнозує виробничі потреби на осно­ві можливостей збуту, динамічно синхронізує операції заготов­лення та виробництва з потребами й планує матеріальні потоки для повного логістичного ланцюжка, контролює відповідність виробничих і транспортних можливостей термінам поставок, здій­снює планування транспортування з оптимізацією маршрутів і вибору суб'єктів транспортування, за допомогою Іnternet інтегрує виробниче планування із заготовленням матеріалів і т. ін.


Читайте також:

  1. I. Органи і системи, що забезпечують функцію виділення
  2. I. Особливості аферентних і еферентних шляхів вегетативного і соматичного відділів нервової системи
  3. II. Анатомічний склад лімфатичної системи
  4. IV. Розподіл нервової системи
  5. IV. Система зв’язків всередині центральної нервової системи
  6. IV. Філогенез кровоносної системи
  7. POS-системи
  8. VI. Філогенез нервової системи
  9. Абстрактна модель оптимального планування виробництва
  10. Автокореляційна характеристика системи
  11. АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ
  12. АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДОРОЖНІМ РУХОМ




Переглядів: 690

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Комп'ютерні інтегровані системи СІМ | Системи керування взаємовідносинами з клієнтами СRM

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.