Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


Випишіть 3 партії, що на вибораз 1994р. набрали найбільшу кількість голосів, зазначте прізвища їх лідеорів, яку ідеологію вони ісповідували?

Випишіть ім’я президента України, під час правління якого було проголошено позаблоковий статус України, вкажіть, у якому році це сталося і роки правління президента.

Це було під час референдуму 1 грудня 1991р. за часів президентства Кравчука Леоніда Макаровича (1991-1994рр).

57. Випишіть вищих посадових осіб, причетних до прийняття Конституції України (укажіть дату її прийняття), зазначте, які посади вони обіймали на час прийняття документа?Л. Кучма – президент України, Олександр Мороз – голова Верховної Ради України, Володимир Литвин та Леонід Кравчук – народні депутати України. 28 червня 1996р.

Больше всего мест получила КПУ – 96, Народний рух України – 20, Сел.ПУ – 18, СПУ – 14.

Соціалістична партія України – лідер – Олександр Мороз, ідеологія: відображається в програмі "Справедлива Україна", вони ставлять за мету шлях оновленого демократичного соціалізму, характерними рисами якого є: подолання відчуження держави від людини, людини від засобів виробництва, людини від людини, стабільна, інноваційна економіка, сильна і незалежна держава, відповідальна і чесна влада, заможне життя, розвинена наука, освіта і культура. В цій програмі відображено інтереси мільйонів – робітників, дрібних підприємців, селян, військових, інтелігенції, пенсіонерів, студентів і молоді.

Комуністична партія України – лідер - Петро Симоненко – ідеологія: Головна мета Компартії України на нинішньому етапі: - усунення від влади буржуазно-націоналістичних, антисоціалістичних сил і перехід всієї повноти влади в державі до Рад депутатів трудящих; - рішуча зміна політичного курсу країни, відновлення регулювання економічних і соціальних процесів в інтересах народу і припинення капіталізації суспільства: - відновлення соціалістичного характеру розвитку суспільства, що базується на усуспільненій власності на засоби виробництва і відповідає корінним інтересам трудящих, потребам всебічного прогресу країни; - забезпечення виходу країни із всеохоплюючої кризи і поліпшення на цій основі життя трудящих, реальне зміцнення громадського порядку і законності; - відродження на новій основі союзу рівноправних братніх народів як добровільне об’єднання суверенних соціалістичних держав, входження до якого відповідає найвищим інтересам народу України.

Демократична партія України (Соціал-Демократична партія України) - Медведчук Віктор Володимирович - У політичній сфері вони пов'язані з утвердженням парламентської демократії, зміцненням законності і правопорядку, формуванням сильної, ефективної державної влади, якій довіряє народ. В економічній - із забезпеченням реальної різноманітності форм власності, оптимального співвідношення державного регулювання і ринкового саморегулювання, ощадливого, відповідального ставлення до ресурсів, за умови соціальної зорієнтованості економіки як фундаменту демократії. Розв'язання цих завдань дасть можливість забезпечити економічне зростання, підвищити зайнятість і добробут людей. У соціальній сфері запропоновані нами заходи спрямовані на надання всім громадянам рівних шансів для досягнення життєвого успіху, створення умов для гідного життя людей, утвердження партнерських, солідарних відносин у суспільстві, яке готове підтримати і захистити слабких і знедолених. Надзвичайно важливу роль ми відводимо вирішенню завдань, пов'язаних з духовним відродженням, розвитком вітчизняної науки і культури,утвердженню гуманістичних засад суспільного життя як основи консолідації, громадянської злагоди в суспільстві.

 

59. Випишіть українські землі, що напередодні 1941 р. були приєднані до УРСР, зазначте, коли і внаслідок яких подій це сталося:

Галичина (17 вересня 1939 р. на підставі "пакту Молотова-Ріббентропа" радянські війська вступили на територію Галичини, де було встановлено тоталітарний режим, розпочалися масові репресії проти місцевого населення. В таких умовах 26 жовтня 1939 р. т. зв. "Народні Збори Західної України" ухвалили рішення про включення Західної України до складу Радянської України. На землях Галичини було утворено 4 області УРСР - Львівську, Станіславівську (з 1962 р. - Івано-Франківська), Тернопільську та Дрогобицьку (у 1959 р. об'єднана зі Львівською)).

Волинь (згідно з рішенням Народних зборів у Львові)

Буковина (В результаті таємних домовленостей між СРСР та Німеччиною і ультиматуму СРСР до Румунії румунські власті 28.6.1940 залишили Північну Буковину, яка була окупована радянськими військами. Згдно з рішенням Верховної Ради СРСР від 2.8.1940 було утворено Чернівецьку область у складі Української РСР.)

 


Читайте також:

 1. Ni - загальна кількість періодів, протягом яких діє процентна ставка ri.
 2. Біомаса - Кількість живої речовини на одиниці площі чи об'єму місцеперебування в момент спостереження. Визначається сумою біомаси усіх популяцій, що населяють дану екосистему.
 3. В межах наукового підходу існує велика кількість концепцій, але найбільш переконлива – еволюційна теорія.
 4. В однакових об'ємах різних газів за однакових умов (температура і тиск) міститься однакова кількість молекул.
 5. Виберіть серед держав ту, що утворилася у 1449р. і зазначте, яку політику щодо укр. земель проводили її правителі у ХУ ст., коли ця держава припинила своє існування.
 6. Визначення оптимального розміру партії, що замовляється
 7. Вимірювання інформації в теорії інформації (інформація, як знята невизначеність). Кількість інформації по Хартлі
 8. Випишіть держави, що у ХІУ ст. вели боротьбу за спадщину королів із династії Романовичів. Зазначте, на які землі претендували нижче згадані держави і на якій підставі.
 9. Випишіть організації, що належать до українського дисидентського руху, вкажіть час їх існування та їх головних діячів?
 10. Випишіть особисто невільні категорії населення, що існували в Київській Русі згідно з «Руською правдою».
 11. Випишіть програмні документи укр. політичного товариства, що існувало у Києві наприкінці 19 ст.
Переглядів: 617

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Випишіть тих військових діячів УНР, із чиїм імям повязують опір окупації України військами більшовицької Росії в останні роки Української революції. | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.