Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Загальний Портрет політика

Політик – це людина, яка з юних років дбає про власну репутацію, оберігаючи її від аморальних вчинків та недостойної поведінки. Це людина, яка гармонійно поєднує в собі величезну кількість протиріч і складностей, що витікають із самої природи влади. Це той, хто у вирішальні моменті свого життя й історії своєї країни свідомо або випадково концентрує на собі увагу, проявляє могутню силу і волю, об’єднує своєю харизмою більшість виборців та використовує їх підтримку й довіру для досягнення влади.

Політику доводиться бути “своїм хлопцем” для більшості виборців і одночасно демонструвати свою виключність і навіть певну талановитість. У той же час він не має права пишатися собою і вважати, що колишні заслуги вже забезпечили йому “почивання на лаврах”. Навпаки, справжній політик повинен бути скромним. А про всі його надбання люди почують з добрих новин, які в нас “мають крила”.

Політик повинен трохи відрізнятись від інших: зовнішністю, одягом, зачіскою, стилем поведінки, певними продуманими дрібничками мають вигідно виділити політика з натовпу, щоденно працювати на його успіх. Постійно перебуваючи на людях, політики повинен уміти триматися гідно, бути зрозумілим якомога більшому загалу виборців і разом з цим залишатися для них безперечним авторитетом, загадковою людиною, дещо непередбачуваною в своїх діях та поведінці. Він має виглядати відкритим, відвертим, доступним і водночас демонструвати дефіцит контакту з собою, ускладнюючи повсякденний доступ до себе навіть підлеглим.

Кожен контакт з політиком перетворюється для громадян на виняткову, визначну подію, яка лише зайвий раз підкреслює його значимість.

Характерною ознакою успішного політика є жорстке дотримання моралі, етикету, норм суспільного життя, перетворення себе на взірець правдолюбства й моральності. Одночасно він мусить уміти використовувати професіоналізм, майстерність і талант людей, що його оточують, задля досягнення поставленої мети. Політик веде гру за своїми правилами, але сприймає виконання людьми його доручень як їх обов’язок.

Йому доводиться використовувати працю багатьох людей для забезпечення успіху, але всіляко утримуватися від фанатизму, прагнення досягти успіху будь-якою ціною.

Метою життя сучасного політика має стати нормальна робота, постійне прагнення до влади та використання її як знаряддя його самореалізації. Але треба уважно пильнувати, щоб владні прагнення не перетворилися на самоціль. Виборці повинні не сумніватися, що влада для політика – це тільки інструмент для забезпечення умов легалізації їх інтересів та прагнень. Він є зразковим сім’янином, доброзичливим сусідом та другом і в той же час демонструвати, що його родина й друзі – це ті люди, які його морально підтримують та допомагають стійко переносити всі труднощі й обмеження, пов’язані з політичною діяльністю.

Політик – це виняткова людина, яка вміє робити помилки таким чином, що їх ніхто не помічає. В той же час кожен його суспільно важливий крок негайно набуває широкого розголосу. Політика ніколи не полишає ентузіазм та героїчне спрямування на подолання негараздів і проблем виборців. Він може витрачати величезну масу енергії й зусиль, але завжди мусить показувати, що все йому дається легко, без будь-якої напруги. Його мають побоюватися, поважати й одночасно любити.

 


Читайте також:

  1. IV. Політика держав, юридична регламентація операцій із золотом.
  2. Аграрна політика
  3. Аграрна політика як складова економічної політики держави. Сут­ність і принципи аграрної політики
  4. Активна і пасивна державна політика.
  5. Активна політика зайнятості
  6. Антиінфляційна державна політика
  7. Антиінфляційна політика держави
  8. Антиінфляційна політика. Взаємозв’язок інфляції та безробіття.
  9. Антимонопольна політика держави.
  10. Антиукраїнська політика російського царизму. Посилення централізаторсько-шовіністичних тенденцій
  11. Асортиментна політика
  12. Асортиментна політика.




Переглядів: 621

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Сучасні теоретичні уявлення про сутність і роль політичних еліт | Закони політичного поля

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.