Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Примітка:Панель інструментів Малювання здебільшого розташована внизу екрана. Якщо цієї панелі не видно, в меню Вигляд виберіть команду Панелі інструмен­тів Малювання

Створення шкали часу

1. Сплануйте вміст шкали часу. Зробіть відповідні дослідження або вимірювання, а потім намалюйте ескіз шкали часу на папері.

2. Запустіть програму Microsoft Excel і переконайтеся, що відкрилася нова, порожня елек­тронна таблиця.

3. Введіть у верхніх клітинках назву таблиці і відформатуйте текст за своїм бажанням.

4. Пропустивши кілька рядків, введіть першу дату або час для шкали (доцільно ввести всі дати і часові дані, а потім одночасно їх відформатувати).

5. Введіть короткі описи вище чи нижче клітинок з датою або часом.

6. Відформатуйте описи, задавши для їх тексту орієнтацію, для чого в меню Форматви­беріть команду Клітинки.

а) Відкрийте вкладку Вирівнювання.

б) У розділі Орієнтаціязадайте орієнтацію тексту, клацнувши на лічильнику градусів, або введіть відповідне число в поле, розташоване ліворуч від нього.

в) Змініть спосіб вирівнювання тексту, вибравши потрібні елементи у списках погори­зонталіі/або по вертикалів області Вирівнювання.

г) За потреби в області Відображеннявстановіть прапорець переносити по словах

д) Клацніть на кнопці ОК.

Примітка:Групу клітинок з аналогічними описами можна відформатувати одночасно, наприклад, розташувати текст в усіх клітинках під кутом 30 градусів. Для цього клацніть лівою кнопкою миші та, утримуючи її натиснутою, виділіть потрібні клітинки або ж, утри­муючи натиснутою клавішу Ctrl,клацніть на цих клітинках по черзі. У меню Формат виберіть команду Клітинки. Задайте необхідні параметри форматування і клацніть на кнопці ОК. Усі вибрані клітинки матимуть однаковий формат.

7. Введіть текст для шкали часу і відформатуйте його (задайте тип і розмір шрифту, залив­ку тощо).

8. Якщо потрібно додати навколо клітинки або групи клітинок межі, виберіть ці клітинки і на панелі інструментів Форматуванняклацніть на стрілці праворуч від кнопки Межі,потім клацніть на відповідній кнопці на панелі, наприклад, на кнопці Зовнішні межі.

9. За потреби змініть ширину стовпців. Для цього помістіть курсор на лінію, що відокрем -лює заголовки стовпців (між літерами стовпців), клацніть лівою кнопкою миші та, утри­муючи її натиснутою, перетягніть лінію праворуч або ліворуч.

10. Для заливки клітинок кольором виконайте такі дії:

а) Виділіть потрібні клітинки.

б) На панелі інструментів Малювання або Форматуванняклацніть на стрілці поряд із кнопкою Колір заливки(відерце з фарбою).

в) Виберіть потрібний колір за допомогою панелі, для чого клацніть на кнопці зі зразком кольору.

Примітка: Для фарбування інших клітинок у той самий колір слід виділити ці клітин­ки, а потім клацнути на кнопці Колір заливки.

11. Якщо до шкали часу потрібно додати зображення, виберіть у меню Вставкакоманду Малюнок/Картинки або Малюнок з файла, а потім виберіть потрібне зображення. Змініть його розміри і перемістіть на вибране місце.

12. Клацніть на кнопці Лініяна панелі інструментів Малювання. Ще раз клацніть лівою кноп­кою миші та, утримуючи її натиснутою, проведіть лінію, яка з'єднає фігуру або опис, що стосується до певної події, з клітинкою, яка містить дату або час її настання. Намалюйте в такий спосіб лінії для всіх подій.

13. Збережіть файл.

Примітка:Щоб розмістити текст у фігурі, скажімо у прямокутнику, спочатку намалюйте цю фігуру. Потім клацніть на ній правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню команду Додати текстВведіть текст, а потім відформатуйте його. Змініть розміри фігури і перемістіть її за потреби. Фігуру можна зафарбувати. Для цього клацніть спочатку на кнопці Колір заливки, а потім на кнопці з потрібним кольором.


Читайте також:

 1. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
 2. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
 3. Бізнес-план як один із головних інструментів редакційного планування
 4. Виберіть 1 варіант відповіді.
 5. Виберіть 1 найточніший варіант твердження. Абсолютна істина – це
 6. Виберіть 2 положення, які треба добавити у визначення елементів наукової проблеми.
 7. Виберіть відповідне визначення поняття: Моделювання – це
 8. Виберіть відповідне визначення поняття: Наукова ідея – це
 9. Виберіть ОДНУ вірну відповідь
 10. Виберіть серед держав ту, що утворилася у 1449р. і зазначте, яку політику щодо укр. земель проводили її правителі у ХУ ст., коли ця держава припинила своє існування.
 11. Вибрати команду Вставити рядки.
 12. Види та характеристики інструментів власності.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Приклад 1: Історична шкала часу | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.