Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Редагування деталей зображення

Перед редагуванням треба обов'язково виділити фрагмент малюнка. Команди редагування будуть діяти тільки на виділенийфрагмент. Для вирізання прямокутного фрагменту виберіть інструмент «Виділення», встановіть покажчик у крапку прив'язки, натисніть кнопку і, не відпускаючи її, перемістіть мишу в правий нижній кут фрагменту і відпустіть кнопку. При вирізанні розмір фрагменту в пікселях (ширина і висота) відображається в рядку стану. Фрагмент, що вирізується, облямовується пунктирним контуром, що зберігається і після відпускання кнопки миші.

Якщо ділянка вирізана невдало, клацніть мишею де-небудь поза фрагментом і повторіть операцію.

Що можна зробити з виділеним фрагментом?

Фрагмент можна:

— перемістити чи скопіювати в межах існуючої картинки;

— вирізати чи скопіювати в буфер обміну;

— скопіювати у файл;

— очистити (заповнити поточним кольором тла);

— відбити/повернути, розтягти/нахилити.

Переміщення і копіювання. Щоб перемістити виділену ділянку в іншу позицію екрану, треба помістити покажчик миші всередину фрагменту, натиснути ліву кнопку і буксувати фрагмент у нове положення. Потім відпустити кнопку миші. Так працює «класичний» метод «Drag-and-Drop».

Якщо ви хочете скопіювати фрагмент, попередньо натисніть клавішу Ctrl і не відпускайте її доти, поки не зафіксуєте копію в потрібному місці.

Якщо при переміщенні утримувати натиснутою не Ctrl, a Shift, фрагмент залишить після себе «шлейф», і його можна використовувати для створення вигадливих орнаментів.

Очищення. Для очищення виділеного фрагменту слід натиснути клавіш Delete або вибрати команду Правка/Очистити виділене. Після цього виділений фрагмент зафарбовується кольором фону.

Зміна розмірів. Зміна розмірів виділеного фрагменту здійснюється за допомогою маркерів розміру. Ці маркери розміщуються на пунктирній рамці, яка обмежує виді­лений фрагмент, і мають вигляд темних маленьких квадратів. При встанов­ленні курсору миші на маркері він набирає вигляду двонапрямленої стрілки. Пересування курсору при натисненій лівій кнопці миші розтягує або стягує виділений фрагмент.

Буфер обміну. Вирізання і копіювання фрагмента в буфер обміну виконується стандартними командами Windows: Правка-Вирезать і Правка-Копировать. В окремому випадку ви можете скористатися буфером обміну для копіювання фрагмента в межах існуючого малюнка. Командою часто користаються для включення в картинку фрагментів графічного екрану, знятих у буфер клавішею PrintScreen. По команді Правка-Вставить поточний вміст буферу обміну вставляється в лівий верхній кут створюваної картинки. Фрагмент облямовується пунктирною рамкою, і автоматично включається інструмент «Виділення». Методом «Drag-and-Drop» можна розташувати фрагмент так, як вам це потрібно.

Запис фрагмента у файл. Вибравши командуПравка-Копировать в файл..., ви можете представити вирізаний фрагмент окремим файлом формату .BMP чи .PCX. Ім'я створюваного файлу запитується в діалоговому вікні-файлері. В окремому випадку можна записати фрагмент у файл із вихідним зображенням, тобто просто зменшити (чи збільшити) розміри картинки. За допомогою цієї операції, зокрема, ви легко можете зберігати в невеликих файлах фрагменти графічної картинки, знятої з екрана клавішею PrintScreen, якщо збереження всієї картинки небажано.

Зовнішні фрагменти. У картинку, що знаходиться на екрані, можна вставляти зовнішні фрагменти, а конкретно — вміст буфера обміну (якщо він не порожній) і файли .BMP чи .PCX. В обох випадках техніка вставки однакова. Щоб вставити в картинку зображення з іншого файлу, необхідно вибрати команду Правка-Вставить из файла.... Paint попросить вас вказати в вікні-файлері ім'я файлу з зображенням, що вставляється, а потім помістить це зображення у верхній лівий кут екрану (у вигляді вирізаного фрагменту, як і при виконанні команди Вставити). Можна перемістити цей фрагмент у будь-яке місце екрану. Зазначеними способами дуже зручно «клеїти» картинку з різних фрагментів (можливо, підготовлених зовсім іншими засобами).

Примітка. Paint «визнає» тільки растрові файли .BMP і .PCX. Файли інших форматів попередньо треба або тим чи іншим способом посилати в буфер обміну, або конвертувати в .BMP (.PCX). Наприклад, щоб вставити зображення з векторного файлу .WMF, треба спочатку в редакторі Word помістити цей файл у буфер обміну, потім повернутися в Paint і вставити зображення в навчальну картинку командою Вставить. У підкаталозі CLIPART мається багато картинок .WMF для прикраси документів.


Читайте також:

  1. Аналіз службового призначення деталей та конструктивних елементів обладнання харчових виробництві, визначення технічних вимог і норм точності при їх виготовленні
  2. Балансування деталей
  3. Введення даних до клітинок і редагування їх вмісту.
  4. Введення та редагування тексту.
  5. Введення, редагування і форматування даних
  6. Виготовлення деталей із склопластика
  7. Видавнича діяльність і творче редагування
  8. Види зношування деталей
  9. Види способів відновлення деталей
  10. Виділення областей зображення в Adobe Photoshop.
  11. Виділення областей зображення в Adobe Photoshop.
  12. Вимірювання розмірів деталей та шорсткуватості поверхні




Переглядів: 552

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Уведення тексту. | Тема: Введення, редагування, форматування тексту у текстовому процесорі Word

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.