Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Припинення трудового договору по п.3 та 5 ст.36КЗпП України.

Інші підстави припинення трудового договору.

Припинення трудового договору по п.7 ст.36 КЗпП

Припинення трудового договору по п. 6 ст. 36 КЗпП України.

України.

Припинення трудового договору по п.3 та 5 ст.36 КЗпП

Лекція № 9. Тема: Трудовий договір.

План:

України.

5. Припинення трудового договору з працівником , направленим на за постановою суду на примусове лікування .

П.3 ст.36КЗпП України – призов або вступ на військову службу, альтернативну службу. Військова служба є особливим видом державної служби , пов’язаної з виконанням громадянами України загального військового обов’язку і службою на конкурсно – контрактної основі у Збройних Силах України та інших військах, створених відповідно до законодавства України. Підставою припинення трудового договору є також направлення на альтернативну (невійськову службу). Призов проводиться на підставі Указу Президента двічі на рік. Указ публікується в засобах масової інформації не пізніше як за місяць до початку призову. Після оголошення Указу Президента кожний громадянин – призовник зобов’язаний прибути на військовий пункт в строки, вказані військовим комісаріатом у повістці. Керівники підприємств зобов’язані відкликати призовників з відрядження для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю. Громадянам, призваним або прийнятим на військову службу виплачується вихідна допомога у розмірі двомісячного середнього заробітку.

П.5 ст.36 КЗпП України – переведення працівника за його згодою на інше підприємство , установу в організацію або перехід на вибірну посаду. Умовою здійснення переведення на іншу роботу є згода працівника на переведення, розпорядження вищого органу або погодження між керівниками обох зацікавлених підприємств. Власник або уповноважений ним орган видає наказ про звільнення в зв’язку з переводом, а новому підприємстві видається наказ про зарахування працівника на роботу за переведенням.

Перехід працівника на вибірну посаду є підставою припинення трудового договору, якщо його обрали на посаду в держаних органах, кооперативних організаціях, профспілкових організаціях. Якщо вибірна посада є оплачуваною, то працівник стає штатним працівником громадської організації. Ця посада стає для працівника основною, тому в окремих випадках працівник може не припиняти трудові відносини, змінити трудові відносини і виконувати частину попередньої роботи за сумісництвом за правилами, що встановлені для сумісництва.


Читайте також:

 1. А/. Верховна Рада України.
 2. Актуальні проблеми економічної безпеки України.
 3. Аналіз основних систем трудового і професійного навчання: предметної, предметно-операційної, операційної, операційно-предметної, системи ЦІП, операційно-комплексної тощо.
 4. Аналіз трудового потенціалу
 5. Архаїчні культури на території України. Трипільська культура та її здобутки.
 6. Б/. Президент України.
 7. Банківська система України. Правовий статус Національного Банку України
 8. Боротьба українських козаків проти турецько-татарської агресії. П.Сагайдачний - видатний військовий та політичний діяч України.
 9. Бюджетна система України.
 10. Бюджетне повноваження Державного казначейства України.
 11. Бюджетне право і бюджетна система України.
 12. В залежності від того, хто може вимагати виконання договору,останні поділяються на договори, що укладаються на користь їх учасників, та договори на користь третьої особи.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Припинення трудового договору по п.1,2 ст.36КЗпП України. | Припинення трудового договору по п6 ст. 36 КЗпП України.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.