Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Підготовчі роботи.

Перш ніж змонтувати електричну машину або апарат, варто переконатися в тім, що виконання відповідає умовам середовища, де їх установлюють. Електричні машини і апарати монтують так, щоб вони були доступні для огляду і ремонту. Обертові частини машин і місця сполучення їх з механізмами (муфти, шківи, пасова передача і т.п.) захищають від випадкових доторкань огородженнями; корпуса електричних машин і пускорегулюючих апаратів заземлюють. Апарати керування розташовують ближче до електричних машин, у місцях, зручних для обслуговування, там, де це доступно з умов навколишнього середовища і технології виробництва.

Електричні машини й апарати в залежності від їхньої маси і габаритів надходять на монтаж від заводів-виготовлювачів у зібраному або розібраному виді у відповідному упакуванні. Їх вивантажують із транспортних засобів кранами й у виняткових випадках на ковзанках по похилих настилах, зберігають у сухих вентильованих приміщеннях. Частини машин, піддані корозії, покривають шаром технічного вазеліну або якого-небудь іншого змащення; шийки валів покривають антикорозійним змащенням, обертають вологонепроникним матеріалом і захищають від механічних ушкоджень. При прийманні електричних машин і апаратів під монтаж перевіряють їхню цілісність, відповідність заводських табличок вимогам проекту і комплектність. Щоб уникнути ушкодження машин і апаратів їх розпаковують обережно в закритому, сухому і чистому приміщенні, недоступному для сторонніх осіб, і встановлюють на підкладках.

Безпосередньо перед початком монтажу роблять ревізію і регулювання електричних машин і регулювання апаратів. При ревізії перевіряють кріплення обмоток, наявність дошки з вивідними затисками, справність активної сталі, відсутність ум’ятин, задирів, іржі, стан виводів обмоток, колектора і щіткових пристроїв у машин постійного струму і контактних кілець у машин змінного струму, шийок валів, правильність з’єднань обмоток, величини зазорів, опір ізоляції обмоток. В електричних апаратах перевіряють і регулюють одночасність включення контактів, розчин контактів, роботу механізмів зачеплення і спрацьовування й ін. Виявлені дрібні дефекти усувають власними силами. для усунення серйозних дефектів апарати відправляють на завод-виготовлювач або в спеціальні ремонтні майстерні.

Машини й апарати, що прибувають на монтаж у зібраному виді, розбирають тільки в тому випадку, якщо виникають сумніви в їхній справності після транспортування і збереження. Розбирання і наступну зборку машин і апаратів роблять так, як це зазначено в інструкції заводу-виготовлювача.

На першій стадії монтажу низьковольтної пускорегулюючої апаратури, приладів контролю та захисту відповідно до загального принципу організації електромонтажних робіт розмічають і пробивають гнізда, прорізи й отвори в будівельних підставах для кріплення і закладення в них опорних конструкцій або кріпильних деталей. Розмітку ведуть по відмітках чистої підлоги , нанесених на стінах або перегородках (представниками будівельної організації) чорною фарбою у виді смуг шириною 10 і довжиною 100—150 мм відповідно до даного креслень проекту або по розмірах, знятим з натури, користуючись шаблонами для прискорення цієї операції (останнє особливо доцільно при установці великої кількості однотипного устаткування). Розмітку починають з нанесення основних вертикальних і горизонтальних осей місць установки устаткування, а потім розмічають місця закладення опорних конструкцій або кріпильних деталей (болтів, шпильок, дюбелів і т.п.).

На металевих опорних поверхнях устаткування кріплять або безпосередньо гвинтами і болтами, або за допомогою конструкцій, що приварюються електрозварюванням до металевих опорних поверхонь. Кріпильні деталі й опорні конструкції, якщо вони не випускаються заводами, виготовляють у майстерні по ескізах групи підготовки виробництва або кресленням проекту.


Читайте також:

  1. Арматурні роботи.
  2. Балансувальні роботи.
  3. Будівельний підряд. Підряд на проектні та пошукові роботи.
  4. Будівельні роботи. Поняття. Підготовчі роботи. Поняття, особливості виконання.
  5. Вибір підходу до процесу соціальної роботи зале­жить від теоретичної моделі, якої дотримуються соці­альні працівники, обраної стратегії втручання і методу соціальної роботи.
  6. Види і форми науково-дослідної роботи.
  7. Виконання роботи.
  8. Державно-правові засади соціальної роботи.
  9. Добір теми курсової та дипломної роботи.
  10. З метою зацікавлення читачів співпрацею із газетою, зміцнення обопільних зв’язків практикується низка ефективних заходів для пожвавлення масової роботи.
  11. Завдання для самостійної роботи.
  12. Завдання для самостійної роботи.




Переглядів: 534

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Ошиновка трансформаторів. | Організація і технологія робіт з монтажу електричних машин.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.