Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Системи з тимчасовим розділенням сигналів.

У основу тимчасового розділення сигналів покладена почергова передача сигналів по загальній лінії зв'язку. Переносником повідомлень тут є сигнали, ув'язнені в певні тимчасові інтервали. Частотні фільтри, що забезпечують розділення первинних сигналів в системах з частотним розділенням, в даному випадку замінені "тимчасовими фільтрами", ключами, провідність яких цк змінюється від нуля до певного значення q0 синхронно і синфазно із змінами провідності ключів в інформаційних каналах передавача.

Математично провідність к-го ключа визначається у вигляді

(1.90)

Це означає, що в межах к-го канального інтервалу 7\ лінії передачі сполучена тільки з ланцюгом формування к-го сигналу.

Таким чином, при тимчасовому розділенні необхідно, щоб не рівне нулю значення провідності g ( 1 — кТь ) співпадало з часом приходу в точку прийому к-то сигналу:

Якщо груповий сигнал позначити

той скалярний твір сукупності сигналів 5, ( t) на S* ( t) представиться у вигляді:

(1.91)

Одного із завдань, що визначають реалізацію (1.90), є формування канальних інтервалів Тк. Межі цих інтервалів визначаються періодичною імпульсною послідовністю, частотою, що характеризується

Вказану імпульсну послідовність називатимемо такою, що імпульсною піднесе, оскільки разом з фіксацією меж канальних інтервалів вона використовується для імпульсної модуляції. Імпульсна несе генерується в спеціальних генераторах, які синхронізуються від синхронізаторів.

У кожному канальному інтервалі, що фіксується такою, що імпульсною піднесе, представлена вибірка повідомлень. Канальні інтервали, призначені для формування вибірок про дане повідомлення, повторюються з періодом опиту.

Операція (1.90) реалізується структурною схемою, приведеною на рис. 1.40.

Рис. 1.40. Структурна схема системи з тимчасовим ущільненням:

Si — первинні повідомлення; до, - ключ /-го каналу; ПІМ (довільна імпульсна модуляція) — модулятор піднесучих відеоімпульсів; М — модулятор тієї, що несе; Д — демодулятор тієї, що несе; НД/ — демодулятор ПІМ /-го канального інтервалу; До — комутатор; З — синхронізатор; Хр — хронізатор: ГІП — генератор імпульсної послідовник--шануй.

Функція g (/ - кТк) задається системою ключів приймальної сторони. За рахунок використання єдиного синхросигнала моменти відмикання к-то ключа на якийсь час відповідають моментам почала формування к-го канального інтервалу на передавальній стороні. Синхронізм забезпечується за рахунок формування синхросигнала на передавальній стороні і його прийому (або виділення з групового радіосигналу) на користь формування імпульсів, перемикальних ключі на приймальній стороні. Формування синхросигнала, його передача і використання представляють цілий комплекс питань, що визначають ефективність роботи радіолінії, радіотелеметрії, при тимчасовому розділенні сигналів, що представляють первинні повідомлення.

Виходячи з вимог тимчасового розділення сигналів (ВРС), стає очевидним, що кожне повідомлення повинне представлятися у вигляді дискретної структури. У системах з ВРС передача повідомлень завжди зводиться до передачі вибірок. Кожна вибірка при аналогових методах передачі за допомогою імпульсного модулятора перетвориться у відеоімпульс, амплітуда, тривалість або фаза якого представляє дану вибірку. При цифрових методах передачі кожна вибірка визначається числом, код якого повинен бути переданий за час, що відводиться на її передачу.

Таким чином, передача інформації при тимчасовому розділенні каналів повинна вироблятися або за допомогою модуляції тих, що імпульсних піднесуть (при аналогових методах), або кодовою комбінацією символів, що відображають число, що характеризує вибірку. І в тому, і в іншому випадку час, що відводиться на передачу вибірки, обмежено і не може перевищувати канального інтервалу, почало якого задається такою, що імпульсною піднесе.


Читайте також:

  1. I. Органи і системи, що забезпечують функцію виділення
  2. I. Особливості аферентних і еферентних шляхів вегетативного і соматичного відділів нервової системи
  3. II. Анатомічний склад лімфатичної системи
  4. IV. Розподіл нервової системи
  5. IV. Система зв’язків всередині центральної нервової системи
  6. IV. Філогенез кровоносної системи
  7. POS-системи
  8. T. Сутність, етіологія та патогенез порушень опорно-рухової системи
  9. VI. Філогенез нервової системи
  10. А) Заробітна плата її форми та системи.
  11. А) Заробітна плата, її форми та системи.
  12. А) Поліпшення системи зворотного зв’язку.




Переглядів: 626

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Системи з частотним розділенням. | Системи з кодовим розділенням каналів (КРК).

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.017 сек.