Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Частина гідразина розпадається

3N2H4 → 4NH3 + N2

Утворений при цьому амоніак розчиняєтьсяв конденсаті, підвищуючи його лужність. Так як гідразин в чистому виді токсичний і вогненебезпечний, працювати з ним надо обережно.

В останні часи з метою боротьби з накипеутворенням в парових котлах встановлюється пристосування для магнітного оброблення води, а також ультразвукової обробки води. Ці два методи вдносяться до безреагентних методів, які характеризуються простотою застосування.

Суть магнітного методу заключається в тому, що вода проходить через спеціальний апарат, де вона піддається кототкочасному впливу магнітного поля, при ультразвоковій обробці – впливу ультразвукових коливань.

Але на сьогодні немає достовірних теорій безреагентної обробки води. Ці методи характеризуються нечіткістю і непостійністю отриманого ефекту. До недоліків безреагентних методів відноситься те, що важко піддати контролю зміни в обробленій воді.

Застосування на суднах Чорноморського флоту магнітних і ультразвукових установ не підтвердив переваг цих методів перед застосуванням відомих реагентних методів усунення твердості води.

Намагання комбінувати безреагентні та реагентні методи не принесли успіху. Перспективними залишаються термічні методи обробки води, які забезпечують безнакипну роботу котлів і призупиняють процеси електрохімічної і міжкристалітної корозії металів.

Продукти ЮНІТОР для оброблення води.

Головна мета оброблення води котла.

Усунути твердість води.

Підтримувати повне значення рН і лужності в споживчій воді і в воді котла.

Призупинти корозію, особливо корозію по причині кисню.

Не допускати утворення накипу.

Попередження піно утворення.

Продукти «Юнітор»

Комбінована обробка

Рідкий продукт

Комбінований продукт.

Одноцільова обробка:

Лужний контроль.

Контроль твердості.

Контроль кисню.

Каталізований сульфіт натрію.

Коагулянт котла

Контроль конденсації.

Комбінована обробка води в котлі низького тиску

Рідка добавка – комбінований хімічний продукт обробки для викосритання в котлах низького тиску. При цьому усувається твердість, вода отримує необхідну лужність, усувається розчинний кисень. Рідкий продукт додається за результатами аналізу води. Якщо котел відкритий і непідпалений, рідкий продукт подається через отвір, але коли котел в роботі, то оброблення проводиться через спеціальну лінію дозування.

Комбінована добавка – це комбінований продукт хімічнорго оброблення, близький до рідкої добавки, але у вигляді порошку, він зменшує твердість і утворює певний рівень рН. Комбінований продукт додається до води поступово при постійному перемішуванні. Дозується він за допомогою загрузочного пристрою байпаса прямо в поживну лінію котла. Через добу після введення комбінованої добавки проводитсья аналіз води або тестування на


Читайте також:

 1. I. Вступна частина
 2. II Основна частина
 3. II Основна частина
 4. II Основна частина
 5. II частина.
 6. II. Основна частина
 7. II. Основна частина
 8. II. Основна частина ЗАНЯТТЯ
 9. III Заключна частина
 10. III Заключна частина
 11. III Заключна частина
 12. III Заключна частина
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Методи попередження утворення накипу і корозії | А) Р-лужнсть – 100-300 ррm на СаСО3

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.