Та робіт зі шкідливими і небезпечними умовами прані,
На яких забороняється застосування прані жінок
1. Водій автомобіля, який працює на автобусі з кількістю місць понад 14 (крім зайнятого на перевезеннях у межах підпри ємств, міських, приміських та перевезень у сільській місцевос ті протягом однієї денної зміни, за умови незалучення до технічного обслуговування і виконання ремонту автобуса).
2. Водій автомобіля, який працює на автомобілі вантажопідйомністю понад 2,5 тонни (крім зайнятого на перевезеннях у межах підприємств, міських, приміських та перевезень у сільській місцевості протягом однієї денної зміни, за умови неза-лучення до технічного обслуговування і виконання ремонту вантажного автомобіля).
3. Машиніст мийних машин, який виконує вручну миття деталей двигуна автомобіля, що працював на етилованому бензині.
4. Слюсар з паливної апаратури, зайнятий в автогосподарствах на ремонті паливної апаратури карбюраторних двигунів, що працюють на етилованому бензині.
5. Слюсар з ремонту автомобілів, зайнятий обкаткою двигуна із застосуванням етилованого бензину.
6. Вулканізаторник.
7. Акумуляторник.
На підприємстві має бути встановлений час, необхідний для приведення в порядок засобів виробництва, індивідуального захисту, а також для особистої гігієни.
Розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань, аварій, що сталися на виробництві, має проводитися згідно з Положенням про розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах в установах і організаціях (ДНАОП 0.00-4.03-02).
16
Про кожний нещасний випадок потерпілий, очевидець або працівник, який його виявив, повинні доповісти безпосередньому керівникові (начальнику колони, майстру, бригадиру) або іншому керівникові.
Керівники автотранспортних підприємств повинні знати і дотримуватись правил обліку і розслідування дорожньо-транспортних пригод.
Правила обліку дорожньо-транспортних пригод
(затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня і 993 р. Nu595)