Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Настроювання параметрів системи

Пункт меню Нормативы/Настройка параметров системы відкриває на екрані діалогове вікно Настройка системы ТЭП. У цьому вікні користувач встановлює низку параметрів настроювання системи техніко-економічного планування. Зокрема, вказує, чи передбачене формування плану виробництва, виробничих замовлень, виробничої програми. Якщо користувач заборонить формування якогось із указаних видів плану, то в системі будуть заборонені й усі розрахунки та процедури, що базуються на ньому.

Далі є можливість вибрати варіанти формування плану і виробничої програми. При цьому можливо вибрати декілька варіантів. Позначкою [x] відмічені варіанти за умовчання. Варіанти формування плану: за результатами попереднього року; за сумою договорів [x]; за сумою виробничих замовлень; пропорційно робочому часу.

Варіанти формування виробничої програми: на основі плану виробництва; за сумою виробничих замовлень [x]; шляхом запуску окремих замовлень [x].

Далі слід натиснути екранну кнопку Дополнительная информация, після чого відкриється друга частина діалогового вікна, в якому можна встановити настройки при розрахунку собівартості.

Варіант розрахунку собівартості може набирати значень: собівартість з урахуванням запасів; чиста собівартість поточного періоду. Вибір значення залежить від мети розрахунку витрат. Наприклад, якщо планові витрати за місяць потрібно порівнювати з фактичними, то їх слід розраховувати без урахування запасів. Якщо потрібно розрахувати планово-облікові ціни готової продукції, то розрахунок доцільно робити з урахуванням запасів.

Варіант обліку собівартості запасів може мати значення: за фактичною собівартістю минулого періоду; за нормативною собівартістю минулого періоду. Налаштування залежить від того, чи відома фактична собівартість.

Варіант розрахунку транспортних витрат може набирати значень: у складі матеріальних цінностей; окремою статтею у процентах від матеріальних витрат; за кошторисом витрат. Ця настройка визначає вибір алгоритму розрахунку статті калькуляції “Тран­спортні витрати”. У першому варіанті, який використовується за умовчання, транспортні витрати не виносяться в окрему статтю
калькуляції і враховуються у витратах на матеріали. Процент транспортних витрат від вартості матеріалів задається у параметрах розрахунку статей (пункт меню Себестоимость/Установка параметров статей). У другому і третьому варіантах транспортні витрати враховуються окремою статтею калькуляції. У другому варіанті ця стаття розраховується процентом від вартості матеріалів, у третьому — транспортні витрати розшифровуються за окремим кошторисом витрат і розраховуються як комплексна стаття калькуляції.

 

 

Планування

 


Читайте також:

  1. I. Доповнення до параграфу про точкову оцінку параметрів розподілу
  2. I. Органи і системи, що забезпечують функцію виділення
  3. I. Особливості аферентних і еферентних шляхів вегетативного і соматичного відділів нервової системи
  4. II. Анатомічний склад лімфатичної системи
  5. IV. Розподіл нервової системи
  6. IV. Система зв’язків всередині центральної нервової системи
  7. IV. Філогенез кровоносної системи
  8. POS-системи
  9. T. Сутність, етіологія та патогенез порушень опорно-рухової системи
  10. VI. Філогенез нервової системи
  11. А) Заробітна плата її форми та системи.
  12. А) Заробітна плата, її форми та системи.




Переглядів: 386

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Матеріальні норми | Виробничі замовлення

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.011 сек.