Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Робота зі спеціальною літературою, інструктивними і методичними матеріалами, нормативно-правовими актами за обраною темою

Написанню дипломної роботи передує ретельне вивчення наявної за даною темою спеціальної літератури, інструктивного матеріалу тощо.

Студент самостійно складає список відповідної літератури, погоджує її з науковим керівником. Керівник допомагає в правильному підборі літератури. При перегляді спеціальної і монографічної літератури студент передусім повинен звернути увагу на анотацію, передмову (або вступ) та зміст. Тільки після цього вивчається видання в цілому. Такий порядок вивчення літератури полегшує збір відомостей з окремих питань вибраної теми. Літературу слід вивчати від простої, (популярної) до складної (монографії, наукові статті, теоретичні розробки, збірки наукових праць). Слід починати від загальних і переходити до спеціальних джерел, ознайомитися з вітчизняною, а потім з зарубіжною літературою. Спочатку опрацьовується основна література (підручники, навчальні посібники), а потім прикладна (нормативно-правові акти, статті).

 

2.3. Вибір і затвердження теми та плану дипломної роботи

Тема дипломної роботи повинна бути актуальною, відповідати вимогам сучасної податкової науки, відображати практику діяльності органів ДПС України.

Тематика дипломних робіт розробляється кафедрою податків та оподаткування і періодично уточнюється з урахуванням змін, що відбуваються у законодавстві, практиці господарювання і оподаткування (додаток А).

Щоб правильно обрати тему, студентові потрібно об’єктивно з’ясувати, яка з них буде посильною для виконання, а отже, слід оцінити власні сили, інтереси і можливості.

Студент має можливість самостійно обрати тему дипломної роботи, виходячи з умов практики оподаткування, наукових та виробничих інтересів з необхідним обґрунтуванням розробки. У цьому випадку тему необхідно погодити з кафедрою та органом ДПС України, на якому студент буде проходити практику і на матеріалах якої буде виконувати дипломну роботу.

Вибір теми дипломної роботи оформлюється заявою на ім’я завідуючого кафедрою, де вказується повна назва теми та найменування органу ДПС України, на матеріалах якого буде виконуватися робота (додаток Б).

Кафедра затверджує за студентом тему дипломної роботи та наукового керівника, який спеціалізується з цієї чи іншої галузі економічної науки. Вибір теми та затвердження керівника відбувається протягом вересня місяця.
Науковими керівниками можуть бути доктори та кандидати наук кафедри, а в разі необхідності ними можуть бути старші викладачі, наукові співробітники та висококваліфіковані фахівці органів ДПС України.

Після затвердження теми науковий керівник видає завдання (додаток Г) на підготовку дипломної роботи, яке затверджує завідувач кафедри, із зазначенням терміну його виконання. Завдання передбачає план і календарний графік написання окремих розділів роботи, якого необхідно чітко дотримуватися.

Дипломне завдання визначає процес подальшої самостійної роботи студента з обраною темою.

На першому етапі підготовки дослідження науковий керівник консультує щодо вибору теми, аналізує і коригує план роботи і дає рекомендації щодо опрацювання літератури та складання її переліку (списку використаних джерел).

Слід зауважити, що науковий керівник не є ні співавтором, ні редактором, і студент не повинен розраховувати на те, що керівник виправить наявні в дипломній роботі методичні, стилістичні, граматичні чи інші помилки.

У процесі виконання роботи науковий керівник є опонентом, що вказує на недоліки аргументації, композиції, стилю тощо та рекомендує шляхи їхнього усунення.

Науковий керівник - це єдина особа, яка виконує стосовно студента – дипломника контролюючу функцію. З огляду на це студент має регулярно приходити до керівника дипломної роботи на консультації.

Обов’язки наукових керівників передбачають:

- визначення завдань щодо виконання дипломної роботи;

- надання допомоги студентові при розробці загального робочого графіка на період написання роботи, а також у підборі списку необхідної літератури з обраної теми: нормативно – правових джерел, монографій, довідкових матеріалів, підручників, навчальних посібників та ін..;

- проведення регулярних консультацій, у ході яких студент може поставити запитання, що спричинили складнощі у висвітленні теми, показати той чи інший чорновий фрагмент тексту, поділитися ідеями;

- здійснення загального систематичного контролю за діяльністю студента й інформування про хід роботи колективу кафедри;

- читання поданого чорнового варіанта роботи загалом чи за розділами, внесення зауважень і рекомендацій, аналіз виправленого відповідного до вищевказаних рекомендацій, контроль за ходом організації тексту та методична допомога в процесі його оформлення;

- написання докладного відгуку на виконану дипломну роботу, рекомендування (чи не рекомендування) її до захисту, підготовка студента до процедури захисту;

- присутність на захисті і за потреби виступ, що передбачає усне оцінювання праці та результатів дослідження студента.

 

Права та обов’язки студента при написанні дипломної роботи:

Студент – дипломник має визначені права, котрими може керуватися, й обов’язки, які повинен виконувати в процесі написання роботи.

Головними з них є такі:

- систематично здійснювати підготовчу роботу шляхом опрацювання наукової літератури, нормативно – правових джерел у бібліотеках, архівах;

- за потреби і можливості скористатися правом на стажування в центральних наукових бібліотеках країни;

- співпрацювати з науковим керівником, регулярно інформуючи його про хід роботи;

- у встановлений термін і у разі потреби звітувати на кафедрі про свою діяльність;

- відповідно до написання розділів і підрозділів роботи узгоджувати чорновий варіант тексту з науковим керівником, вносити необхідні виправлення і зміни згідно із його зауваженнями і рекомендаціями;

- підготувати дипломну роботу, враховуючи поради і вказівки керівника, і подати в завершеному вигляді для попереднього захисту, що відбувається на кафедрі спеціалізації студента;

- у встановлений термін здати дипломну роботу на кафедру і рецензентові;

- у визначений термін здійснити захист роботи, підготувавши для цього текст виступу.

Терміни виконання, подання та захист дипломної роботи встановлює кафедра згідно з навчальним планом підготовки спеціалістів та магістрів.

 


Читайте також:

  1. II. Будова доменної печі (ДП) і її робота
  2. II. Самостійна робота студентів.
  3. IV. ВИХОВНА РОБОТА В КЛАСІ
  4. IV. ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА СТУДЕНТІВ.
  5. IV. Науково-дослідницька робота.
  6. IV. Практична робота.
  7. IV. Робота над темою уроку
  8. Qорганізаційне середовище, в якому виконується робота
  9. V. Робота з підручником
  10. V. Робота з підручником. с. 59-60
  11. V. Робота з програмою «Виконавець Восьминіжка»
  12. V. Робота з програмою «Виконавець Садівник».




Переглядів: 490

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ЕТАПИ ВИКОНАННЯ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ | Проведення досліджень і написання роботи

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.