Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

- OK. At home you tell your parents what can you do in English.

- And now say what letters did you learn? Translate the sentence « Я вмію плавати».

- Do you like the lesson?

- The lesson is over.

УРОК 19 Дата: ___________

Тема: Тварини. Can у запитаннях. Літера Ll, Mm.

Мета: активізувати лексичний матеріал попереднього уроку; ознайомити з новими ЛО: a tiger, a lion, a monkey, a giraffe, a dolphin, big, small, tall, the Zoo; практикувати учнів в їх вживанні; вчити будувати запитання типу Can you…?, Is it …? та давати на них відповіді; ознайомити з новими літерами англійської абетки.

Розвивати увагу, пам'ять, іншомовну вимову, навички читання, усного мовлення.

Виховувати бережливе ставлення до природи.

Обладнання: малюнки тварин, зоопарк, картки літер, друковані зошити, відео.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Привітання

(див. урок 18)

Повідомлення теми та мети уроку.

- At our lesson today we’ll go to the zoo. There are many different animals. You’ll learn how they’re named in English. And also we get to know two new letters of English alphabet.

Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична розминка

- But we can go to the zoo only when we train our tongue.

- Our sounds are on the bananas because the animals like them very much.

(на бананах звуки)

б) мовна розминка

- OK. First of all say me please how are you today.

- If we go to the Zoo let’s regard what can you do.

( виконують імітаційні рухи, називаючи англійською мовою: I can run.)

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Введення нових ЛО

а) семантизація слів

- Watch TV. There is the Zoo on the TV, the first animals is a tiger.

[ai – ai – ai] – [taiga] – tiger – is a tiger – is a big tiger – This ia a big tiger.

б) гра «Name the pictures”

- Look at the picture and name the picture. And say what these animals can do.

Розвиток мовлення.

а) пояснення вчителя

- If you want to ask the question «Є це жираф» we’ll say “Is it a giraffe?”. The answer is «Так./ Ні» - Yes, it is./ No, it isn’t.

б) робота в групах

- Let’s unit into the groups. Work in groups.

- You have a card. I’ll read questions and you must find the right answer.

(A. Nesvit WB 4, p. 39)

Фізхвилинка.

Введення нових літер.

а) введення нових літер

- Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all.

[l] – Little Bill, sit still

Sit still, little Bill

If you sit still, little Bill,

Jimmy Nill will bring you to big bill.

 

[m] – Miss, miss, little miss, miss

When she misses, she misses like.

 

б) написання літери в друкованому зошиті.


Читайте також:

  1. A. Організація уроку.
  2. I. Вступна частина
  3. II Основна частина
  4. II Основна частина
  5. II Основна частина
  6. II частина
  7. II частина.
  8. II. Основна частина
  9. II. Основна частина
  10. II. Основна частина ЗАНЯТТЯ
  11. III Заключна частина
  12. III Заключна частина




Переглядів: 441

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Уведення в іншомовну атмосферу. | Розвиток навичок читання.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.011 сек.