Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


Деякі протоколи і послуги Рівня застосувань.

Протокол передавання файлів, доступу і управління ними (File Transfer, Access and Management - FTAM) є протоколом, опрацьованим як для простого передавання файлів, подібно до File Transfer Protocol - FTP, так і для безпосереднього доступу до віддалених файлових систем, як Network File System - NFS.

Послуга віртуального терміналу (Virtual Terminal - VT) і відповідний протокол дозволяють застосуванням на гостах керувати терміналом з графічним ображенням і клавіатурою, а також пристроями, подібними до прінтера. Додатково підтримуються не тільки комунікації типу застосування-термнал, але і комунікації типу застосування-застосування та термінал-термінал. На даний час специфікований тільки Basic Class VT, який охоплює символьно-орієнтований термінал. Ця послуга є порівняльна з Telnet, але значно потужніша. Вона включає управління положенням курсора, кольорами, системою символів та їх атрибутами, правами доступу, синхронізацією, багатьма сторінками, засобами обслуговування тощо. Використання VT означає, що гост не потребує знати жодного типу терміналу.

Протокол передавання завдань і управління ними (Job Transfer and Manipulation - JTM) і відповідна послуга можуть бути використані для управління розміщенням програм і файлів та виконанням процесів на віддалених гостах, для запиту про їх стан і для отримання результатів.

Система електронної пошти X.400, також відома як ситема керування повідомленнями (Message Handling System - MHS) складається з Агентів передавання повідомлень (Message Transfer Agents - MTAs), які буферизують і передають повідомлення через мережу, і з Агентів користувача (User Agents - Uas), які подають електронну пошту кінцевому користувачу і дозволяють йому передавати пошту. Система передавання повідомлень (Message Transfer System - MTS), сформована для всіх MTAs, може бути використана для міжособового обміну повідомленнями (Interpersonal Messaging - IPM) і для інших потреб, наприклад, для управління системою. MTS зстосовується для висилання пошти до іншої людини безпосередньо або через списки розсилання (Distribution Lists - Dls) і для передавання повідомлень про доручення та реєстру квитанцій про доручення/недоручення назад до висилача.

Протоколи X500 - X.521 визначають послуги каталогів (Directory Service - DS) OSI, які використовуютья розподіленими базами даних для збереження інформації про людей, організації, таблиць раутінгу тощо. X.500 можна застосувати для інтерактивного пошуку пошуку адрес людей в електронній поштовій системі X.400, а також інших атрибутів, таких як їх тефонні номери, поштові адреси, бажані методи доручення повідомлень (факс, пошта тощо), фото. Інформаційна база X.500 ієрархічно структурована, тобто входи, які представляють об’єкти реального світу (країни, особи, сервери, інформацію для управління, групи новин, списки розсилання, групи осіб, організації тощо), сполучені у всесвітнє дерево.

Протокол і послуги картотеки документів і пошуку даних (Document Filling and Retrieval - DFR). Склад документів може містити разом велику кількість документів (текстів у форматі ASCII, файлів текстових процесорів, гіпертекстових файлів, пакетів прикладних програм тощо) разом з їх атрибутами, такими як назва, ім’я автора, дату створення і останньої модифікації, номер версії, вказівника на копії того самого документа, вказівники на старші версії, мова, анотація, список ключових слів, права доступу і тому подібне. Документи можуть бути організовані у вигляді деревовидної структури і дуже просто описані разом з атрибутами в базі даних X.500.

 


Читайте також:

 1. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
 2. V Процес інтеріоризації забезпечують механізми ідентифікації, відчуження та порівняння.
 3. V Розвиток кожного нижчого рівня не припиняється з розвитком вищого.
 4. VI. Система навчаючих завдань для перевірки кінцевого рівня завдань.
 5. VI. Система навчаючих завдань для перевірки кінцевого рівня завдань.
 6. Автоматизація водорозподілу на відкритих зрошувальних системах. Методи керування водорозподілом. Вимірювання рівня води. Вимірювання витрати.
 7. Агітація за і проти та деякі особливості її техніки.
 8. Аналіз і оцінка рівня соціальної відповідальності бізнесу
 9. Аналіз рівня економічної безпеки підприємства
 10. Аналіз рівня, динаміки і структури обсягу виробленої та реалізованої продукції
 11. Аналіз рівня, динаміки та структури фінансових результатів підприємства
 12. Аналіз стану й оцінка рівня нормування праці
Переглядів: 781

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Протоколи Транспортного і вищих рівнів. | Поняття системи передачі даних

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.037 сек.