Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






VI. Логічна сторінка для розумників і розумниць. (ст. 33)

VІI. Узагальнення вивченого матеріалу.

Підведення підсумків.

- Чи був цікавий урок?

- Що нового дізналися?

VIІI. Домашнє завдання.

Підручник с. 32-33.

Робочий зошит. Урок 15(№3,4)


 

 

Урок 16

Тема. Підсумковий урок за І семестр

Мета: 1. Повторити вивчене за семестр;

2. Узагальнити та систематизувати знання та вміння учнів працювати з виконавцями та мережею Інтернет;

3. Розвивати уяву, логічне мислення, пам’ять;

4. Виховувати інтерес до інформатики.

Обладнання: програма «Сходинки», картки з текстами

Хід уроку

І. Організаційний момент. Техніка безпеки.

Прийшов Петрик зі школи додому, закинув портфель на ліжко і до самого вечора просидів біля комп’ютера, граючи в гру та жуючи чіпси.

Які правила поведінки біля комп’ютера він порушив?

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

Бесіда.

- Якого кольору мішок з насінням соняшника? (Червоний)

- Яким чином ви дізналися який гурток відвідує Катя?

Розминка.

Метаграми.

Мене ти здавна звик любити,

І завжди ситий ти за це.

Та тільки У на І змінити,-

Залізу я на деревце. (булка – білка)

 

Якщо із З це візьмеш слово –

То сильний дощ впаде раптово.

Коли ти З на С заміниш,

То у садку мене зустрінеш. (злива – слива)

ІІІ Узагальнення та систематизація знань.

- Що таке комп'ютерна мережа?

- Які бувають мережі?

- Мережа Інтернет локальна чи глобальна?

- Які послуги надає Інтернет?

- Що таке електронна пошта? Як нею користуватися?

- Що таке алгоритм?

- Які алгоритми ви знаєте?

- Який алгоритм називається лінійним? З розгалуженням? Циклічним?

- Що таке блок-схема алгоритму?

- Які виконавці ми використовували для складання алгоритмів?

Фізкультхвилинка.

Лапки в боки, вгору вушка –

Скачуть білочки-подружки.

Раз, два, три, чотири, п’ять!

По гілках вони летять.

Кожен ранок на галяві

Спритно роблять різні вправи.

Раз, два, три, чотири, п’ять!

Люблять білочки стрибать.

ІV. Робота за компютером.

Завдання.

Створити та відправити листа своєму товаришеві. Прочитати лист, одержаний у відповідь.

Створити лінійний алгоритм і/або з розгалуженням і/або циклічний алгоритм для будь-якого з вивчених виконавців.

Релаксація

Заплющити очі на 5 – 10 секунд, розслабивши м’зи очей і розплющити їх на такий же час. Повторити 4 – 5 разів.

V. Узагальнююче повторення та оцінювання учнів за І семестр.

VІ. Домашнє завдання.

Повторити вивчене за семестр (ст. 4-33).

 


Читайте також:

  1. VІ Середня хронологічна
  2. Авіаційна метеорологічна станція
  3. Анатомо-фізіологічна перебудова організму підлітка
  4. Анатомо-фізіологічна перебудова організму підлітка
  5. Анатомо-фізіологічна перебудова організму підлітка та її вплив на його психологічні особливості й поведінку.
  6. Антропологічна пантеїзація християнства
  7. Антропологічна періодизація первісної історії
  8. Антропологічна спрямованість філософії Г.С.Сковороди.
  9. Антропологічна школа кримінального права
  10. Атомістична філософсько-психологічна концепція Демокріта. Гіппократ і вчення про темпераменти
  11. Б) Організаційна структура заняття (технологічна карта)




Переглядів: 620

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Зроби крок | Завдання вивчення дисципліни

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.