Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Типовий елемент заміни - ТЕЗ АК15. ТЕЗ МТ4

ЛЕКЦІЯ

ТЕЗ АК15 містить 15 двохпровіднихЗЛ (Z-стиків ).

Функціонально ТЕЗ АК15 складається з:

• цифрового блоку ;

• 15-ти буферів абонентських закінчень

Принцип роботи цифрового блоку заснований на потоковій архітектурі. Керування ТЕЗом АК15 здійснюється з цифрового STBUS потоку, що поступає з центрального процесора (СР) станції (ТЕЗ КВ6). У ТЕЗ АК15 поступає із СР один вхідний/вихідний потік. Оскільки потік має 32 канальних інтервали , то ним обслуговується два ТЕЗи АК15. Якщо код посадки лог."0" то AK15 працює в першому півпотоці , тобто в канальних інтервалах 0...15. При коді посадки лог.'Т' АК15 працює в другій половині потоку , в канальних інтевалах 16...31.Кожен канальний інтервал передається 8-ми бітовою посилкою , а всі 32 канали утворюють один цикл , або ддин фрейм. 16 фреймів утворюють один мультифрейм.Для передачі сигналів синхронізації й управління використовуються нульовий канальний і 16 канальний інтервали кожного фрейму. Сигнали синхронізації передаються в 0-му і в 16-му канальних інтервалах нульового фрейму. Сигнали управління для кожного з 15-ти буферів абонентських закінчень передаються також у 0-му і в 16-му канальних інтервалах , але для першого буфера у першому фреймі, для другого буфера у другому фреймі і.т.д., аж до 15-го буфера.

Функціонально цифровий блок складається з :

• РІС -процессора фірми "MICROCHIP" із вбудованою внутрішньою програмною пам'яттю.

• двох мікросхем PLD, активних програмуючих матриць фірми "ALTERA"

• РІС-процесор призначений для загального керування ТЕЗом АК15, прийому сигналів

синхронізації й керування із вхідного потоку, а також видачу у вихідний потік сигналів синхронізації і вихідних сигналів із буферів абонентських закінчень. Прийом сигналів синхронізації й управління РІС-процесор здійснює завдяки 8-ми розрядного послідовно-паралельного регістра ,який знаходиться в PLD. Сигнали управління РІС-процесор записує у внутрішні регістри PLD, із яких формуються канали синхронізації й управління у вхідному/вихідному потоках. Зчитування вихідних сигналів буферів (сигнали набору номера , підняття трубки) здійснюється РІС-процесором завдяки регістрам із третім станом, що знаходяться в PLD. Канали тональної частоти у вихідному потоці утворюються сигналами з виходу КОФІДЕКа кожного з 15-ти буферів. Оскільки КОФЩЕКи працюють кожен у своєму канальному інтервалі, то вони з'єднані паралельної їх вихідні сигнали поступають у вихідний потік через буфер із третім станом. Дозвіл на роботу КОФІДЕКів у своїх канальних інтервалах визначається сигналами , які формуються в PLD. Для наглядної оцінки правильності роботи ТЕЗа АК15 в один із регістрів PLD РІС-процесор записує біт "АВАРІЯ", яким керується світлодіод, розміщений на передній і планці ТЕЗа АК15 . Якщо синхронізація правильна, то тривалість свічення світлодіода становить 1 до 8. Тобто 1 частина часу світлодіод світиться і 8 частин часу він погашений.

Кожен із 15-ти буферів абонентських закінчень складається з:

• блока захисту;

• інтерфейсної схеми абонентської лінії (SLIC) ;

• КОФІДЕКа (кодер фільтр декодер);

• блока формування керуючих сигналів .

Блок захисту- служить, для захисту від перенапруги. Він виконаний на варисторах від перенапруги і на позисторах по струму, для захисту від зовнішніх джерел (попадання на лінію фазної напруги , і.т.д.).

Інтерфейсна схема абонентської лінії- в якій виробляється синтезований стик із телефонним апаратом по аналоговій частині. Тут же відбувається подача вибивної напруги 95В 25Гц , також є детектор зняття трубки й система , що приймає з лінії диференціальний сигнал ,перетворює його в однофазний і навпаки приймає від КОФІДЕКа однофазний сигнал, перетворює його в диференціальний на лінії. В SLIC'y організоване живлення мікрофона телефонної трубки.

КОФІДЕК-використовується для дискретизації та квантування аналогового сигналу , який поступає з SLIC'y і навпаки для перетворення цифрового сигналу, що поступає із вхідного потоку, і аналоговий.

Блок формування керуючих сигналів- виконаний на логіці з відкритим колекторним виходом і в парі з SLIC'om формує необхідні рівні для сигналів набору номера , підняття трубки , які поступають у РІС-процессор.


Читайте також:

  1. II. За зміною ступенів окиснення елементів, які входять до складу реагуючих речовин
  2. Адвокатура — неодмінний складовий елемент механізму забезпечення прав людини.
  3. Адміністративне правопорушення як підстава юридичної відповідальності: ознаки і елементи.
  4. Азот, фосфор, біогенні елементи та їх сполуки, органічні речовини
  5. Алгоритм безпосередньої заміни
  6. Аналіз витрат на підприємстві за їх елементами та статтями калькуляції.
  7. Аналіз службового призначення деталей та конструктивних елементів обладнання харчових виробництві, визначення технічних вимог і норм точності при їх виготовленні
  8. БАГАТОПОЛЮСНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ
  9. Базові елементи управління проектом
  10. Будова атомів хімічних елементів.
  11. Будова й основні елементи машини
  12. Будова нагрівальних елементів




Переглядів: 706

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ТЕЗ КВ60 | Робота складових частин станції. TE3 KB83

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.