Підсумковий контроль знань студентів, критерії оцінки.
Підсумковий контроль знань студентів здійснюється викладачем на останньому практичному занятті шляхом проведення підсумкової модульної контрольної роботи та проведення екзамену в кожному семестрі. Підсумковий контроль має на меті оцінку результатів навчання на певному освітньому рівні або на окремих його завершальних етапах. Форма підсумкового контролю полягає в проведенні поточних модульних контрольних робіт, які викладаються письмово шляхом відповіді на тестові питання та розширені відповіді на теоретичні питання, а також у складанні студентом екзамену, що полягає в усних відповідях на три теоретичних питання, при чому студент повинен показати рівень своїх знань, вмінь, орієнтування в практичних питаннях. Під час відповіді студента (в контрольній роботі, або на екзамені) викладач аналізує ступінь і якість оволодіння студентом знаннями по суті, предмету, структурі, змісту поставленого питання в обсязі робочої програми; знання основних категорій, принципів, джерел цивільного права незалежно від суті питання, про що можуть бути поставлені додаткові питання.
Підсумкова кількість балів по кожному студенту переводиться в систему оцінювання по рекомендаціям ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ ВИМОГ БОЛОНСЬКОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ.
За результатами поточного та підсумкового контролю виводиться середній арифметичний бал, який з використанням рівного для всіх студентів індексу кратності переводиться у відповідну кількість балів по 100 бальній системі.
Оцінка за системою
ECTS
Оцінка за бальною шкалою, що використовується в УАБС
Оцінка за національною шкалою
А
90 – 100
5 (відмінно)
В
80 – 89
4 ( дуже добре)
4 (добре)
С
70 – 79
D
60 – 69
3 (задовільно)
3(достатньо)
Е
50 – 59
FX
25 – 49
2 (неприйнятно) з можливістю повторного складання
F
0 – 24
2 (незадовільно) з обов’язковим повторним вивченням дисципліни