Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Обладнання для розбирання, збирання та випробувань агрегатів

 

Обладнання для розбирання і збирання агрегатів використовується на СТО в зонах ТО і ПР, а також може бути використано на спеціалізованій агре­гатно-механічній дільниці, де передбачено обладнання для припрацювання дви­гуна, коробок передач та інших агрегатів автомобілів.

Стенд Р-278М (рис. 7.11) призначений для розбирання і складання коробок передач автомобілів. Стенд стаціонарний, універсальний, коробка передач кріпиться затискачами, управління фіксатором - ногою, поворот планшайби - ручний. Габарити стенду 746 × 1000 × 1074 мм, маса 45 кг.

Стенд (рис. 7.11) складається зі станини, планшайби 7 і затискачів 6, 8. Станина представляє собою сталеву збірну конструкцію, що складається з основи 1, стійки 3, корпусу 5, педалі 2 і піддонів 4. Основа і стійка виготовлені з труб прямокутного перерізу. Для зручності транспортування стенду основу відокремлюють від станини, а на місці встановлення стенду кріплять до станини болтами і зварюванням. У корпусі 5 встановлений вал з наведеним до нього фланцем. Фланець служить для кріплення планшайби 7. З іншого боку на конусну частину валу встановлюється диск з отворами для фіксації положення планшайби.

  Рисунок 7.11 – Стенд Р-278М для розбирання і збирання коробки передач

 

 

Планшайба 7 являє собою сталеву зварену конструкцію, що складається з основи, двох упорів, втулки і обмежувача. До площини основи планшайби зверху кріпляться три штиря, знизу приварють втулку.

Стенд Р-292М (рис. 7.12) стаціонарний, призначений для розбирання та складання задніх мостів автомобілів (рис. 3). Габарити 1150×750×1050 мм.

Стенд (рис. 7.12) складається зі станини 3, основи 1, затискачів рухомого 4 і поворотного 5 і чотирьох піддонів 2. Станина представляє собою сталеву збірну конструкцію, що складається зі стійки і двох опор. У верхній частині станини з одного боку приварені дві різьбові втулки для кріплення поворотного затискача, а з іншого – розташований рухомий затискач. Поворотний затискач призначений для фіксації задніх мостів автомобілів у горизонтальному і у вертикальному положенні. Рухомий призначений для фіксації задніх мостів автомобілів у горизонтальному положенні.

Рухомий затискач має зварену конструкцію, що складається з рухомого і нерухомого захоплень, гвинта, сферичної шайби, пружини і осей.

Поворотний затиск по конструкції і роботі аналогічний рухомого затискача і відрізняється тільки наявністю різьбових втулок, призначених для кріплення його у вертикальному та горизонтальному положенні, і скоби, за допомогою якої через палець затискач шарнірно з'єднується з верхньою поперечиною станини.

  Рисунок 7.12 – Стенд Р-292 М для розбирання і складання задніх мостів

 

Піддони залежно від місця їх розташування на станині призначені або для розміщення інструменту і деталей ремонтованих агрегатів, або для збору бруду і залишків масла.

Стенд Р-704М (рис. 7.13) призначений для розбирання, складання і регулювання рульових механізмів автомобілів. Стенд складається з станини 2 (рис. 7.13), планшайби 4, столика для інструмента 3 і педалі 1. Планшайба призначена для установки та закріплення на стенді рульового механізму. Вона кріпиться до фланця станини і складається з плити з отворами і привареними бобишками. За допомогою педалі здійснюється поворот планшайби. Зусиллям руки планшайбу можна повернути на потрібний кут і, відпустивши педаль, зафіксувати в обраному положенні.

Стенд Р-984 (рис. 7.14) призначений для ремонту та перевірки радіаторів автомобілів. Пристосування для кріплення радіаторів - пневматичне, підйомник оснащений маніпулятором. Перевірка радіаторів здійснюється стисненим повітрям під тиском 1,0 кгс/см2. Стенд (рис. 7.14) складається з основи 8, ванни 7, маніпулятора 5, пневмоциліндра 4, затискача 6, пульта управління 1, пробки подачі повітря 3, пістолета 2 для здування з поверхні радіатора бруду і води, фіксатора і поворотного пристрою. На пульті управління є штуцер для підведення стисненого повітря від повітряної магістралі СТО. Ванна 7 має зливний кран для випуску води. На стійці встановлений маніпулятор 5. Фіксація перевірного радіатора може здійснюватися в 16 положеннях при його обертанні навколо горизонтальної осі.

  Рисунок 7.13 – Стенд Р-704М для розбирання, складання і регулювання рульових механізмів

 

Рисунок 7.14 – Стенд Р-984 для ремонту та перевірки радіаторів

 

На пульті управління встановлений редукційний клапан, що знижує тиск повітря, що йде в радіатор, до 1,0 кгс/см2. На пульті є фіксатор, який служить для запобігання від самовільного повороту маніпулятора навколо вертикальної осі. Стенд комплектується конусними пробками для заглушування горловини радіаторів під час їх перевірки на герметичність.

Перевірний радіатор закріплюється за допомогою притискного гвинта. Для перевірки радіатора треба підняти його з допомогою пневмоциліндра в крайнє верхнє положення. Потім звільняється фіксатор, радіатор повертається так, щоб він опинився над ванною з водою, а потім маніпулятор необхідно знову зафіксувати. Шланг подачі повітря приєднується до одного з патрубків радіатора, а інші отвори приглушуються пробками. Після цього радіатор опускається у ванну. За допомогою крана подається повітря і проводиться перевірка радіатора на герметичність трубок і місць з'єднань. Після виявлення дефекту піднімають радіатор з ванни. Обертаючи радіатор навколо горизонтальної осі, закріплюють його в зручному для роботи положенні і приступають до ремонту пошкоджених місць. Після усунення всіх дефектів радіатор піддається повторній перевірці у ванні.

 


Читайте також:

  1. D) оснащення виробництва обладнанням, пристроями, інструментом, засобами контролю.
  2. VI. Проведення вступних екзаменів, фахових випробувань та творчих конкурсів
  3. Абонентське обладнання для відеоконференц-зв'язку
  4. Алгоритм розрахунку та підбору технологічного обладнання
  5. Аналіз використання обладнання.
  6. Аналіз службового призначення деталей та конструктивних елементів обладнання харчових виробництві, визначення технічних вимог і норм точності при їх виготовленні
  7. Апаратура, обладнання та матеріали
  8. Апаратура, обладнання та матеріали
  9. Аптеки. їх типи. обладнання і постачання
  10. Атестація зварювального обладнання
  11. Базові і основні деталі агрегатів автомобіля
  12. БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПІД ЧАС ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПІДІЙМАЛЬНО-ТРАНСПОРТНОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ РОБІТ




Переглядів: 3755

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Піднімачі для автомобілів і гаражні домкрати | Обладнання для обкатки і випробування двигунів і агрегатів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.