Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Робота з файлами, папками, ярликами в Провіднику

Програма Провідник призначена для більш зручної роботи з ієрархічною системою папок і файлів у середовищі Windows. Вікно Провідника має дві вертикальні панелі: ліва називається панеллю папок, а права — панеллю вмісту. Зміст двох панелей у тому, що для виконання операцій копіювання або переміщення файлів і папок бажано візуально бачити два об'єкти: джерело й приймач. Оброблювані об'єкти вибираються в джерелі й перетягуються в приймач. Згортаючи й розгортаючи області, можна добратися до будь-якої папки на лівій панелі, після чого папку можна розкрити або закрити клацанням на її значку. Відкриття папки супроводжується зміною змісту правої панелі. Дерево папок дає можливість бачити вміст папок, відкривати необхідні папки, а також виконувати дії з їхнім змістом: переміщати, копіювати папки, відкривати й закривати необхідні папки й т.д. Дерево поточної папки показує її вміст і дозволяє робити дії над ними: відкривати, створювати, копіювати, переміщати, шукати, видаляти й т.д. файли й папки. Провідникдозволяє легко проводити наступні операції:

1. Відкриття файлу. На лівій панелі розшукайте папку, у якій зберігається потрібний файл, після чого на правій панелі відкрийте файл подвійним клацанням на його значку. Що при цьому відбудеться, залежить від типу файлу. Якщо це програмний файл, відбудеться запуск програми. Якщо це документ, відбудеться запуск програми, призначеної для роботи з документом даного типу, а в ній автоматично відкриється й сам документ.

2. Копіювання файлу. На лівій панелі розшукайте папку, у якій зберігається потрібний файл, і розкрийте її, на правій панелі розшукайте значок файлу. На лівій панелі розгорніть папку, у яку треба скопіювати файл. Якщо необхідно, використовуйте смуги прокручування для перегляду вмісту панелей. Далі перетягнете значок копійованого файлу із правої панелі на значок папки-приймача на лівій панелі при натиснутій клавіші клавіатури CTRL.

3. Переміщення файлу. Механіка цієї операції та ж, що й при копіюванні файлу, але виконується вона без додаткових натискань клавіш.

4. Перейменування файлу. Розшукавши потрібний файл на правій панелі, клацніть на ньому правою кнопкою миші й у контекстному меню, що відкриється, виберіть пункт Переименовать, після чого введіть нове ім'я в поле напису, приєднане до значка або ярлика.

5. Видалення файлу. Розшукавши потрібний файл на правій панелі, клацніть на ньому правою кнопкою миші й у контекстному меню, що відкрилося, виберіть пунктУдалить. Файл буде вилучений у Корзину після позитивної відповіді на додатковий запит. Якщо файл виділений, то видалити його можна й за допомогою клавіші DELETE на клавіатурі.

Дуже часто користувача цікавлять операції не з окремими файлами, а із групами файлів. Виділивши групу файлів, можна поводитися з нею так само, як з окремим файлом. Щоб виділити всі файли, досить нажати комбінацію клавіш CTRL+A. Для виділення потоку файлів, що випливають підряд,користуються допоміжною клавішею SHIFT. Треба клацнути на значку першого з файлів потоку, нажати клавішу SHIFT і клацнути на значку останнього файлу потоку. Складання довільної групи файлів виконують при натиснутій клавіші CTRL. Клацання при натиснутій клавіші CTRL діє як перемикач, тобто, клацання на попередньо обраному файлі приводить до зняття виділення.

Методи сортування файлів.Найпростіший спосіб сортування об'єктів у відкритій папці, як і багато інших операцій, пов'язаний із правим клацанням миші у вікні й застосуванням контекстного меню. Для папок це меню містить пункт Упорядочить значки, що, у свою чергу, відкриває вкладене меню, у якому представлені варіанти впорядкування. Чотири варіанти сортування

 

(за іменем, за типом, за розміром і за датою) не вимагають пояснення. Сортування виконується у визначеному порядку (від «А» до «Я» або від «0» до «9»).


Читайте також:

  1. II. Будова доменної печі (ДП) і її робота
  2. II. Самостійна робота студентів.
  3. IV. ВИХОВНА РОБОТА В КЛАСІ
  4. IV. ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА СТУДЕНТІВ.
  5. IV. Науково-дослідницька робота.
  6. IV. Практична робота.
  7. IV. Робота над темою уроку
  8. Qорганізаційне середовище, в якому виконується робота
  9. V. Робота з підручником
  10. V. Робота з підручником. с. 59-60
  11. V. Робота з програмою «Виконавець Восьминіжка»
  12. V. Робота з програмою «Виконавець Садівник».




Переглядів: 1172

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Текстовий процесор Word - робота з формульним редактором, набір і редагування математичних формул

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.