Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Ефективність керування

У цьому параграфі річ піде про п'ять принципів, необхідних для успішного керування будь-якою організацією, які розробив і обґрунтував Рік Джойнер у своїй книзі «Лідерство і творчий потенціал». Правильне розуміння і застосування цих п'яти необхідних принципів – ключ до успіху. Ось ці п’ять принципів: продукція, адміністрація, маркетинг, ресурси, вибір часу.

Якщо ви очолюєте бізнес, церкву, армію, спортивну команду або знаходитеся в уряді, щоб ефективно керувати кожним із цих підприємств, вам необхідно правильно зрозуміти й об'єднати всі перераховані вище п'ять принципів. Це допоможе працювати в гармонії і підтримувати одне одного. Їх нерозуміння, недостатнє регулювання і відсутність належної рівноваги між ними – це звичайна причина майже всіх невдач в історії людства. На нашому підприємстві може працювати чотири принципи прекрасно, а п'ятий – неефективно. Якщо це так, то все підприємство може загинути. Наприклад, ви можете випускати високоякісні вироби, точно розрахувати час, коли вони повинні бути випущені, у вас чудове адміністрування, достатньо ресурсів. Але якщо у вас поганий маркетинг, він може зробити усі ваші зусилля марними. Або, наприклад, ми маємо якісний виріб, чудове адміністрування, правильний вибір часу, але в нас недостатньо ресурсів – це може стати нашою загибеллю. Якщо ви з'єднуєте чотири принципи і зневажаєте п'ятим, це може вас привести до невдачі.

Усвідомивши важливість значення п'яти принципів, можна легко зрозуміти, чому більшість нових підприємств терплять крах у перші два роки існування. З тих, котрі протрималися один рік, тільки частина протримається наступні три роки. Багато нових виробів не користуються попитом на ринку, тому що їхнє виробництво не має однієї з важливих складових. З тих, що вижили, більшість не можуть повністю реалізувати закладений у них потенціал тільки тому, що вони не тримають під контролем ці п'ять принципів і не змушують їх працювати належним чином.

Мета цього дослідження – пояснити ці основні принципи, які потім можна швидко і легко застосувати. Як тільки ми зрозуміємо механізм і взаємозв'язок цих п'яти необхідних принципів, ефективність керування значно підвищиться.

 


Читайте також:

  1. D-тригер з динамічним керуванням
  2. IV Етап: Вибір стратегії керування виявленими ризиками й виділення пріоритетних напрямків роботи
  3. Автократично-демократичний континуум стилів керування.
  4. Автоматизація водорозподілу на відкритих зрошувальних системах. Методи керування водорозподілом. Вимірювання рівня води. Вимірювання витрати.
  5. Автоматизація меліоративних помпових стацій. Автоматизація керування помповими агрегатами.
  6. Агресивне керування портфелем акцій
  7. Алгоритми керування ресурсами
  8. Аналіз конструкції рульового керування.
  9. Аналіз умов технічної експлуатації територіально розподілених ПФС екстремальної комп’ютерно-інтегрованої системи керування технологічними процесами обробки даних
  10. Апарати керування пневматичними приводами.
  11. Багатокритеріальні завдання оптимального керування
  12. Блок формування імпульсів керування




Переглядів: 440

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Етика бізнесу | Керування для досягнення результатів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.