Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Повідомлення акціонерів про загальні збори

Акціонери AT та учасники ТОВ та ТДВ мають бути пові­домлені про скликання загальних зборів за ЗО днів до дати їх проведення (ч. 1 ст. 35 Закону «Про акціонерні товариства», ч. 5 ст. 61 Закону «Про господарські товариства»).

Повідомлення акціонерів про проведення загальних зборів повинно бути персональним, а в разі, якщо в AT більше 1000 ак­ціонерів, робиться також загальне повідомлення шляхом публіка­ції в офіційному друкованому органі. Публічне AT додатково надсилає повідомлення про проведення загальних зборів та їх порядок денний фондовій біржі, на якій це товариство пройшло процедуру лістингу.

Повідомлення розсилає особа, яка скликає загальні збори, або особа, яка веде облік прав власності на акції товариства у разі скликання загальних зборів акціонерами. Персональне по­відомлення або розсилається власникам іменних акцій реко­мендованою кореспонденцією, або вручається під розписку. Цей порядок визначається статутом AT.

Звичайно, що для AT, яке складається з однієї особи, зазна­чені правила взагалі не застосовуються, як і інші вимоги щодо порядку скликання та проведення загальних зборів (ч. 1 ст. 49 Закону «Про акціонерні товариства»).

У повідомленні містяться відомості, що необхідні акціоне­рам для здійснення ними свого права на участь у загальних збо­рах, а саме: крім найменування та місцезнаходження AT, дата, час і місце проведення загальних зборів із максимальною дета-


лізаціїєю останнього (із зазначенням номера кімнати, офісу або залу, куди мають прибути акціонери); час початку і закінчення реєстрації акціонерів для участі у загальних зборах; дата скла­дання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах; перелік питань, що виносяться на голосування, а також відомості про порядок ознайомлення акціонерів з інформацією стосовно питань порядку денного; адреса, на яку будуть прийма­тися пропозиції щодо доповнень порядку денного. З огляду на особливості розгляду включеного до порядку денного питання про зміну розміру статутного капіталу AT акціонерам надають­ся додаткові повідомлення.

Важливим як для акціонерів, так і для наглядової ради, що організує загальні збори, є вирішення питання про місце його проведення, про технічне забезпечення та інші супутні питання. Загальні збори акціонерів проводяться на території України, в межах населеного пункту за місцезнаходженням товариства, крім випадків, коли на день скликання загальних зборів 100 від­сотками акцій товариства володіють іноземці, особи без грома­дянства, іноземні юридичні особи, а також міжнародні організації. Звичайно, слід виходити з кількості акціонерів, які очікуються на загальні збори, щоб зал міг їх вмістити і не треба було б пере­міщення в інше місце для цього.

Передують загальним зборам заходи щодо реєстрації акціо­нерів (їх представників), які прибули для участі у зборах. Ця реєстрація здійснюється згідно з переліком акціонерів, складе­ним у порядку, передбаченому законодавством продепозитарну систему України. Реєстрація проводиться із зазначеннямкіль­кості голосів кожного з учасників загальних зборів (акціонерівабо їхніх представників). Одночасно перевіряються повнова­ження представників акціонерів.

Реєстрацію здійснює реєстраційна комісія, призначенана­глядовою радою, або реєстратор чи депозитарій товариства,шляхом складання переліку акціонерів, що зареєструвалисядля участі у загальних зборах, який підписує голова комісії абовідповідно представник реєстратора чи депозитарія. Цейпере­лік потім додається до протоколу загальних зборів.Акціонер, який не зареєструвався, не має права брати участь у загальних зборах.

Після закінчення реєстрації акціонерів визначається наяв­ність кворуму для прийняття рішень, тобто правомочність за-


206



Читайте також:

  1. I. Загальні збори АТ
  2. I. ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  3. I. Загальні положення
  4. II. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
  5. III. Актуалізація опорних знань. Повідомлення теми і завдань уроку.
  6. III. Актуалізація опорних знань. Повідомлення теми і завдань уроку.
  7. III. Актуалізація опорних знань. Повідомлення теми і завдань уроку.
  8. III. Актуалізація опорних знань. Повідомлення теми і мети уроку.
  9. III. Повідомлення теми і завдань уроку
  10. III. Повідомлення теми і завдань уроку.
  11. III. Повідомлення теми і завдань уроку.
  12. III. Повідомлення теми і мети уроку.




Переглядів: 414

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Розділ 7 | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.016 сек.