Правила цитування та посилання на використані джерела
При написанні курсової роботи студент повинен давати посилання на джерела, матеріали з яких наводяться в роботі або на ідеях і висновках яких розробляються проблеми, задачі, питання, вивченню яких присвячена робота. Такі посилання дають змогу відшукати документи і перевірити достовірність відомостей про цитування документа, дають необхідну інформацію щодо нього, допомагають з’ясувати його зміст, мову тексту, обсяг. Посилатися слід на останні видання публікацій. На більш ранні видання можна посилатися лише в тому випадку, коли в них є матеріал, який не включено до останнього видання.
Якщо використовуються відомості, матеріали з монографій, оглядових статей, інших джерел з великою кількістю сторінок, тоді в посиланні необхідно точно вказати номери сторінок, ілюстрацій, таблиць, формул з джерела, на яке подано посилання в роботі.
Посилання додаються одразу після закінчення цитати у квадратних дужках, де вказується порядковий номер джерела у переліку посилань та відповідна сторінка джерела, наприклад, [4, c.225].
Кількість використаних джерел повинно бути не менше від 20 найменувань. Література подається в алгебраїчному порядку відповідно алфавіту.
Додатки
Матеріал, що доповнює положення роботи, розміщується в додатках. Додатками можуть бути: графічний матеріал, таблиці великого формату, розрахунки, опис алгоритмів і програм задач, що розв’язуються на ЕОМ і т.ін.
Додатки можуть бути обов’язковими та інформаційними. Інформаційні додатки можуть бути рекомендованого або довідкового характеру.
Обовязковими додатками є: статистична звітність, на підставі якої проводились розрахунки та зведені таблиці показників, що розраховувалися у аналітичної частині.
Додатки позначають арабськими цифрами. Після слова “Додаток” друкують цифру, що позначає його послідовність.
Кожний додаток слід починати з нової сторінки із зазначенням угорі у правому кутку сторінки слова “Додаток”. Додаток повинен мати заголовок, який друкують симетрично відносно тексту з великої літери окремим рядком.