Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

 

Виконання курсової роботи здійснюється шляхом реалізації ряду взаємопов’язаних між собою робіт. Підготовка курсової роботи включає такі етапи: вибір теми, ознайомлення з її теоретичними і практичними проблемами, складання попереднього плану, підбір літературних та інших інформаційних джерел, консультування у керівника та уточнення плану роботи, написання й оформлення курсової роботи, передача її керівнику для перевірки, доопрацювання з метою усунення зазначених недоліків, захист курсової роботи перед комісією.

Бажано дотримуватися вказаної логічної послідовності етапів виконання курсової роботи. Це дозволить студенту значно знизити трудомісткість та підвищить ефективність виконання творчої роботи, позбавить від хибних кроків та забезпечить ефективне використання власного часу. Циклова комісія на початку навчального триместру інформує студентів про передбачене навчальним планом виконання в поточному навчальному періоді курсової роботи з навчальної дисципліни «Технологія і організація туристичного обслуговування» і проводить групову консультацію з питань організації її виконання. Під час цієї консультації викладач дисципліни ознайомлює студентів з наявним інформаційним та методичним забезпеченням виконання курсової роботи, дає поради пов’язані із збором фактичного матеріалу, акцентує увагу на вимогах щодо змісту та оформлення курсової роботи. Першим етапом виконання курсової роботи є вибір теми. Цикловою комісією заздалегідь розробляється тематика курсових робіт і доводиться до відома всіх студентів відповідного потоку. Студент за власним бажанням обирає одну із запропонованих тем курсової роботи і повідомляє про це керівника. При виборі теми курсової роботи студент повинен керуватись наступними критеріями: тема повинна бути актуальною і мати практичну значущість з позиції сучасності; для якісної розробки обраної теми наявне достатнє інформаційне забезпечення; студент умотивований саме до розробки цієї теми. Орієнтовна тематика курсових робіт наведена в додатку А.

Циклова комісія призначає кожному студенту керівника, який надає методичну допомогу з виконання курсової роботи: коригує і затверджує план роботи, перевіряє та рецензує її зміст, а також робить висновок про рівень готовності курсової роботи до захисту.

Після того, як визначено тему курсової роботи, студент самостійно повинен опрацювати літературні джерела відносно обраної теми (книги, статті, нормативні документи, статистичні матеріали, електронні джерела, інші матеріали з обраної теми). Розкриваючи тему роботи, необхідно якомога повно використовувати матеріали статистичних довідників, первинний статистичний та фактичний матеріал (у межах досліджуваних питань). Особливу увагу необхідно звернути на фахові наукові джерела, які стосуються теми, періодичні видання за професійною спеціалізацією. Необхідно намагатися користуватися новими фаховими джерелами і останніми редакціями нормативних актів в яких враховані останні зміни та доповнення до них.

Підготовка плану майбутньої роботи є важливим моментом її написання. План курсової роботи повинен продемонструвати послідовність розкриття теми, чітко і грамотно, стисло передавати сутність питань, які розкриваються у окремих розділах чи підрозділах (параграфах). План викладення матеріалу в подальшому сформує зміст роботи і повинен містити у собі назви обов’язкових складових його частин: вступ, основна частина (розділи з підрозділами), висновки, список використаних джерел та додатки. Для того щоб скласти вдалий з точки зору повноти розкриття теми курсової роботи план слід дотримуватись вимог до її структури, які сформульовано в наступних розділах.

 


Читайте також:

  1. A. Організація уроку.
  2. C. 3. Структурна побудова управління організаціями.
  3. I. Аналіз контрольної роботи.
  4. I. Організація класу до уроку та повторення правил техніки безпеки.
  5. I. ОСНОВНІ ЕТАПИ ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  6. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  7. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  8. II. Організація і проведення спортивних походів
  9. II. Організація перевезень
  10. II. Організація перевезень
  11. II. СТРУКТУРА ТА ОБСЯГ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  12. II.ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ




Переглядів: 461

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ | СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.02 сек.