Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Оформлення ілюстративного матеріалу

Під час захисту кваліфікаційних робіт на засіданні ДЕК необхідно використовувати ілюстративні матеріали, які у графічному або табличному вигляді розкривають основні положення кваліфікаційної роботи.

Ілюстративний матеріал включає таблиці, графіки, діаграми, схеми, розрахунки, тощо та виготовляється студентом технічними засобами для демонстрації за допомогою мультимедійного проектора. Один примірник ілюстративних матеріалів підшивається разом із кваліфікаційною роботою після додатків. Спочатку вставляють чистий листок з надписом в правому верхньому кутку “Додаток …” з відповідною йому літерою (наступної за алфавітом до позначення попереднього додатку), рядком нижче посередині пишуть “Ілюстративний матеріал”, надпис роблять малими жирними з першої великої літерами 14 шрифту. На кожному аркуші в правому верхньому кутку, з першої великої літери пишуть “Лист …”, якщо матеріал для демонстрації розміщується на кількох сторінках, то на другій сторінці вказують “Продовження листа …”, якщо сторінок більше, ніж дві – на останній зазначають “Закінчення листа …”. Рядком нижче надпису “Лист …”, по центру рядка, друкують великими, прописними жирними літерами 14-го шрифту назву демонстраційного матеріалу, під нею розміщують діаграму, таблицю, рисунок, тощо.

При оформленні листів можна використовувати шрифт 10 – 14 розміру.

Якщо на одному листі розміщено таблицю з числовими даними та діаграму, то спочатку пишуть назву листа великими прописними жирними літерами, далі: через один рядок - назву таблиці (звичайними малими не жирними літерами з першої великої); в наступному рядку - саму таблицю; через три комп’ютерні інтервали (двічі натискають клавішу Enter) - назву діаграми (оформляють аналогічно до назви таблиці); нижче саму діаграму (послідовність таблиці і діаграми не є регламентованими).

Якщо ілюстративний матеріал містить таблицю, що розміщується на декількох сторінках, то в правому верхньому кутку ставлять номер листа, нижче його назву (великими прописними жирними літерами), рядком нижче у правому верхньому куті друкують “Таблиця 1”, в наступному рядку зазначають назву таблиці (малими не жирними звичайними з першої великої літерами 14-го шрифту), нижче розміщують саму таблицю (в якій зазначають номери колонок). На наступній сторінці друкують “Продовження листа …”, під ним – “Продовження табл. 1”, замість назв граф проставляють їх порядкові номери, якщо таблиця розміщується більш, ніж на двох сторінках, на останній зазначають: “Закінчення листа …”, рядком нижче – “Закінчення табл. 1”. На всіх листах проставляють номери сторінок, а в змісті зазначають лише номер сторінки на котрій розміщений надпис “Ілюстративний матеріал”. Інформацію на аркуші слід розмістити в зручній для ознайомлення формі, тобто щоб для вивчення матеріалу сторінку можна було б повернути за годинниковою стрілкою.

Приклади оформлення ілюстративного матеріалу наведено в додатку 11.

Крім того, членам ДЕК можна запропонувати примірники ілюстративних матеріалів у паперовому вигляді на аркушах формату А4. Обсяг ілюстративного матеріалу має містити 6-7 листів для дипломної кваліфікаційної роботи та 8-9 – для магістерської.


Читайте також:

  1. II. Вивчення нового матеріалу
  2. II. Вивчення нового матеріалу
  3. II. Вивчення нового матеріалу
  4. II. Вивчення нового матеріалу.
  5. II. Вивчення нового матеріалу.
  6. II. Вивчення нового матеріалу.
  7. II. Вивчення нового матеріалу.
  8. II. Вивчення нового матеріалу.
  9. II. Вивчення нового матеріалу.
  10. II. Вивчення нового матеріалу.
  11. II. Вивчення нового матеріалу.
  12. II. Вивчення нового матеріалу.




Переглядів: 624

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Оформлення додатків | ПІДГОТОВКА ДО ЗАХИСТУ І ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.