Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Категорії споживачів електроенергії

До споживачів 1-ї категорії відносяться електроприймачі, порушення електропостачання яких може призвести до небезпеки для життя людей, значним втратам народного господарства, пошкодженню обладнання, масовому браку продукції, роз лагодження складного технологічного процесу, порушенню особливо важливих елементів міського господарства. Тому вказані споживачі повинні отримувати живлення від надійних, постійно діючих енергосистем, електростанцій, підстанцій або ліній електропередачі, що володіють достатньою потужністю і мають стабільну частоту і напругу на своїх шинах.

Приймачі 1-ї категорії повинні забезпечуватися електроенергією від двох незалежних джерел живлення і перерва їх електропостачання повинна бути тільки на час автоматичного введення резервного живлення. Цей час повинен бути мінімальним, не більше 1,3 с.

Для особливої групи приймачів 1-ї категорії необхідно передбачити додаткове електропостачання від третього незалежного джерела – автоматизовані дизель-генератори або акумуляторні батареї.

До споживачів 2- категорії відносяться приймачі, перерва в електропостачанні яких пов’язана з масовим недовідпусканням продукції, простоєм робітників, механізмів і промислового транспорту, порушенням нормальної трудової діяльності великої кількості міських жителів.

Приймачі другої категорії слід забезпечувати електроенергією від двох незалежних джерел живлення, допускається живлення по одній повітряній або кабельній лінії. Останні повинні бути виконані двома кабелями, кожен з яких вибирають по допустимому навантаженню лінії. При порушенні електропостачання від одного з джерел живлення або пошкодженні повітряної або кабельної лінії допускається перерва електропостачання на час, необхідний для ввімкнення резервного живлення або усунення пошкодження діями чергового персоналу або виїзною бригадою.

Для електропостачання споживачів 1 і 2 категорії джерелом енергії повинні бути підстанції або лінії електропередачі, які повинні мати не менше двох агрегатів, кожен з яких по потужності повинен забезпечувати всі електричні активні і реактивні навантаження від пристроїв СЦБ і інших приймачів, що працюють з ними в комплексі.

При відсутності для живлення пристроїв СЦБ двох незалежних джерел, від яких здійснюється живлення приймачів 1 і 2 категорії, безперебійність живлення пристроїв забезпечується дизель-генераторною установкою, а при порівняно невеликих потужностях – безпосередньо від акумуляторних батарей або через перетворювачі.


Читайте також:

  1. Gigabit Ethernet на витій парі категорії 5
  2. Амністія являє собою повне або часткове звільнення від кримінальної відповідальності і покарання певної категорії осіб, винних у вчиненні злочину.
  3. Аналіз потреб споживачів та аналіз конкурентів у процесі маркетингового дослідження
  4. Безпека» і «небезпека» як ключові категорії в безпеці життєдіяльності
  5. Види приміщень для обслуговування споживачів, їх характеристика
  6. Визначення ймовірності перерви електропостачання і середньої кількості недоотриманої електроенергії.
  7. Випишіть особисто невільні категорії населення, що існували в Київській Русі згідно з «Руською правдою».
  8. Вихідні фінансової категорії
  9. Відносні прикметники. Категорії відносних прикметників
  10. Відповідно до категорії будинків визначаються вимоги до конструктивних та планувальних рішень будинків, приміщень та споруд, їх вогнестійкості.
  11. Власні і загальні іменники як лексико-граматичні розряди за специфікою виявлення категорії числа
  12. Внутрішньовидові категорії




Переглядів: 4660

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Диспетчерська централізація | Тяговий рухомий склад

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.