Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Лекція (2 год.)

Основні напрямки державної політики щодо збереження життя та здоров'я працівників в процесі трудової діяльності. Історіко-правовий розвиток законодавства про відшкодування шкоди потерпілим від нещасних випадків на виробництві. Основні етапи розвитку законодавства про відшкодування шкоди, завданої здоров’ю працівника при виконанні трудових обов’язків. Загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. Загальна характеристика Закону України „Про Загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” від 23.09.1999 р. № 1105-ХIV. Система соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. Порядок призначення та здійснення відшкодування шкоди потерпілим від нещасного випадку на виробництві.

 

Практичне заняття – 2 години.

І. РОЗГЛЯД ТЕОРЕТИЧНИХ ПИТАНЬ:

1. Основні напрямки державної політики щодо збереження життя та здоров'я працівників в процесі трудової діяльності.

2. Історіко-правовий розвиток законодавства про відшкодування шкоди потерпілим від нещасних випадків на виробництві. Основні етапи розвитку законодавства про відшкодування шкоди, завданої здоров’ю працівника при виконанні трудових обов’язків.

3. Загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

4. Загальна характеристика Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” від 23.09.1999 р. № 1105-ХIV.

5. Принципи загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

6. Правовий статус Фонду соціального страхування від нещасних випадків.

7. Система соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

8. Порядок призначення та здійснення відшкодування шкоди потерпілим від нещасного випадку на виробництві.

ІІ. ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ У ФОРМІ ТЕСТУВАННЯ.


Читайте також:

 1. Блок 3.2. Лекція 9. Небезпеки техногенного характеру
 2. Вид заняття: лекція
 3. Вид заняття: лекція
 4. Вид заняття: лекція
 5. Вид заняття: лекція
 6. Вид заняття: лекція
 7. Вступна лекція
 8. Вступна лекція 1. Методологічні аспекти технічного регулювання у
 9. За допомогою текстового редактора Microsoft Word (21 год.)
 10. Заняття . Лекція № .
 11. Заняття 1 (2 год.)
 12. Заняття 10. Лекція № 8
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Практичне заняття – 2 години. | КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ ДО ЗМІСТОВОГО МОДУЛЮ І

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.