Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Іноземний податковий кредит

Ставки податку

Визначення резидента

Партнерств

Партнерства не оподатковуються. Дохід, отриманий в партнерстві, щорічно оподатковується як дохід кожного з партнерів, що полягають в партнерстві. Проте деякі партнерства, що складаються з багатьох партнерів, розглядаються як корпорації і, відповідно, обкладаються корпоративним податком.

2.4. Платники, що звільняються від сплати податку.

Пенсійні фонди, а також організації, діяльність яких підпорядкована виключно релігійним, добродійним, науковим і освітнім цілям, зазвичай звільняються від сплати податку на прибутки.

3. Оподаткування фізичних осіб.

3.1 Громадяни і резиденти

Іноземна фізична особа розглядається резидентом Сполучених Штатів для цілей оподаткування, якщо ця особа вважається резидентом відповідно до імміграційного законодавства США (тобто має "зелену картку"), або ж це обличчя знаходиться в Сполучених Штатах принаймні 31 день протягом поточного року, а протягом останніх трьох років це обличчя знаходилося в США в цілому 183 дні.

У Сполучених Штатах діє структура прогресивних податкових ставок. Нині найвищою є ставка 31 відсоток, яка застосовується при оподаткуванні самотньої фізичної особи (що не полягає в шлюбі), що має річний дохід, що перевищує 47000 доларів США. По цій же ставці оподатковуються прибутки, що перевищують 78000 доларів США, подружжя, що представляє єдину податкову декларацію.

Сполучені Штати надає іноземний податковий кредит для прибуткового податку, що сплаченого або акумулюється, за іноземними прибутковими джерелами. Кредит лімітується, щоб не виникла ситуація, коли іноземні податки перевищать американські. Ця лімітація застосовується до окремих категорій прибутків, а не до усіх іноземних прибуткових джерел, разом узятих. Взагалі кажучи, розподіл прибутків по категоріях в даному випадку переслідує мету відділення високооподатковуваних прибутків від інших прибутків, які оподатковуються у меншій мірі.

3.1.4. Дохід, отриманий через іноземні корпорації

Зазвичай в Сполучених Штатах не оподатковують долю американського акціонера в прибутках, отриманих іноземною корпорацією, до тих пір, поки ці прибутки не будуть розподілені між утримувачами акцій і американський акціонер не отримає долю прибутків іноземної корпорації, що належить йому. Проте в Сполучених Штатах діють ще спеціальні правила, відповідно до яких від американського акціонера вимагається включати в дохід оподаткування його долю певних прибутків в певних іноземних компаніях. Це, наприклад, "контрольовані іноземні корпорації", "пасивні іноземні інвестиційні компанії", "іноземні холдингові компанії". Причому включення в дохід оподаткування акціонера долі його прибутків в іноземних корпораціях перерахованих типів виробляються того року, коли отримані прибутки і незалежно від того, розподілені вони або ні. Зазвичай під цей режим оподаткування підпадають так звані прибутки пасивного інвестування (відсотки і дивіденди), а також прибутки від діяльності, яка зазвичай оподатковується по нижчих ставках (операції з цінними паперами, морські перевезення вантажів і тому подібне).

3.1.5. Альтернативний мінімальний податок

У Сполучених Штатах на фізичних осіб (індивідуалів) і корпорації накладається так званий альтернативний мінімальний податок (АМН), який гарантує податковим органам таке положення, коли усі фізичні особи і корпорації платять щорічно якийсь податок. Податкова база альтернативного мінімального податку така ж, як і для звичайних податків, з певними вирахуваннями і пільгами. Для фізичних осіб (індивідуалів) ставу АМН - 24 відсотки. Оскільки мета обкладення АМН полягає в тому, щоб забезпечити таке положення, коли усі платники податків сплачують щорічно хоч якийсь невеликий податок, то існують особливі правила, що не дозволяють зводити нанівець зобов'язання по сплаті альтернативного мінімального податку шляхом повної компенсації втрат попереднього року за рахунок зменшення податкової бази АМН.

3.1.6. Дозволені вирахування витрат і втрат

Зазвичай фізичні особи (індивідуали) мають право віднімати з доходу оподаткування усі витрати і втрати, що мали місце в їх торговельній, діловій, інвестиційній діяльності, в тому ж році, коли ці витрати і втрати мали місце. Платники податків, що понесли зайві витрати і втрати, мають право перенести їх наступного року і, відповідно, зменшити свої податкові зобов'язання наступного року. Проте існує багато особливих правил, що обмежують вирахування витрат і втрат, включаючи особливі правила, що обмежують втрати капіталу, а також втрати від певних видів діяльності, в яких платник податків не бере участь з використанням матеріальних засобів. Зазвичай не підлягають вирахуванню з доходу оподаткування особисті витрати платника податків. Головним виключенням з цього правила є відсотки по заставі житла.

3.2. Оподаткування нерезидентів

3.2.1. Податкові ставки

Нерезиденти, що займаються бізнесом в Сполучених Штатах, сплачують податок на отриманий від ділової діяльності дохід по тих же податкових ставках, що і платники-резиденти. Зазвичай нерезиденти мають право на ті ж вирахування витрат і втрат з доходу оподаткування, що і громадяни і резиденти США. Прибутки від інвестицій, отримані нерезидентом з джерел, що знаходяться в США, (відсотки, дивіденди, рента, мито і тому подібне) оподатковуються шляхом щорічного разового стягування по ставці 30 відсотків з річного доходу. Нерезидент, одержуючий дохід від здачі в наймання нерухомої власності, по своєму бажанню, може сплачувати податок з чистого доходу, начебто він займався бізнесом в Сполучених Штатах.

3.2.2. Прибутки від нерухомої власності

Прибутки, отримані нерезидентом від продажу нерухомої власності, що знаходиться в Сполучених Штатах, оподатковуються по звичайних для США податкових ставках, начебто ці прибутки були отримані у зв'язку з участю в американському бізнесі.

3.2.3. Оподаткування відсотків по банківських вкладах

У Сполучених Штатах не оподатковуються відсотки, сплачені по вкладах в національних або іноземних філіях американських банків, якщо тільки ці відсотки не пов'язані з бізнесом в США.

4. Оподаткування корпорацій

4.1. "Класична система"

Система оподаткування корпорацій в США є більше "класичну", чим "інтегровану" систему. Корпоративні прибутки оподатковуються двічі; перший раз : коли зароблений дохід і другий раз : коли дохід розподілений.


Читайте також:

  1. II. Класифікація видатків та кредитування бюджету.
  2. IV. Оцінка вигідності залучення короткотермінових кредитів
  3. Акредитація органу з сертифікації
  4. АКРЕДИТИВ
  5. Акредитив
  6. Акредитив та його форми
  7. Аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості
  8. Аналіз ефективності кредитних операцій
  9. Аналіз кредитного ризику банку
  10. Аналіз кредиторської заборгованості підприємства.
  11. Аналіз структури та якості кредитного портфеля
  12. Аудит банківських та кредитних операцій




Переглядів: 574

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Охоплення оподаткуванням | Виключення

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 1.66 сек.