Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Як ви думаєте, що означає бути вірним Богу, наприклад в роботі?

Коли Бог дає нам завдання – чи то велике, чи маленьке, захоплююче чи нудне, Бог перш за все очікує на нашу вірність!

Сказав же йому його пан: Гаразд, рабе добрий і вірний! Ти в малому був вірний, над великим поставлю тебе, увійди до радощів пана свого! 22 Підійшов же й той, що взяв два таланти, і сказав: Два таланти мені передав ти, ось іще два таланти здобув я. 23 казав йому пан його: Гаразд, рабе добрий і вірний! Ти в малому був вірний, над великим поставлю тебе, увійди до радощів пана свого!

А той, що взяв п'ять талантів, негайно пішов і орудував ними, і набув він п'ять інших талантів. 17 Так само ж і той, що взяв два і він ще два інших набув. 18 А той, що одного взяв, пішов та й закопав його в землю, і сховав срібло пана свого. 19 По довгому ж часі вернувся пан тих рабів, та й від них зажадав обрахунку. 20 І прийшов той, що взяв п'ять талантів, приніс іще п'ять талантів і сказав: Пане мій, п'ять талантів мені передав ти, ось я здобув інші п'ять талантів.

Ми читаємо: один чоловік, як відходив, покликав своїх рабів і передав їм добро своє. І одному він дав п'ять талантів, а другому два, а тому один, кожному за спроможністю його. І відійшов.

Давайте відкриємо, хто має Біблії Мт. 25:14-29!

Біблія цього не забороняє, проте навчає нас важливості бути вірним Богу в малих речах! Більше того, власне вірність Богу в малому є шляхом до того, щоб Бог дав щось велике!

Ми можемо провести певну аналогію…

Перший момент-Кожен в своєму житті, ми отримуємо певний «талант» (талант як міра ваги) – це не стосується тільки наших природних талантів чи духовних дарів! Це значно ширше поняття! Це всі ресурси, це все «поле відповідальності»…для когось це робота, для когось це спільнота чи група студентів!

Другий момент - кожному за спроможністю його. Бог не дає всім однаково…Бог дає по різному залежно від наших можливостей!

Третій важливий момент 19 По довгому ж часі вернувся пан тих рабів, та й від них зажадав обрахунку. Бог не просто дає певні «таланти»…Бог дає завдання, тобто використовуйте це для користі пана! Кожному з нас Бог дає певне завдання…рабам сказав «Торгуйте»! Тобто використовуйте це для мої користі! Ми часто думаємо просто свою роботу, про науку, про благословення вжитті ніби це для нас, для нашої особистої користі! Але насправді це набагато більше! Насправді Бог хоче щоб ми це використовували для Нього і для Його слави!

І ось тут саме цікаве…від чого залежить нагорода яку дає пан?

Коли пан приїхав і зажадав обрахунку то зауважте що його не сильно цікавив розмір прибутку, його цікавила перш за все те, що його слуги були вірні йому!

Це важливо тому, що коли ми сидимо в своїх навчальних закладах або коли ми отримуємо якусь роботу то наш успіх буде залежати перш за все від нашої вірності!

Ми думаємо, що вірність Богу це щось таке велике, абстрактне, але насправді(не запізнюватись, якісно виконувати свою роботу, працювати на те щоб бути найкращим!)

Тому, що Бог бачить все, від початку до кінця, Бог бачить те що в нас «всередині», набагато більше навіть нашого власного розуміння! Він знає секрети і мотиви кожного серця, навіть коли ми не знаємо! Бог знає, як ми виконуємо маленькі завдання, маленькі благословення, і саме від цього будуть залежати наші майбутні благословення буде залежати від того як ми використовуємо малі речі!


Читайте також:

  1. Абсолютна величина числа позначається символом .
  2. Абсолютні синоніми (наприклад, власне мовні й запозичені) в одному тексті ділового стилю вживати не рекомендується.
  3. Відносини власності виникають між людьми з приводу привласнення матеріальних і духовних благ. Привласнення означає відношення людей до певних речей як до своїх.
  4. Відносини власності виникають між людьми з приводу привласнення матеріальних і духовних благ. Привласнення означає відношення людей до певних речей як до своїх.
  5. Дієслова з префіксом дис-виражають значення ліквідації дії, названої безпрефіксним дієсловом, наприклад: гармонізувати – дисгармонізувати, асоціювати – дисасоціювати.
  6. Для одиничного і дрібносерійного виробництва норма витрати визначається як укрупнена, наприклад, на 1000 станко-годин роботи даного виду роботи устаткування
  7. Етикет – (прикріплювати) установлений порядок поведінки в товаристві, певному оточенні, наприклад, придворний етикет, дипломатичний етикет.
  8. Квазі… [від лат. quasi – “ніби, майже, немовби”] – у складних словах означає “позірний”, “фальшивий”, “ніби”.
  9. Кожний із зазначених чинників може спричинити необхідність розробки екстрених заходів держави, що й означає запровадження антикризового державного управління.
  10. Матерія» — це філософська категорія, яка позначає об'єк­тивну реальність, що її відображує людина в своїх відчуттях, але від них не залежну.
  11. Модель фірми в умовах стабільних зовнішніх звязків з декількома суттєво різними ринками, наприклад, в різних країнах
  12. На нашу думку, визнання кари сутністю покарання зовсім не означає заперечення виховних властивостей останнього але лише стосовно окремих особистостей.




Переглядів: 1217

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Та витрат і доходів за їх центрами | Дуже гарно проілюстровано те, як наша вірність в маленьких речах впливає на наш успіх записана в Книзі Іс. Нав. 13-17! Прочитайте, дуже цікавоJ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.