Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Вказівки по заповненню наряду-допуску

Виправлення тексту забороняється.

Рядок «дата» заповнюється таким чином: 27.12.00.

Разом з прізвищами осіб, що указуються в наряді, вписуються їх ініціали, а для того, що допускає, виробника робіт, що спостерігає і членів бригади, крім того, вписуються їх групи.

У наряді повинні указуватися оперативні (диспетчерські) найменування електроустановок, приєднань, устаткування.

Заповнення лицьової сторони наряду. Урядку «Відповідальному керівникові робіт», якщо виконання роботи передбачене без нього, указується «не призначається».

У рядку що «Допускає» указується прізвище що допускає з оперативного персоналу.

У рядках «з членами бригади» указується пофамільно склад бригади, окрім виробника робіт або що спостерігає. Прізвища пишуться в давальному відмінку. У разі недоліку рядків слід прикласти до наряду список членів бригади за підписом особи, що видала наряд, про що повинно бути записано в останньому рядку «См. додатковий список».

У рядку «Доручається» указується найменування електроустановок і приєднань, де належить працювати, зміст роботи, наприклад: «РУ-3,3 кв; БВ ф.1,2,3,4,5; запасною. Поточний ремонт».

У рядках «Роботу почати» і «Роботу закінчити» указується дата і час почала і закінчення роботи по даному наряду (незалежно від закінчення всієї роботи в цілому).

При роботі в електроустановках РУ і на кабельних лініях в таблиці «Міри по підготовці робочих місць» указуються:

у графі 1 - найменування електроустановок, в яких необхідно провести операції з комутаційними апаратами і встановити заземлення;

у графі 2 - найменування (позначення) комутаційних апаратів, приєднання, устаткування, з якими проводяться операції, і місця, де повинні бути встановлене заземлення.

При роботі на ВЛ в цій таблиці указуються:

у графі 1 - найменування ліній, ланцюгів, проводів, записані в рядку «Доручається» наряду, а також найменування інших ВЛ або ланцюгів, що підлягають відключенню і заземленню у зв'язку з виконанням робіт на ремонтованій ВЛ або окремому ланцюзі (наприклад, ВЛ, що пересічних з ремонтованою лінією або проходять поблизу неї, інших це пий багато ланцюговою В Л і т.п.);

у графі 2 для ВЛ, що відключаються і заземляються що допускає з числа оперативногого персоналу, - найменування комутаційних апаратів в РУ і на самій ВЛ, з якими проводяться операції, і номери опор, на яких повинні бути встановлені заземлення. У цій же графі повинні бути вказані номери опор або прольоти, де заземлення на дроти і троси на робочому місці виробник робіт повинен встановити сам.

У таблиці «Міри по підготовці робочих місць» повинні бути внесені ті відключення, які потрібні для підготовки безпосередньо робочого місця. Перемикання, що виконуються в процесі підготовки робочого місця, пов'язані із зміною схем, до таблиці не вносяться (наприклад, переклад приєднань з однієї системи в іншу).

У електроустановках, де підготовку робочого місця виконує той, що допускає з оперативно-ремонтного персоналу, в цю таблицю допускається вносити що всі доручаються йому операції, а також указувати і інші заходи по підготовці робочих місць (наприклад, перевірка відсутності напруги, установка огорож токоведущих частин і т.п.) відповідно до місцевих інструкцій по виробництву оперативних перемикань, затвердженими особою, відповідальною за електрогосподарство. У рядках «Окремі вказівки» фіксуються:

етапи роботи або окремі операції, які винні виконаються під непереривним наглядом виробника робіт;

робота в місцях підвищеної небезпеки;

застосування в РУ механізмів і вантажопідйомних машин;

запис про накладення шунта в місці розриву ланцюга відсмоктування;

дозвіл на тимчасове зняття заземлень;

призначення осіб, відповідальних за безпечне переміщення вантажів кранами;

необхідність перед роботою на пункті паралельного з'єднання (ППС), КП і посту секціонування (ПС) перевірити заземлення його на рейку;

вказівка про те, що живляча лінія підстанції знаходиться під наведеним напруги і ін.

Що видає наряд дозволяється по його розсуду вносити і інші вказівки, пов'язані з виконуваною роботою.

У рядках «Наряд видав» і «Наряд підписав» видаючий наряд указує дату і час його підписання.

Т аблиця «Дозвіл на підготовку робочих місць і на допуск до виконання робіт» заповнюється при первинному допуску допускаючим персоналом. При цьому в графі той, що 1 допускає указує посаду і прізвище працівника, що видав дозвіл на підготовку робочого місця і на допуск до виконання робіт. При передачі дозволів особисто в графі 1 розписується працівник, що видав дозвіл, з вказівкою своєї посади.

У графі 2 «Дата, час» указується дата і час видачі дозволу.

Якщо дозволу на підготовку робочого місця і на допуск запрошуються неодночасно, то в таблиці заповнюють два рядки: одну по дозволу на підготовку робочого місця, іншу - по дозволу на допуск.

Заповнення оборотної сторони наряду. Урядках «Робочі місця підготовлені. Під напругою залишилися» той, що допускає указує ті, що залишилися під напругою струмоведучі частини ремонтованого і сусідніх приєднань, найближчі до робочого місця.

У рядку «Встановлені заземлення» указуються місця установки, кількість і номери переносних заземлень (п.з.) і заземляючих ножів, що включаються (з.н.).

Допускаючий і відповідальний керівник робіт (виробник робіт, що спостерігає), а також члени бригади розписуються під рядками «Робочі місця підготовлені. Під напругою залишилися» тільки при первинному допуску до виконання робіт.

У таблиці «Щоденний допуск до роботи і час її закінчення» оформляються сам факт і час щоденного допуску до роботи і її закінчення, зокрема допуск з перекладом на інше робоче місце, а також допуск і закінчення роботи при тимчасовому відключенні електроустановки.

Якщо відповідальному керівникові робіт дозволено проводити повторний допуск бригади до робіт, він розписується в графі 3. Закінчення робіт, пов'язане із закінченням робочого дня, виробник робіт (що спостерігає) оформляє в графах 5 і 6.

У таблиці «Зміни у складі бригади» при введенні в бригаду або висновку з неї водія або кранівника указується тип закріпленого за ним механізму. У графі «Вирішив» розписується (з вказівкою прізвища) особа, що видала дозвіл на зміну складу бригади.

При передачі дозволу по телефону, радіо виробник робіт в цій графі указує прізвище особи, що видала дозвіл на зміну складу бригади.

Допуск до роботи по наряду здійснюється тільки після проведення цільового інструктажу, який оформляється в таблиці «Реєстрація цільового інструктажу при первинному допуску». У таблиці розписуються ті, що всі беруть участь в роботі по наряду працівники - від того, що видав наряд до членів бригади. Підписи працівників в таблиці цільового інструктажу є підтвердженням проведення і отримання інструктажу.

Після повного закінчення робіт виробник робіт (що спостерігає) і відповідальний керівник робіт розписуються у відповідних рядках наряду, указуючи дату і час повного закінчення робіт. Якщо відповідальний керівник робіт не призначався, то підписи в графі «Відповідальний керівник» не ставиться.

У рядку «Робота повністю закінчена, бригада видалена, заземлення (номери, всього шт.) зняті, повідомлено (кому)» указуються номери, кількість знятих заземлень і прізвище енергодиспетчера.


Читайте також:

  1. ЗАВДАННЯ ТА МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО МОДУЛЬНОЇ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ № 1
  2. ЗАВДАННЯ ТА МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО МОДУЛЬНОЇ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ № 2
  3. ЗАГАЛЬНІ ВКАЗІВКИ
  4. Загальні вказівки
  5. ІІІ. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО НАПИСАННЯ РЕФЕРАТУ
  6. Методичні вказівки
  7. Методичні вказівки
  8. Методичні вказівки
  9. Методичні вказівки
  10. Методичні вказівки
  11. Методичні вказівки




Переглядів: 1828

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Робіт в електроустановках | Особливості заповнення наряду-допуску форми ЕУ-115

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.