Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ЛЕКЦІЯ № 7

Тема «Класифікація поштооброблюючого устаткування»

1. Машини для розбирання письмової кореспонденції за габаритами (МРП) – устаткування, призначене для виділення з загального потоку письмової кореспонденції стандартних листів і поштових карток, що підлягають автоматичному сортуванню на листосортувальних машинах, і поштучну їх подачу в лицювально-штемпелювальні машини. Ці машини здійснюють розбирання письмової кореспонденції за довжиною, шириною, товщиною і жорсткістю (МРП, УВПК).

 

2. Лицювально-штемпелювальні машини (ЛШМ) – устаткування, призначене для виконання операцій лицювання і штемпелювання стандартної письмової кореспонденції (ЛШМ).

 

3. Штемпелювальні машини (ШМ) – устаткування, призначене для погашення на поштових конвертах, картках і бандеролях знаків поштової оплати (поштових марок), нанесення відбитків календарного штемпеля і ведення обліку проштемпельованої письмової кореспонденції (ШМ, ШМН, МШБ).

 

4. Конвертувальні машини (КМ) – устаткування, призначене для автоматичного укладання письмових повідомлень, рекламних матеріалів у конверти та їх запечатування.

 

5. Маркувальні машини (ММ) – устаткування, призначене для нанесення відбитків, що містять державний знак поштової оплати, календарний штемпель, назву та адресу відправника на поштові відправлення або спеціальні ярлики, що наклеюються потім на поштові відправлення (ММЕ, U921 (виробництва “Pitney Bowes”).

 

6. Пакувальні машини (ПМ) – устаткування, призначене для обгортання стоп листів, газет, журналів, книг в один-два шари обгорткового паперу, пакування в поліетиленову плівку або укладання в мішки (УПА,УНА, УУП, МОА, АПМ, «Mini Pack»).

 

7. Пачкообв’язувальні машини (ПОМ) – устаткування, призначене для обв'язки пачок листів (у постпакети), газет, журналів, книг синтетичною стрічкою або шпагатом хрест-навхрест із наступним з'єднанням кінців скріпкою, вузлом чи термозварюванням (МПО, МПА, МПТ, ).

 

8. Листосортувальні машини (ЛСМ)– устаткування, призначене для автоматичного і напівавтоматичного сортування по спеціальних програмах стандартних поштових листів і карток за певними ознаками – стилізованими цифрами поштового індексу, штриховими кодами тощо (МАП, МПСУ).

 

9. Установки для сортування бандеролей і постпакетів (УСБ) – устаткування, призначене для напівавтоматичного сортування бандеролей і постпакетів за адресами, індексами, штриховими кодами (УСБ-М, КАЯ).

 

10. Установки для сортування посилок і пачок преси (УСП)– устаткування, призначене для напівавтоматичного сортування посилок, пачок преси в різній упаковці та мішків з письмовою кореспонденцією за напрямками (УСП-К, УСГ-К, ССП-К, КПСМ).

 

11. Накопичувачі посилок і пачок преси (НП)– устаткування, призначене для проміжного або тимчасового накопичування груп посилок, пачок газет і журналів, мішків з письмовою кореспонденцією та їх видачі для виконання наступних операцій (КПН, КПУ, ПУБР, СПАС, ПХВП).

 

12. Комплекси набору і формування посилів преси (КНП)– устаткування, призначене для набору пачок газет і журналів, що надходять з ротаційного друкування, відповідно до супровідної документації, їх проміжного накопичування та відправлення на пакування (КФП, КНПЛ).

 


Читайте також:

  1. Вид заняття: лекція
  2. Вид заняття: лекція
  3. Вид заняття: лекція
  4. Вид заняття: лекція
  5. Вид заняття: лекція
  6. Вступна лекція
  7. Вступна лекція 1. Методологічні аспекти технічного регулювання у
  8. Клітинна селекція рослин.
  9. Колекція фонограм з голосами осіб, які анонімно повідомляли про загрозу вибуху
  10. ЛЕКЦІЯ (4): Мануфактурний період світової економіки
  11. Лекція - Геополітика держави на міжнародній арені
  12. Лекція 02.04.2013




Переглядів: 734

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Побудова струмів первинних та вторинних обмоток трансформатора | ХВИЛЕВОДИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.015 сек.