Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Приклад

Фірма, яка випускає облігації, сплачує купон 110 грн. на рік і має сплатити 2% як витрати на випуск, визначає вартість капіталу від облігації так:

Раніше випущені облігації Щойно випущені облігації

 

Надходження капіталу зменшується через витрати на випуск нових облігацій, отже, фірма має вищу вартість капіталу від щойно випуще­них облігацій, ніж від раніше випущених . Після того, як буде зробле­на поправка на податок (припустимо, ставка 40%), справжня вартість капіталу від довгострокового боргу стає 6,6%, або 0,11 x (1-0,40), для раніше випущених облігацій і 6,72%, або 0,11 х (1-0,40), для щойно випущених облігацій. Це витрати, які має нести фірма тоді, коли вона залучає капітал через випуск облігацій.

Вартість капіталу від облігацій нижча за вартість капіталу від акцій. Вартість капіталу за рахунок боргу зростає або падає у прямій залежності від змін процентних ставок на ринку. Коли випускаються нові облігації, фірми несуть витрати на розміщення по­зик, а це підвищує вартість капіталу. Проте вартість капіталу зменшується за рахунок того, що сплачеш проценти використовуються за оподакуваня. Забагато боргів може підвищити ризик не­платоспроможності фірми, отож підвищить вартість капіталу, що, врешті, не дасть змоги продавати на ринку додаткові боргові зобов’язання.


Читайте також:

 1. Абсолютні синоніми (наприклад, власне мовні й запозичені) в одному тексті ділового стилю вживати не рекомендується.
 2. Алгоритм однофакторного дисперсійного аналізу за Фішером. Приклад
 3. Базові та прикладні класифікації
 4. В чому полягає явище тунелювання через потенціальний бар’єр, наведіть приклади.
 5. Визначення і приклади
 6. Врахування витраті втрат електроенергії. Приклад складання електробалансу.
 7. Головною метою наукової діяльності в системі вищої освіти повинен стати розвиток фундаментальних та приклад­них досліджень.
 8. Деякі приклади застосування ППП
 9. Дієслова з префіксом дис-виражають значення ліквідації дії, названої безпрефіксним дієсловом, наприклад: гармонізувати – дисгармонізувати, асоціювати – дисасоціювати.
 10. Для одиничного і дрібносерійного виробництва норма витрати визначається як укрупнена, наприклад, на 1000 станко-годин роботи даного виду роботи устаткування
 11. Додаток И - Приклад виконання ремонтного креслення деталі
 12. Етикет – (прикріплювати) установлений порядок поведінки в товаристві, певному оточенні, наприклад, придворний етикет, дипломатичний етикет.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Оцінка облігацій | Оцінка ВЕКСЕЛІВ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.