Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Призначення та властивості полів деяких типів

 • Основна властивість текстового поля – розмір (не більше 256 символів).
 • Числове поле призначене для введення різних числових даних (наприклад, цілі та дійсні числа, для яких потрібно задати ще й розмір десяткової частини).
 • Дата/ча – поле для введення календарної дати чи часу.
 • Логічне поле– для введення логічних даних, що мають тільки два.
 • Грошовий – зображення числа разом із грошовими одиницями (розрізняє гривні і копійки, фунти і пенси, долари і центи).
 • OLE – поле об’єкта OLE для зберігання малюнків, музичних кліпів і відеозаписів.
 • МЕМО– поле типу МЕМО – для зберігання текстів великих об’ємів (до 65535 символів). Реально ці дані зберігаються не в полі безпосередньо, а в іншому місці, а в полі зберігається лише вказівник на те, де розташований текст.
 • Лічильник – при введенні нового запису в нього автоматично вводиться число, на одиницю більше, ніж значення того ж поля в попередньому записі. Це поле зручне для нумерації записів.

Властивості полів таблиці

Для більшості типів даних характерна властивість Caption (Подпись), за допомогою якої можна задати назви полів таблиці, які будуть виведені в різних режимах (у написах, приєднаних до елементів управління форми, в заголовку стовпця в режимі Таблиці; у рядку заголовка в режимі Форми; у заголовку звіту, що виводиться в режимі Попереднього перегляду; текст, який виводиться в елементі управління). Поле може містити до 2048 символів.

Крім того, для більшості типів даних існує властивість Required (Обязательное поле), яке визначає необхідність введення даних у нього. Рекомендується встановлювати значення цієї властивості рівним Yes (Да) для тих полів таблиці, які не мають бути порожніми. Це забезпечує автоматичний контроль введення даних в такі поля.

Властивість Format (Формат поля) вказує формат відображення даних з поля у режимі Таблиці. Для визначення формату полів текстового типу використовують спеціальні символи форматування. Значення формату можна вибрати зі списку, що розкривається.

За допомогою властивості Input Mask (Маскаввода) вказується маска, що дозволяє автоматизувати перевірку введення символів у полі. Вона застосовується до таких полів, як номер телефону, дата і т.ін. Задавати маску введення можна вручну або за допомогою Майстра.

Властивість Indexed (Индексированное поле) визначає, чи є дане поле індексованим, і якщо є, то в якому режимі. Існують два режими індексування: Duplicates OK (Совпадения допускаются) і No duplicates (Совпадения не допускаются). У першому випадку поле може містити значення, що повторюються, в другому – ні.

Для більшості типів полів визначена властивість Default Value (Значение по умолчанию). У цій властивості вказується значення, що автоматично добавляється в полі для кожного нового запису, якщо це значення не введене користувачем.


Читайте також:

 1. Аварійно-рятувальні підрозділи Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, їх призначення і склад.
 2. Аверсивную терапію використовують, як правило, при лікуванні алкоголізму, нікотиновій залежності і деяких інших захворювань.
 3. Автоматизація процесу призначення IP-адрес
 4. Аеродинамічні властивості колісної машини
 5. Аналіз службового призначення деталей та конструктивних елементів обладнання харчових виробництві, визначення технічних вимог і норм точності при їх виготовленні
 6. Аналізатори людини та їхні властивості.
 7. Аналізатори людини та їхні властивості.
 8. Атрибутивні ознаки і властивості культури
 9. Базовий синтаксис деяких основних операторів
 10. Бізнес-планування, його суть та призначення
 11. Білки, властивості, роль в життєдіяльності організмів.
 12. Біосфера Землі, її характерні властивості
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Порівняння функцій | Формати відображення даних

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.