Криві амперометричного титрування показані на рис.
Крива а виходить, якщо на електроді реагує титрована речовина, а титрант неелектроактивний. Як приклад можна навести титрування іона свинцю сульфат- або оксалат-іонами. Якщо накладений потенціал відповідає майданчику дифузійного струму свинцю, то по мерс видалення іонів свинцю з розчину за рахунок осадження спостерігається лінійне зниження струму. Вигин поблизу точки еквівалентності пояснюється некількісні протіканням реакції осадження в цій області. кінцевуточку знаходять екстраполяцією лінійних ділянок, як показано на рис.
Крива б на рис. - типова крива титрування для випадку, коли на мікроелектродами реагує титрант, а тітрована речовина неелектроактивною. Як приклад можна розглянути титрування магнію 8-оксихинолином. Дифузний струм титранта спостерігається при -1,6 В (відносно насиченого каломельного електрода), іон ж магнію при цьому потенціалі не електроактивен.
Крива в на рис. відповідає титруванню іона свинцю розчином хромату при накладеному потенціалі вище -1,0 В. У цих умовах електроактивні іон свинцю, і хромат-іон; мінімум на кривій титрування відповідає кінцевій точці. Для цієї ж системи можна отримати криву б, якщо титрувати при нулі вольт, коли на електроді відновлюється тільки хромат-іон.
Описано методи амперометричного титрування, в яких мікроелектрод служить анодом для одного з реагуючих речовин і катодом для іншого. Криві титрування в таких випадках інтерпретуються аналогічно тому, як це було обговорено вище. Доречно нагадати, що для зручності анодні струми позначають знаком мінус.