Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ЧАС ПОДВІЙНОГО ОБОРОТУ ТА РОЗПІЗНАВАННЯ КОНФЛІКТІВ

 

Чітке розпізнавання конфліктів (колізій) всіма станціями мережі є необхідною умовою коректної роботи мережі Ethernet. Для надійного розпізнавання колізій повинне виконуватися наступне співвідношення:

 

,

 

де - час передачі кадру мінімальної довжини, а - час, за який сигнал колізії встигає розповсюдитися до найдальшого вузла мережі. Оскільки у гіршому разі сигнал повинен пройти двічі між найбільш віддаленими один від одного станціями мережі (в один бік проходить неспотворений сигнал, а по дорозі назад розповсюджується вже спотворений колізією сигнал), то цей час називається часом подвійного обороту (Path Delay Value, PDV).

Для нормального функціонування мережі передавальна станція повинна встигати виявити колізію, яку викликав переданий її кадр, ще до того, як вона закінчить передачу цього кадру. Очевидно, що виконання цієї умови залежить, з одного боку, від довжини мінімального кадру і пропускної спроможності мережі, а з іншого боку, від довжини кабельної системи мережі і швидкості розповсюдження сигналу в кабелі (для різних типів кабелю ця швидкість декілька відрізняється).

У стандарті Ethernet прийняте, що мінімальна довжина поля даних кадру складає 46 байт, що разом із службовими полями дає мінімальну довжину кадру 72 байт або 576 бит. Звідси може бути визначене обмеження на максимальну відстань між станціями.

Отже, в 10-мегабитном Ethernet час передачі кадру мінімальної довжини рівний 575 бітових інтервалів, отже, час подвійного обороту повинен бути менше 57,5 мкс. Відстань, яку сигнал може пройти за цей час, залежить від типу кабелю і для товстого коаксіального кабелю рівні приблизно 13 280 м. Враховуючи, що за цей час сигнал повинен пройти по лінії зв'язку двічі, відстань між двома вузлами не повинна бути більше 6 635 м. У стандарті величина цієї відстані вибрана істотно менше, з урахуванням інших, строгіших обмежень. Довжина сегменту товстого коаксіального кабелю з урахуванням загасання, що вноситься ним, вибрана 500 м.

Повторювачи збільшують потужність передаваних з сегменту на сегмент сигналів, в результаті загасання сигналів зменшується і можна використовувати мережу набагато більшої довжини, що складається з декількох сегментів. У коаксіальних реалізаціях Ethernet розробники обмежили максимальну кількість сегментів в мережі п'ятьма, що у свою чергу обмежує загальну довжину мережі 2500 метрами. Навіть у такій багатосегментній мережі умова виявлення колізій як і раніше виконується з великим запасом (порівняємо отримане з умови допустимого загасання відстань в 2500 м з обчисленим вище максимально можливим за часом розповсюдження сигналу відстанню 6635 м). Проте насправді часовий запас є істотно менше, оскільки в багатосегментних мережах самі повторители вносять до розповсюдження сигналу додаткову затримку в декілька десятків бітових інтервалів. Природно, невеликий запас був зроблений також для компенсації відхилень параметрів кабелю і повторителей.

В результаті обліку всіх цих і деяких інших чинників було ретельно підібрано співвідношення між мінімальною довжиною кадру і максимально можливою відстанню між станціями мережі, яке забезпечує надійне розпізнавання колізій. Цю відстань називають також максимальним діаметром мережі.

У табл. 1 приведені значення основних параметрів процедури передачі кадру стандарту 802.3, які не залежать від реалізації фізичного середовища. Важливо відзначити, що кожен варіант фізичного середовища технології Ethernet додає до цих обмежень свої, часто строгіші обмеження, які також повинні виконуватися і які будуть розглянуті нижче.

 

Таблиця 1. Параметри рівня MAC Ethernet

 

Параметри Значення
Бітова швидкість 10 Мбіт/с
Міжкадровий інтервал (IPG) 9,6 мкс
Максимальне число спроб передачі
Максимальне число зростання діапазону паузи
Довжина jam-последовательности 32 бита
Максимальна довжина кадру (без преамбули) 1518 байт
Мінімальна довжина кадру (без преамбули) 64 байт (512 битий)
Довжина преамбули 64 битий
Мінімальна довжина випадкової паузи після колізії 0 бітових інтервалів
Максимальна довжина випадкової паузи після колізії 524 000 бітових інтервалу
Максимальна відстань між станціями мережі 2500 м
Максимальне число станцій в мережі

Читайте також:

  1. АНАЛІЗ ПЕРСПЕКТИВНИХ НАПРЯМІВ|направлень| РОЗВИТКУ МЕТОДІВ РОЗПІЗНАВАННЯ
  2. АНАЛІЗ ПЕРСПЕКТИВНИХ НАПРЯМІВ|направлень| РОЗВИТКУ МЕТОДІВ РОЗПІЗНАВАННЯ
  3. Види конфліктів
  4. Види конфліктів за результатами
  5. Види та учасники збройних конфліктів.
  6. Готівковий та безготівковий сектори грошового обороту
  7. Державне регулювання грошового обороту
  8. Державне регулювання грошового обороту та місце в ньому фіскально-бюджетної та грошово-кредитної політики
  9. Державне регулювання грошового обороту як головне призначення грошової системи.
  10. Державне регулювання грошового обороту.
  11. Джерела конфліктів протягом часу реалізації проекту
  12. Діагностика політичної ситуації та стан політичної напруженості. Консультаційні послуги як інструмент усунення політичних конфліктів.




Переглядів: 786

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Метод доступу CSMA/CD | Максимальна продуктивність мережі Ethernet

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.