Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ПІДГРУПИ

ОСНОВНІ ГРУПИ

Область охоплення основної групи треба тлумачити тільки розглядаючи цю основну групу як частину підкласу, враховуючи його область охоплення (як указано вище). Згідно з цим, область охоплення основної групи визначає її заголовок, з урахуванням усіх відповідних посилань та приміток, що пов’язані з цією основною групою, та кожним її допоміжним заголовком. Наприклад, група «підшипники» («вальниці») у підкласі, заголовок якого обмежений до конкретного устаткування, охоплює тільки характеристики тих підшипників (вольниць), що стосуються того конкретного устаткування, наприклад розташування підшипників (вальниць) в устаткованні.

Треба зауважити, що допоміжні заголовки, уведені тільки для інформування і, як правило , не змінюють область, яку охоплюють ці групи. Докладніше пояснення області охоплення основної групи подано в класифікаційних визначеннях там, де вони є.

 

Область охоплення підгрупи, таким самим чином, треба тлумачити тільки розглядаючи цю групу як частину підкласу, основної групи чи будь-якої підгрупи, якій вона підпорядкована. З урахуванням цього обсяг підгрупи визначають за її заголовком із змінами, внесеними будь-якими відповідними посиланнями або примітками, що пов’язані з нею.

Приклад: В64С ЛІТАКИ, ГЕЛІКОПТЕРИ ( транспортні засоби на

повітряних подушках B60V)

5/00 Стабілізувальні поверхні (кріплення

стабілізувальних поверхонь до фюзеляжу 1/26)

5/06 . килі (для крил – 5/08)

5/08 . закріплені на крилах, підкріплені крилами

5/10 . регульовані

5/12 .. для втягування до фюзеляжу або всередину

фюзеляжу або відкритої кабіни,

(а) основну групу 5/00 треба розуміти в рамках області, визначеної заголовком підкласу, тобто «стабілізувальні поверхні літаків або гелікоптерів». Крім того, посилання, що стоїть після заголовка підкласу В64С (транспортні засоби на повітряних подушках B60V), свідчить про те, що всі об’єкти, що стосуються транспортних засобів на повітряних подушках, треба класифікувати в підкласі B60V, це стосується також і основної групи 5/00 і усіх її підгруп, тобто стабілізувальні поверхні транспортних засобів на повітряних подушках класифікують у підкласі B60V. Далі, посилання в основній групі 5/00 (Кріплення стабілізувальних поверхонь до фюзеляжу 1/26) указує, що всі об’єкти, що стосуються кріплення стабілізувальних поверхонь до фюзеляжу, треба класифікувати в підгрупі 1/26;

(б) підгрупу 5/06, підпорядковану основній групі 5/00, треба розуміти, як «стабілізувальні поверхні літаків та гелікоптерів у вигляді килів». Крім того, посилання одразу після заголовка підгрупи 5/06 (для крил – 5/08) свідчить про те, що якщо килі спроектовано саме для крил, то їх треба класифікувати в підгрупі 5/08;

(в) аналогічно, підгрупа 5/08, що має такий самий відступ на одну крапку під основною групою 5/00, як підгрупа 5/06, має значення «стаббілізувальні поверхні літаків та гелікоптерів, що закріплені на крилах або підкріплені крилами», а підгрупа 5/10 має значення «регульовані стабілізувальні поверхні літаків або гелікоптерів»;

(г) підгрупа 5/12 має відступ під підгрупою 5/10 і тому її треба розуміти в рамках її області охоплення, тобто «регульовані стабілізувальні поверхні літаків або гелікоптерів для втягування до фюзеляжу або всередину фюзеляжу або відкритої кабіни».

 

Коли групу поділено на підгрупи, кожна із підпорядкованих підгруп охоплює тільки конкретну частину того, що охоплює група, якій вона підпорядкована. Так, група може мати тільки одну підгрупу, що їй підпорядкована, або мати багато таких підгруп. Кожну підгрупу призначено перш за все для того, щоб виділити добре визначену під область об’єкта, що може виступати як самостійна область для пошуку. Таким чином, для класифікування об’єкта використовують відповідну групу, до якої належить цей об’єкт, якщо він не зазначений у жодній підгрупі, підпорядкованій цій групі. Тематика, що залишилась після вилучення об’єктів, охоплених підпорядкованими підгрупами, має назву «обсяг підбірки» цієї групи. Якщо група не має підпорядкованих підгруп, то обсяг охоплення групи ідентичний її «обсягу підбірки». Якщо група має підпорядковані підгрупи, її область охоплення залишається незмінною, але «обсяг підбірки» змінюється.

Обсяг будь-якої підгрупи в порівнянні з ієрархічно вищою групою встановлюють за допомогою однієї або більше характеристик, вказаних у заголовку підгрупи. Можуть траплятися такі дві ситуації:

(1) суттєві характеристики не виражено в заголовку ієрархічно вищої групи,

наприклад: H01F 5/00 Котушки

H01F 5/02 . намотані на немагнітні основи,

наприклад на каркаси;

(2) суттєві характеристики вже виражено в заголовку ієрархічно вищої групи,

Наприклад: B01D 35/00 Інші фільтрувальні пристрої; допоміжні

пристрої для фільтрування; конструкції

корпусів фільтрів

B01D 35/30 . конструкції оболонок для фільтрів

 


Читайте також:

  1. Властивості елементів підгрупи берилію
  2. Деякі властивості елементів та простих речовин побічної підгрупи IV групи
  3. Деякі властивості елементів та простих речовин побічної підгрупи VI групи
  4. Деякі властивості елементів та простих речовин побічної підгрупи VIII групи
  5. Підгрупи II групи
  6. Побічної підгрупи І групи
  7. Серед такої універсальної міжнародної організації як 00Н, можна виділити дві підгрупи
  8. Серед такої універсальної міжнародної організації як 00Н, можна виділити дві підгрупи




Переглядів: 972

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ПІДКЛАСИ | Об’єкти винаходу

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.