Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Введення команд

Збереження креслень

Створення нового креслення

Креслення, створене у системі AutoCAD, зберігається у файлі з довільним іменем і розширенням .dwg Створення нового креслення можна розпочати з вибору шаблона зі списку, що відкривається командою меню Файл►Новий. Зразок вибраного шаблона з’являється праворуч від списку у вікні вибору.

Розпочати роботу з новим файлом можна також без вибору шаблона. Перш, ніж створити креслення об’єкта, вибирається його масштаб так, щоб об’єкт помістився на аркуші паперу, і не порушилися його пропорції. У AutoCAD область креслення практично безмежна, і проектована конструкція креслиться з використанням реальних розмірів в масштабі 1:1. Одиницями вимірювання для креслення можуть бути міліметри, метри, кілометри. Масштаб відображення створюваних об’єктів на екрані є змінним і задається користувачем довільно. Лише при виведенні креслення на графічний пристрій відбувається масштабування (збільшення або зменшення реальних розмірів), щоб його можна було розмістити на папері.

Збереження нового файла виконується командою Файл►Сохранить как або командою Файл\Сохранить. Після виклику команди з’являється діалогове вікно Save Drawing As, в якому вибирається папка і надається ім’я файлу. Зміни, внесені у раніше створений файл, зберігаються командою

Файл►Сохранить.

Процес створення креслень в автоматизованій системі AutoCAD відбувається в режимі діалогу мовою команд. Команда виконується лише після введення всієї необхідної для її виконання інформації. Для уточнення дії команди передбачається введення параметрів. Введення команди здійснюється декількома способами:

 Вибір команди в меню.

 Використання кнопок на панелі інструментів.

 Введення команди з клавіатури.

Введення команд з клавіатури

Введення команд з клавіатури здійснюється в командному рядку після запрошення системи, яке має такий вигляд:

Command:

Необхідно ввести повне ім’я команди або її скорочене ім’я – псевдонім. Імена і псевдоніми команд містяться у файлі acad.PGP, який входить до стандартного пакету постачання AutoCAD і знаходиться в папці Support. Імена і псевдоніми вводяться без урахування регістру символів. Щоб система приступила до обробки команди, необхідно після набору імені натиснути клавішу ENTER або SPACE, або натиснути праву кнопку мишки.

Для уточнення роботи ряду команд потрібно також зробити вибір параметра з тих, що пропонуються системою. Для ряду команд вибір параметрів проводиться в діалоговому вікні або в командному рядку. Якщо ж для такої команди ввести дефіс перед її ім’ям (-ARRAY, -BLOCK), то діалогове вікно виводитись не буде, а процес вибору параметрів проводитиметься в командному рядку, де AutoCAD виводить підказку про необхідні параметри. Після обробки команди результат її виконання відображається на екрані.


Читайте також:

 1. I. Введення в розробку програмного забезпечення
 2. Адаптація персоналу: цілі та завдання. Введення у посаду
 3. Адміністративно-командна система, її ознаки та механізм функціонування.
 4. Аналіз факторів і причин відхилень від плану введення виробничих потужностей і основних фондів
 5. Введення
 6. Введення
 7. ВВЕДЕННЯ
 8. Введення
 9. Введення
 10. Введення в SNMP
 11. Введення в дію об’єктів інвестування.
 12. Введення в кольорознавство
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ЗАПИТАННЯ | Точка (Point)

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.