Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



МІКРОФЛОРА ШКІРИ

БУХГАЛТЕРСЬКІ ПРОВОДКИ З ОБЛІКУ ВИТРАТ НА НДР ЗА ДОГОВОРАМИ З ЗАМОВНИКАМИ

Таблиця 1

Зміст операцій Кореспонденція рахунка
Дебет Кредит
1. Оплачені прямі витрати на НДР: — з реєстраційного рахунка — з каси установи — через підзвітних осіб 823 823 823 321 301 362
2. Нарахована заробітна плата основним виконавцям за виконані НДР
3. Проведені відрахування у Пенсійний фонд
4. Списані відпущені зі складу в виробництво матеріали
5. Списані на витрати матеріали довготривалого використання
6. Повернуті на склад невикористані матеріали
7. Належить співвиконавцям за виконані роботи
8. Передане в наукові підрозділи спецобладнання для виконання НДР
9. Списані накладні витрати на прямі витрати за темами

Фактична собівартість закінчених НДР визначається за даними карток обліку фактичних витрат шляхом сумування витрат за калькуляційними статтями. Після прийняття та оплати замовником виконаних робіт їх фактична собівартість списується з кредиту субрахунка № 823 у дебет субрахунка № 723 «Реалізація науково-дослідних робіт за договорами». Витрати за незакінченими темами до повного їх закінчення і здачі замовникам обчислю­ються у складі незавершеного виробництва. Незавершене виробництво оцінюється за фактичною собівартістю в розрізі статей вит­рат, а також за кошторисною вартістю, яка визначається виходячи з процента готовності цих робіт на підставі актів інвентаризації.

Інвентаризація незакінчених НДР проводиться не раніше 1 жовтня звітного року по кожній темі, при цьому інвентаризаційною комісією визначається кошторисна (договірна) вартість виконаної частини кожної теми, а бухгалтерією — фактичні витрати.

З метою визначення сукупності витрат наукової установи на виконання НДР за господарськими договорами щоквартально складається зведена відомість обліку витрат або машинограма з аналогічним групуванням витрат. Відомість складається на підставі карток обліку фактичних витрат в розрізі замовлень і статей калькуляції і слугує для звірки даних аналітичного і синтетичного обліку витрат за рахунком № 823 (накопичувальна відомість № 8), а також для заповнення встановленої звітності.

Найбільш характерними мікробами шкіри є коринебактерії, які складають до 70% нормальної мікрофлори шкіри (Corynebacterium bovis, C.lipophylicum, C.minutissimus, C.pseudodiphtheriticum, C.xerosis); пропіонібактерії (Propionibacterium acnes, P.avidum, P.freudenreichii, P.granulatum); стафілококи (Staphylococcus epidermidis, S.saprophyticus, S.capitis, S.cohnii); мікрококи (Micrococcus kristinae, M.luteus, M.varians); сарцини (Sarcina maxima, S.ventriculi); актиноміцети (Actinomyces bovis, A.israelii); гриби (Pityrosporum ovale, P.orbiculare). У окремих осіб зустрічаються дріжджоподібні гриби Candida, Staphylococcus aureus, різні види стрептококів, анаеробні клостридії.

Більше мікроорганізмів на ділянках шкіри, вкритих волоссям. Всі мікроорганізми харчуються за рахунок відмерлих клітин епітелію, продуктів виділення сальних та потових залоз тощо. Продукти розпаду поту під впливом бактерій надають йому неприємний запах. Крім характерної для шкіри аутомікрофлори, можуть бути виявлені і транзитні мікроорганізми, які швидко зникають під впливом бактерицидних властивостей шкіри. При контакті з ґрунтом шкіра обсіменяється спорами різних мікроорганізмів, особливо руки. В таких випадках на шкірі виявляються клостридії правцю, кишкова паличка, стафілококи, стрептококи, гриби.

Шкіра (епідерміс) не є дуже добрим місцем для існування мікроорганізмів. Це обумовлено рядом факторів:

1) Шкіру періодично миють. Відсутність вологи призводить до переходу мікроорганізмів у спочиваючу фазу. Однак, в окремих місцях (голова, вухо, урогенітальна та анальна ділянки) вологи достатньо для розвитку мікроорганізмів.

2) Шкіра має слабо кислий рН, який створюється органічними кислотами, які продукуються нормальними стафілококами, секретами потових і жирових залоз (рН 4÷6).

3) Піт містить високі концентрації NaCl. Це робить поверхню шкіри гіперосмотичною і викликає осмотичний стрес у більшості мікроорганізмів.

4) Певні антибактеріальні речовини шкіри допомагають контролювати колонізацію, ріст та інфекції, що викликані транзитними мікроорганізмами. Наприклад, потові залози виділяють лізоцим, який лізує Staphylococcus epidermidis та інші грампозитивні бактерії.

Дезодоранти та антиперспіранти містять антибактеріальні речовини, які селективно діють на грампозитивні бактерії. Однак, пригнічення цих бактерій може призвести до розвитку грамнегативних бактерій та виникнення інфекцій.

Матеріал для дослідження із здорової чи патологічно зміненої шкіри найчастіше беруть стерильним ватним тампоном, для більш точного дослідження мікрофлори шкіри використовують метод змивів-зскрібок Вільямса і Клігмана в модифікації С.І.Ситника. У відповіді до лікаря вказують загальне мікробне обсімінення досліджуваної ділянки тіла: високе – понад 106, середнє – 103-105, низьке – менше 103 КУО/см2; види виділених мікроорганізмів; стан мікробіоценозу (еубіоз, дисбактеріоз).


Читайте також:

  1. Будова шкіри
  2. Вегетативні розлади: закрепи, аменорея, сухість шкіри і слизових, тяжкість у грудях.
  3. Гігієна шкіри дитини
  4. Гнійні захворювання шкіри і підшкірної клітковини
  5. Засоби захисту шкіри
  6. Засоби захисту шкіри
  7. Мікрофлора
  8. Мікрофлора води.
  9. Мікрофлора ґрунту.
  10. Мікрофлора людини.
  11. МІКРОФЛОРА ОЧЕЙ І ВУХ
  12. Мікрофлора повітря.




Переглядів: 1374

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Господарські договори на проведення науково – дослідних робіт, порядок їх укладання. | МІКРОФЛОРА ПОРОЖНИНИ РОТА

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.