Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Проблема 10

Проблема 9

Проблема 8

Проблема 7

Іноді з’ясовується, що страхування квартири захищає не від всіх ризиків і позичальник може втратити квартиру й не одержати за це страховку.

У цій ситуації можна убезпечити себе й квартиру, тільки за власною ініціативою додатково застрахувавши її вже на своїх умовах. Зрозуміло, що це ще на кілька відсотків збільшує виплати.

Як не дивно, але страхування свого життя оплачує позичальник, а страхові виплати в результаті нещасного випадку одержить банк.

Сума виплат по цьому виді страхування залежить від безлічі факторів і визначається строго індивідуально для кожного позичальника. Ця ситуація також вигідна тільки банку, але ніяк не позичальникові, що у кожному разі не поверне своїх грошей і не одержить виплати страховки.

У найкращому разі позичальник може одержати лише незначну частину, що залишилася від виплати страховки після відрахування з її суми непогашеного основного боргу й відсотків.

Особлива увага варто звернути на Ріелторские фірми. Останнім часом якість послуг деяких з них залишає бажати кращого.

Багатьох потенційних позичальників лякає те, що здобувається квартира, що, буде довгий час перебувати в заставі. Насправді, на думку Е. Пановой, директори Центра іпотечних програм компанії « Миэль-Нерухомість», «застава – це лише часткове обмеження права власності. Квартира із самого початку угоди буде належати тільки позичальникові».

Ріелторством зараз може займатися практично будь-яка людина, що навіть не має спеціальних знань і навичок. Краще звертатися в такі фірми за рекомендацією знайомих, які вже зіштовхувалися з ними й залишилися задоволені роботою.

Багато банків, як і в попередніх випадках, можуть змушувати клієнтів звертатися за Ріелторскими послугами тільки в певні компанії, з якими вони співробітничають.

Це незаконно, тому що обмежує позичальника в його правах. Найкраще заздалегідь вибрати підходящу Ріелторскую фірму, а потім уже за допомогою її іпотечних брокерів взяти іпотечний кредит. Ця послуга платна.

Обов’язково варто звернути увагу на нібито низькі відсотки комісії за послуги Ріелторских фірм. У кожному разі дуже низький відсоток повинен насторожити. Позичальникові в цьому випадку або прийде додатково платити за різні послуги (доплата за швидкість виготовлення документів БТИ, проходження документів в органі, що реєструє, і т. д.), або упокоритися з невисокою якістю пропонованих послуг.

Ще однією проблемою для позичальника іпотечного кредиту може стати оплата чужих податків. Досить часто виникає наступна ситуація: продавець квартири просить покупця заплатити податок із продажу, посилаючись на те, що в противному випадку продає квартиру без обліку цього податку. Як відомо, податок із продажу становить не менш 13% її вартості. Таким чином, людина, що зважилася придбати квартиру по іпотеці, повинен бути готів зштовхнутися з багатьма підводними каменями сучасного ринку.

Необдумане рішення або неуважність можуть привести до повного руйнування або втрати фінансової репутації (можуть не дати кредит у майбутньому). Будь-які великі угоди необхідно робити тільки після ретельного вивчення сформованої ситуації й консультації з незалежними фахівцями.

 


Читайте також:

  1. IV. Проблема антропогенних змін клімату або «парниковий ефект».
  2. Актуальність і завдання курсу безпека життєдіяльності. 1.1. Проблема безпеки людини в сучасних умовах.
  3. Альтернативність ресурсів і проблема економічного вибору
  4. Близькосхідна проблема на рубежі 60-70-х років.
  5. Вибір місця розташування підприємства як проблема прийняття рішень.
  6. Виживання людини і людства–нагальна проблема сучасності
  7. ВОДА В ЖИТТІ ЛЮДИНИ ТА ПРОБЛЕМА ЇЇ ОЧИЩЕННЯ.
  8. Вступ. Здоров’я як проблема. Здоров’я - основне поняття
  9. Географія і проблема взаємодії суспільства і природи.
  10. Гуманізм епохи Відродження і проблема унікальної індивідуальності. Людина як творець самої себе
  11. Демографічні процеси і проблема на українськиї землях к. 17- п. 19 ст. Багаттонаціональність як фактор соціальної історії
  12. Діти з проблемами розвитку




Переглядів: 510

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Проблема 3 | Інституційні засади управління державною службою

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.