Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Лекція 9. Правове регулювання інвестиційної діяльності в будівництві

Особливості державного регулювання договорів підряду в капітальному будівництві (загальні умови укладення договорів підряду в капітальному будівництві).

Державне регулювання договорів підряду в капітальному будівництві здійснюється на підставі Постанови КМ України від 01.08.2005 № 668 Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві.

Означені загальні умови визначають порядок укладення та виконання договорів підряду на проведення робіт з нового будівництва, реконструкції будівель і споруд та технічного переоснащення діючих підприємств, а також комплексів і видів робіт, пов'язаних із капітальним будівництвом об'єктів, робіт з реставрації та капітального ремонту будівель і споруд, а саме:- істотні умови договору підряду;- предмет договору підряду; - строки виконання робіт (будівництва об'єкта); - договірна ціна; - права та обов'язки сторін; - забезпечення виконання зобов'язань за договором підряду; - ризики випадкового знищення або пошкодження об'єкта будівництва та їх страхування; - забезпечення робіт (будівництва об'єкта) проектною документацією; - забезпечення робіт матеріальними ресурсами та послугами; - залучення до виконання робіт субпідрядників; - залучення до виконання робіт робочої сили; - організація виконання робіт; - контроль за відповідністю робіт та матеріальних ресурсів встановленим вимогам, проектній документації та договору підряду; - фінансування робіт (будівництва об'єкта); - приймання-передача закінчених робіт (об'єкта будівництва); - проведення розрахунків за виконані роботи; - гарантійні строки якості закінчених робіт (експлуатації об'єкта будівництва) та порядок усунення виявлених недоліків (дефектів); - відповідальність сторін за порушення зобов'язань за договором підряду та порядок урегулювання спорів; - внесення змін у договір підряду та його розірвання; - особливості укладення та виконання договорів підряду за участю іноземних суб'єктів господарювання.

 

 

9.1. Правова природа інвестиційного будівельного проекту.

9.2. Державне регулювання інвестицій в будівництво. Державна експертиза інвестиційних проектів.

9.3. Юридичний аудит (Due Diligence) будівельного проекту. Особливості проведення.

9.4. Правова характеристика основних форм здійснення інвестицій в будівництво.

9.5. Особливості правового регулювання інвестицій в житлове будівництво. Використання цільових облігацій, фондів фінансування будівництва.

 


Читайте також:

 1. II. Мотивація навчальної діяльності. Визначення теми і мети уроку
 2. IІI. Формулювання мети і завдань уроку. Мотивація учбової діяльності
 3. V. Питання туристично-спортивної діяльності
 4. Абсолютні та відності показники результатів діяльності підприємства.
 5. Авоматизація водорозподілу регулювання за нижнім б'єфом з обмеженням рівнів верхнього б'єфі
 6. Автоматизація банківської діяльності в Україні
 7. Автоматизація водорозподілу з комбінованим регулюванням
 8. Автоматизація водорозподілу регулювання зі сталими перепадами
 9. Автоматизація водорозподілу регулюванням з перетікаючими об’ємами
 10. Автоматизація водорозподілу регулюванням за верхнім б'єфом
 11. Автоматизація водорозподілу регулюванням за нижнім б'єфом
 12. Автоматизація метрологічної діяльності
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Непоіменовані договори в будівництві (договір про пайову участь, договір про управління проектом, договір про маркетингові та інші дослідження). | Державне регулювання інвестицій в будівництво. Державна експертиза інвестиційних проектів.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.