Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Складена модель даних

Обмеження баз даних

База даних не може містити всіх можливих даних. Вони пов'язані з деякою моделлю дійсності. Прийнята модель, спроектована проектувальником, визначає дані, збережені в базі даних.

Послідовність бази даних

База даних повинна: бути сумісною з дійсністю, ефективною, забезпечувати цілісність, багатократний доступ і операційну обробку, масштабованість, розподіл даних і каскадних рішень. База даних повинна дозволяти операції на даному рівні мови (наприклад. SQL, OQL).

Зв'язок з реальністю

Цей постулат є критичним у формулюванні вимоги для бази даних. Наприклад, якщо база даних описує тотожність тобто ім'я, прізвище, адресу, положення і т.д., послідовність означає, що дані зміняться згідно тільки реальним змінам, тобто положення міняється, якщо службовець отримує підвищення. Бази даних повинні оновлюватися згідно з фактичними даними. Зв'язність - це нелегке завдання. Бізнес не може бути повністю комп'ютеризовано. Людина - важливий компонент системи. Процедури повинні розроблятися ретельно, і людські ресурси повинні бути відповідальною частиною системи. Процедура надсилання інформації повинна бути описана в процедурах. Дані оновлення - одна з найважчих проблем, зокрема, коли є багато баз даних і багато систем в компанії. Таким чином виконується відповідна інтеграція систем (підсистеми) в модулі, і обмін даними виконується модулями.

Приклад реалізації

Проект бази даних потрібно робити з урахуванням того, що база даних повинна ілюструвати фрагмент дійсності. Деяка гіпотетична база даних може бути розроблена і працювати, але вона може не знайти ніякого застосування. Щоб побудувати базу даних, яка представляє фрагмент дійсності, повинна бути добре визначена область проблем і запропоновані відповідні моделі.

Контроль копіювання даних

Точна копія означає представлення тих же самих даних в різних місцях і в різних формах. Наприклад, база даних постачання міститиме найменування і адреси постачальників, що співпрацюють, і те ж самев базі даних покупців. Це призводить до зберігання більшої інформації і робочого навантаження обробки. Деякі операції з даними повинні бути виконані над тими ж даними в списку постачальника і списку закупівлі. Наприклад, зміна адреси повинна бути оновлена в обох списках. Точні копії повинні іноді створюватися і використовуватися. Проте, управління точних копій дуже важливе і повинне представляти особливий інтерес.

Цілісність означає зв'язок з дійсністю і з призначеними для користувача вимогами. Цілісність визначена, як правильністю даних в сенсі їх організації і конструкції. Послідовна модель - модель, яка представляє фрагмент інформації, використання даних бази можливе тільки тоді, коли представлені відповідні відносини. Цілісність означає відповідність збережених даних і внутрішньої структури - отже, вони відповідають меті моделі, застосованій в базі даних. Повинен бути автоматичний механізм перевірки цілісності.

Доступність даних

Можуть бути бази даних, які забезпечують доступ кому завгодно і у будь-який час. Проте, це не особливість, рекомендована для будь-якої бази даних, зокрема коли користувачі багато разів запрошують дані. Таким чином, доступом до баз даних потрібно управляти, а також необхідний відповідний проект структури і доступу.


Читайте також:

  1. G2G-модель електронного уряду
  2. OSI - Базова Еталонна модель взаємодії відкритих систем
  3. Абстрактна модель
  4. Абстрактна модель
  5. Абстрактна модель оптимального планування виробництва
  6. Американська модель соціальної відповідальності
  7. Аналіз паралельного інтерейсу з DSP-процесорами: запис даних в ЦАП, що під’єднаний до адресного простору пам’яті
  8. Аналіз паралельного інтерфейсу з DSP-процесорами: читання даних з АЦП, що під’єднаний до адресного простору пам’яті
  9. Аналіз статистичних даних про склад та плинність кадрів, які обіймали керівні
  10. Аналіз та інтерпретація одержаних даних
  11. Англійський економіст У. Бріджез пропонує модель організаційних змін за такими напрямками.
  12. Англо-американська модель




Переглядів: 719

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Прапори потоку даних | Безпека даних

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.